Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Olyan játékos érkezhet aki kb. NB3-as szint.
Szerinted ezek a fiatalok ide akarnak jönni?
Minden magyar csapat magyar fiatalokat akar, az NB I elviszi a legjobbakat, mi meg Macsót és Jureket sem tudjuk megtartani.
Összetehetjük a kezünket, ha lesz 18 fős keretünk, és abban lesz némi NB I-es rutin és egy kis kreativitás, hogy például Kozármisleny meg a Kecso ne fusson át rajtunk.
Molnár a jelenlegi keretnek olyan, mint egy falat kenyér. Bárki, aki jön..Igy elkezdeni egy felkeszulest....Vicc kategoria
Kik ők? Jönnének is? Ebbe a fertő pénz nélküli edző és játékostemetőbe? Biztos?
Teljesen egyetértek veled. Nem kellenek az öreg lusta,alibi Molnárok.
Abböl a pénzból én hoznék 2-3 18-20 éves átlagon felüli gyorsasággal rendelkező fiatalt, akik még befektetésnek is jók lehetnének.
Ettől a lassú adogatós játéktól amit játszottunk az utóbbi időben Radó alatt az életkedve is elment az embernek.
Miből gondolod,hogy jönnének? Törekvő fiatalok kellen÷nek akikből még lehet focista. Itt 2-3 nb2 lesz. Hosszútávon nem az öregekre van szükség.
Sokszor hallottam ezt a lelátón. Isten nyugosztalja, állítólag sokat járt oda táncolni a dizsibe.
Sántha és a sleppje csak azért nem húztak még el annak ellenére sem, hogy tönkretették és szétlopták a klubot, amikor már a focira meg egyéb szakágak működésére sincs már pénz, akkor miért ragaszkodnak még mindig ehhez?
Mert van egy 11 milliárdos Tao beruházás, fejlesztés benne a kassai akadémia is. Ezeket mind Szabó és Sántha cégei csinálják. Kassán úgy, hogy közben szűnik meg a második csapatuk, az elnöküket kommandósok vitték el, Diósgyőrben szűnik meg a női szakág, a férfi futball haldoklik. Na meg emiatt a 11 milliárdos beruházás miatt. Ebből egyébként nem lesz semmi mert az új kormányzat már vizsgálja. Közben meg tönkre megy, ment a foci Diósgyőrben.
Molnár jó gyerek csak a tippmix...
Hányszor fejtsem még ki? Sokan nem akarják a nyilvánvalót látni. Molnár és Könyves a mi helyzetünkben top játékosok top igazolások. Már az csoda lenne ha bármelyik is jönne egy ilyen vergődő szétlopott putri klubba.
Amúgy nélkülük szerinted miért küzdenénk? Könyvest meg akkor századjára is elmondom azért kell mert a szerb mentalitása kell a fiataloknak. Mellette lennének góljai még ha nem is fixen 90 perces játékos. Bár az NB2-ben még akár az is lehet. Egy igazi állat aki kell. Ha vállalná fillérekért akkor sima. Meg amúgy se a Barcikát erősítse akik így is simán jobbak lehetnek tőlünk... Most álmodik a nyomor de egy Molnár, Könyves, Ádám előre NB2-ben azért megállná a helyét.
Molnárnál az a kérdés Takács mennyire tudja kezelni, önfejű.
Persze nyugodtan írd meg ha ők nem akkor kik akik erősítést jelentenek és jönnének is...
Mivel 0 Ft van, s jól láthatóan senki nem akar idejönni, vagy ha valaki mégis, akkor annak már - tetszik, nem tetszik - "örülni kell"... Másrészt szerintem egy fizikai teszten Könyves a jelenlegi keretünket ismerve - s az elmúlt évek Radenkovici minőségi erőnlétét - nem hiszem, hogy a sor végén végezne ennyi idősen... S ez nem az ő kritikája. Jelenleg ezen a szinten vagyunk. A cél az NB2-ben maradás. Ha valaki mást mond, az vagy hazudik, vagy nem látja a valóságot.
Könyves jó lehet a meccsek végén ilyen 20-30 percekre, a tudása és a rutinja megvan ahhoz, hogy egy fáradtabb, 70 perce a pályán lévő védelmet megbontogasson. Kezdőként már szerintem sem lehet vele számolni, ahhoz már nincs meg a fizikuma. Molnár hozzáállása szerintem sem jó, és nem is ment el innen szépen, ráadásul már ő is 32 éves. De az elvitathatatlan hogy jól lát a pályán, technikás és kellenek ilyen játékmesterek, akik a társakat képesek helyzetbe hozni, de maguk is veszélyesek a kapura. Az nb1-hez nem tudott felnőni, ahhoz több munkát kellett volna beletennie, de az nb2-s idényei jók voltak. Ő még 1-2 évig hasznunkra lehet szerintem, de van benne rizikó.