Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-08 17:37:49 Piros öves, Fanatikus tag

Kezdökörnek nem érdemes reagálni mert csak egy célja van alkalmazottként: a hiteles, valós egyben megtörtént információkat és a valóságot leíró embereket mindenáron megcáfolni mindenféle hazugsággal, maximálisan dezinformálni és lehurrogni mindenkit aki leírta, jól látta a dolgokat. Mivel megszólított (nem bírja az igazságot (a klubnál sem!), hiszen amit írtam minden igaz) így kénytelen vagyok reagálni egy olyan fikció személynek aki csak terel, hazudozik és kitalált dolgokat közöl annak érdekében, hogy Sántha és a sleppje véletlenül se tűnjön fel rossz fényben. A tényekről már kevésbé beszél, noha lenne miről, elvégre top3-as büdzséből juttatták oda a klubot ahova, a süllyesztőbe. Örülök a megszólításomnak, ezzel is bizonyítván az általam leírtak valóság tartalmát. Azzal, hogy megszólítottál és próbálsz hiteltelenként feltüntetni azzal csak jót teszel. Ez az arrogáns, nagyképű, magas lovon ülő stílus tipikus példája annak ami a klubházban zajlik és ami körbeveszi ezt a közeget. Többek között ezért, az ilyen emberek miatt sem tartunk sehol. 


Külön örülök annak amiért részleteiben idézted a hozzászólásaim. Ezzel pontosan tisztába tetted azt ami a háttérben ment és megy. Ilyen szinten nem tudta/tudja bent senki mi fog történni, hiszen egy forint sincs. De persze, ha ez nem lett volna mind igaz, most nem írnál s nyilván ha ezt megcáfolni próbálod attól jobb beismerése sem kelle annak, hogy ki is vagy valójában és honnan írsz.


Ha már idézel és félelmedben a hozzászólásaim között kutakodsz mert forró a pite, legalább pontosan tennéd!


https://www.amigeleken.hu/hirek/csak-a-szokasos-2026-06-04


Nincs szükségem az igazam alátámasztására, azonban jegyezzük fel, igaz ezt valamiért sikerült kihagynod. Még az oldal is lehozta a háttérben zajló történéseket, ami mint már mindenki számára egyértelmű, megbukott. 

De szerinted a szponzorok felszívódása (pénzek nem megadása), a Mercedesek elvétele vagy éppen Takács kinevezésének egyike sem igaz. Ugye kedves Sántha maszatoló?

S ha már Kubatov és Sántha, úgyis jó barátaid! Az az ügy még nincs lezárva, sőt. Az, hogy a Diósgyőr újra NB1-es legyen, na az már le van zárva. Inkább bedöntik, csődbe viszik. Azt hiszem erről klubházban dolgozóként, Sántha hírnevének csorbításának védelmezőjeként sokat tudnál mesélni, már amennyiben egyszer az életben nem csak dezinformálni próbálnád az oldal olvasóit a nevetségesebbnél nevetségesebb kommentjeiddel. 

Mesélthetnél a klub szétlopásáról, arról, hogy kinek a zsebébe vándorolt az Acolatséért kapott klub rekord vagyon vagy, hogy éppen miért nem áll veletek szóba egy épeszű ember sem? Sokunkat érdekelnének ezek a válaszok, főként egy olyan jól tájékozott kamu embertől mint te. Nyugodtan szedd össze a gondolataid és oszd meg velünk a valódi elemeket, kivételesen ne hazudj, ne dezinformálj, csak az őszintét! Aztán ha megbeszéltétek a többi kamu nickkel az aktuális mese beszédet, írd meg nekünk! Kapjunk hiteles információkat!

249. betyarok* |Válasz erre: 247. Kezdökör
2026-06-08 16:49:00 Fekete öves, Veterán

Ok!

248. vebgy* |Válasz erre: 238. sekisebe1910
2026-06-08 16:13:47 Fekete öves, Veterán

Arra nagyon úgy fest, hogy várhatsz...jó sokáig.  A politika egy jól megkomponált színház...ugyebár ne azt nézzék , amit mondok, hanem amit csendben teszek...és ez a mostani eresztésre is vonatkozik....

