Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
"de most valami tényleg elkattant nálad"
Nem nála. Nálatok.
"kérj bocsánatot a rendkívül kártékony tevékenységedért"
Ebből az utasítgatásból is egyértelműen látszik, hogy kinél is történt kattanás...
Milyen alapon utasítgatsz itt bárkit is bármire?
Mi a részvényesekkel, a sportigazgatóval és az edzővel együtt kidolgoztunk egy úgynevezett "Dinamo-Bibliát", amelyet aztán az igazgatótanács döntéssé formált, és ez azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat meg akarunk valósítani: román játékosokat, fiatal játékosokat, a Dinamo 1 és Dinamo 2 közötti kapcsolatot, valamint a játékosok profi személyiségének és profiljának kialakítását. Mi mindig ezt a "Bibliát" szeretnénk követni az együttműködő partnerek kiválasztásánál - árulta el Nicolescu.
Így is lehet, ilyenre vágyunk, ezt szajkòzzuk évek òta. De csak mi, szurkolòk....
Igen, ezt világosan leírtad. Sok viszálykodásnak elejét lehetne venni, ha ez a "klubházbòl valò" hozzászòlás dolog végre tárgyiasulna, azaz személyesülne. Világos, vannak jò szándékú alkalmazottak, akiknek ez munkahely, megélhetés, érthető. De ha akadna onnan valaki, aki nevét vállalva elmondja, hogy kérem, kedves szurkolòtársaim, mi vagy én, ebben vagyok benne, így mentek a mindennapok, így változott a helyzet, akkor másként alakulhatnak a "párbeszéd".
Te most mit vergődsz itt, mint egy partra vetett hal? Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy ezen a fórumon még bárkit át tudsz állítani az oldalatokra. Aki rendszeresen olvassa a fórumot az tudja, hogy Pakito valós dolgokat ír jó ideje, míg te böfögöd ide az ordenáré baromságaidat kb. 2-3 hete. Kifulladt az AK meg a perec profil és új néven kell lökni a hülyeséget? Tudom, régebben regisztráltál, és korábban nem toltad ilyen szinten a kreténséget, de most valami tényleg elkattant nálad. Nem Pakito az ellenség itt, nem ő vitte csődbe a klubot morálisan, anyagilag, szakmailag, hanem azok, akik mellett te rendületlenül szónokolsz.
Ha valós emberhez tartozó profil vagy akkor kívánom hogy kurva gyorsan ébredj fel és kérj bocsánatot a rendkívül kártékony tevékenységedért, ha meg a te profilod is végig egy tartalékolt klubház szócső volt, akkor szarjál sünt mint a többi.
Még jó h pakito tette tönkre a klubot és nem Sántha, Világi, meg a többiek. Most megnyugodtam, köszönjük, hogy fényt gyújtottál a sötétben, most már tudjuk, hogy őt kell "ütni, vágni". Az ultrák remélem már szervezik a tüntetést pakito ellen, a Sándor palotánál felvonuló dpk tagok is jönnek. Köszönjük, hogy végre segítettél és kihúztál minket a sz.rból.
Tőletek amúgy tényleg csak ennyire telik? Azt gondoljátok Dusan ír Pakito néven? Az nagy baj. Ő a saját nevén írt ide nem úgy mint egyesek ugye...
Bár tudom én meg Csenger vagyok. Meg gbacsi, rugoka, Varzo és mindenki más aki látja mi az ecetes kolbászszag történik itt.
Jó az igazság az fájó és az pont ilyen.
Ellopott pénzekkel mizu?
Barcika - Várda kooperáció hivatalos. 5 Várdai játszhat egyszerre a Barcikában. Már ők is előttünk járnak.
Moderálva: 2026-06-08 21:31:31
Senkiről nem azt írta, hogy ki lesz biztosan valamilyen poszton a klubházban. Repkednek bent a nevek, megy a menekülés. Nem mindenki meri adni a nevét jelenleg ehhez a fertőhöz. Szerintem Pakito által megnevezett emberek neve mind felmerült menekülési variációnak.
Vitelki távozik, Urbin érkezhet.
Menekül mindenki. Sajnos vége a klubnak.