Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

260. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 257. v1910
2026-06-08 20:50:48 Fekete öves, Őstag

"de most valami tényleg elkattant nálad"

Nem nála. Nálatok.

"kérj bocsánatot a rendkívül kártékony tevékenységedért"

Ebből az utasítgatásból is egyértelműen látszik, hogy kinél is történt kattanás...

Milyen alapon utasítgatsz itt bárkit is bármire? 


2026-06-08 20:31:42 Fekete öves, Veterán

Mi a részvényesekkel, a sportigazgatóval és az edzővel együtt kidolgoztunk egy úgynevezett "Dinamo-Bibliát", amelyet aztán az igazgatótanács döntéssé formált, és ez azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat meg akarunk valósítani: román játékosokat, fiatal játékosokat, a Dinamo 1 és Dinamo 2 közötti kapcsolatot, valamint a játékosok profi személyiségének és profiljának kialakítását. Mi mindig ezt a "Bibliát" szeretnénk követni az együttműködő partnerek kiválasztásánál - árulta el Nicolescu.

Így is lehet, ilyenre vágyunk, ezt szajkòzzuk évek òta. De csak mi, szurkolòk....


258. betyarok* |Válasz erre: 250. Pakito77
2026-06-08 20:30:38 Fekete öves, Veterán

Igen, ezt világosan leírtad. Sok viszálykodásnak elejét lehetne venni, ha ez a "klubházbòl valò" hozzászòlás dolog végre tárgyiasulna, azaz személyesülne. Világos, vannak jò szándékú alkalmazottak, akiknek ez munkahely, megélhetés, érthető. De ha akadna onnan valaki, aki nevét vállalva elmondja, hogy kérem, kedves szurkolòtársaim, mi vagy én, ebben vagyok benne, így mentek a mindennapok, így változott a helyzet, akkor másként alakulhatnak a "párbeszéd".


257. v1910 |Válasz erre: 246. Kezdökör
2026-06-08 19:58:11 Fekete öves, Őstag

Te most mit vergődsz itt, mint egy partra vetett hal? Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy ezen a fórumon még bárkit át tudsz állítani az oldalatokra. Aki rendszeresen olvassa a fórumot az tudja, hogy Pakito valós dolgokat ír jó ideje, míg te böfögöd ide az ordenáré baromságaidat kb. 2-3 hete. Kifulladt az AK meg a perec profil és új néven kell lökni a hülyeséget? Tudom, régebben regisztráltál, és korábban nem toltad ilyen szinten a kreténséget, de most valami tényleg elkattant nálad. Nem Pakito az ellenség itt, nem ő vitte csődbe a klubot morálisan, anyagilag, szakmailag, hanem azok, akik mellett te rendületlenül szónokolsz. 

Ha valós emberhez tartozó profil vagy akkor kívánom hogy kurva gyorsan ébredj fel és kérj bocsánatot a rendkívül kártékony tevékenységedért, ha meg a te profilod is végig egy tartalékolt klubház szócső volt, akkor szarjál sünt mint a többi.

256. nordas |Válasz erre: 246. Kezdökör
2026-06-08 19:57:08 Fekete öves, Őstag

Még jó h pakito tette tönkre a klubot és nem Sántha, Világi, meg a többiek. Most megnyugodtam, köszönjük, hogy fényt gyújtottál a sötétben, most már tudjuk, hogy őt kell "ütni, vágni". Az ultrák remélem már szervezik a tüntetést pakito ellen, a Sándor palotánál felvonuló dpk tagok is jönnek. Köszönjük, hogy végre segítettél és kihúztál minket a sz.rból. 

255. zivatarlanc |Válasz erre: 253. Kezdökör
2026-06-08 19:18:57 Fekete öves, Tag

Tőletek amúgy tényleg csak ennyire telik? Azt gondoljátok Dusan ír Pakito néven? Az nagy baj. Ő a saját nevén írt ide nem úgy mint egyesek ugye...

Bár tudom én meg Csenger vagyok. Meg gbacsi, rugoka, Varzo és mindenki más aki látja mi az ecetes kolbászszag történik itt. 

Jó az igazság az fájó és az pont ilyen.

Ellopott pénzekkel mizu? 

2026-06-08 19:16:55 Fekete öves, Tag

Barcika - Várda kooperáció hivatalos. 5 Várdai játszhat egyszerre a Barcikában. Már ők is előttünk járnak.

253. Kezdökör |Válasz erre: 250. Pakito77
2026-06-08 17:53:23 Fekete öves, Őstag
Xxxxx

Moderálva: 2026-06-08 21:31:31

252. awas |Válasz erre: 246. Kezdökör
2026-06-08 17:48:27 Piros öves, Őstag

Senkiről nem azt írta, hogy ki lesz biztosan valamilyen poszton a klubházban. Repkednek bent a nevek, megy a menekülés. Nem mindenki meri adni a nevét jelenleg ehhez a fertőhöz. Szerintem Pakito által megnevezett emberek neve mind felmerült menekülési variációnak. 

2026-06-08 17:48:11 Piros öves, Fanatikus tag

Vitelki távozik, Urbin érkezhet.

Menekül mindenki. Sajnos vége a klubnak.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...