2026-06-08 15:49:57 Fekete öves, Őstag

Ja és „Betyárok”, bocsi megszegtem az ígéretem de hát igazi Diósgyőri „faragatlanként” nem tudtam meghazudtolni önmagam!

Szegeden a sört így én állom! 

2026-06-08 15:47:20 Fekete öves, Őstag

És megelőzve a „nagyérdemű” válaszreakcióit csak úgy táj-ul! 

Pakitó csak a közelmúltbeli jövendölései a teljesség igénye nélkül: először a sportigazgatói pozíció kapcsán "riogatott" minket azzal, hogy Bencés lesz a befutó. Később finomított ezen, és már Juhász Rolandot vizionálta a posztra. Amikor ez sem jött be, szó szerint farkast kiáltva temette a klubot, hiszen Kassáról Farkas Balázst harangozta be biztos befutóként. Miután ezek a lufik sorra kipukkadtak, előállt az új tulajdonos víziójával, aki állítólag nem volt más, mint kubatov egyik jó barátja – ez az elképzelés azonban szintén gyorsan megdőlt.

A napokban ismét elővette és fényesre polírozta Magyart, mint „csakőmenthetmegtulajdonost”, de valahogy ezt az állítását is sikerült alig 24 órán belül visszaszívnia. 

És mielőtt megint megérkeznének a "belsősklubházassánthasleppezősmindenszar" fórumtársak leírom, hogy nem a klubházat védem. Egyszerűen csak jó volna, ha nem nyelné be mindenki azt a rengeteg sületlenséget és találgatást, amit a mi Pakitónk nap mint nap elénk tálal.

Egy kis egészséges szkepticizmus talán nem ártana, főleg azok után, hogy az elmúlt időszakban hány magabiztosnak előadott „információjáról” derült ki, hogy semmi alapja nem volt.   

245. Kezdökör |Válasz erre: 230. Krapulax
2026-06-08 15:39:49 Fekete öves, Őstag

https://www.amigeleken.hu/hirek/nyilt-level-a-tulajdonosnak-2026-05-23/page/7#hozzaszolasok_lista

Csak a szokásos Pakitótól! 

#29 - Magyar a tulaj a Diósgyőr kftnél. Most megtudja csinálni, amit akart. Ha igazak a pletykák ebben bőven lesz segítsége. A háttérben régóta sokan dolgoznak ezen bizonyos személyek.

#66 - Nincsenek jó híreim …. 

Kezdem megsajnálni Pakitót. Olyan, mintha valaki a klubházból szándékosan tömné fals információkkal, ő pedig magát, mint egy hiteles hírvivőnek gondolva azonnal továbbítja a hülyeségeket a fórum jónépének! 

244. betyarok* |Válasz erre: 240. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-08 14:57:44 Fekete öves, Veterán

Váczi Bèlát mostanában nem látom az algyői Tyúkász kocsma teraszán üldögèlni. .. csak nem...?!

243. nordas |Válasz erre: 240. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-08 14:07:51 Fekete öves, Őstag

Azért Demeter fontos láncszem volt mikor a barcika feljutott. Az más kérdés, h a kókler Radenkovics alatt szinte az összes játékosunk csak szenvedett. Nem baj, nekünk jó lesz Bokros, aki az nb2-höz is sz.r. 

242. zivatarlanc |Válasz erre: 240. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-08 14:01:30 Fekete öves, Tag

Az alkalmatlan Kovács akarta a Vidibe tenni. Demeter inkább szélső kp.

241. gbacsi* |Válasz erre: 240. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-08 14:01:03 Fekete öves, Veterán

Ha Demeter el akar menni, menjen, de legalább látunk belőle sok pénzt, mert fiatal, teheséges, az ilyen játékosok sokat érnek/érhetnek. Ja, nem... ingyen megy ő is. Micsoda szakmaiság. Nagyon bonyolult ez a kiadás-bevétel dolog, meg játékoseladásból maximalizát bevétel, igazi atomfizika lehet. Ja nem.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...