Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

240. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 239. nordas
2026-06-08 13:40:56 Piros öves, Őstag

Melyik csapat nincs szarban most Magyarorszagon a Fradi, Eto, Vasas, ZTE, DVSC, Paks, csapatokon kivul? NB2-rol ne is beszeljunk. Ha valasztani kell Tiszakecske, Kozarmisleny, Nagykanizsa stb csapatok meg a DVTK kozott, nehogy mar mi legyunk nagyobb szarban. En annyira nem vagyok depresszios meg beszari a jovo miatt, mert mindenkinek nyakig er a szar pillanatnyilag. Ha Demeter nem akar itt jatszani see you later. Azt mondjuk nem ertem, hogy  kellett varni, amig kifut a szerzodesebol, a tobbieknek mar reg lefixaltak ezeket. Valakinek le akartak passzolni szerintem fu alatt. Balhatvedben ott van Lajcsik meg Bokros szoval megleszunk valahogy. 

239. nordas |Válasz erre: 237. zivatarlanc
2026-06-08 12:38:08 Fekete öves, Őstag

Az hagyján h Keller nem jön ide de sztem Demeter sem ír majd alá. A játékosok is érzik, látják h nagy sz.rban van a klub, ilyen körülmények között az összes épkézláb játékos menekülni fog. 

2026-06-08 12:31:59 Narancs öves, Lelkes újonc

Teljesen jogos, hogy az átigazolási cikk alatt nem csak a lehetséges távozókról vagy igazolásokról van szó. A mostani helyzet tényleg nem indokolja. Természetesen az egész országban van egyfajta átvilágítás, ehhez idő kell. Itt "sajnos csak" pár milliárd ment a levesbe. Így a listán nem szerepelhet elől az egyesület. Várni kell, de reméljük már nem sokat!

237. zivatarlanc |Válasz erre: 234. laca
2026-06-08 12:22:11 Fekete öves, Tag

Játszhatunk a szavakkal, csak nem érdemes. Úgy tudom nem is oly rég még NB1-esek voltunk... Bitok óta nincs bal védőnk. Az NB1-es szezonban bizonyos célok lettek behazudva. Tehát felteszem a kérdést, ha van egy korábbi játékosod aki ráadásul magyarnak is számít és bőven van tapasztalata fiatal kora ellenére / meccs szám, továbbá évek óta többek között itt is ugatja mindenki bal védő! bal védő! akkor miért is nem lett már megkeresve? Ismétlem, amikor még voltak célok... Jó tudom, célok soha nem voltak, de mégse egy kilátástalan szarkupac mint most. Persze a kérdés költői, nyilván most sem lett megkeresve. És itt tudod nem az számít, hogy ő jönne-e vagy sem. Az majd ezután. Eljutottunk addig? Nem gondolnám.

236. vebgy* |Válasz erre: 231. AK-47
2026-06-08 11:34:12 Fekete öves, Veterán

Itt hány tehetségtelen gyökér keresett nulla munkával milliókat ??

235. vebgy* |Válasz erre: 234. laca
2026-06-08 11:33:03 Fekete öves, Veterán

Hát sajnos, de igaza van.

234. laca |Válasz erre: 233. zivatarlanc
2026-06-08 10:41:00 Barna öves, Őstag

Neked mondta Keller, hogy minden vágya a jövőkép nélküli, nb2-es Diósgyőrben futballozni és inkább eldobja az izraeli első osztályú valamint a Debrecen ajánlatát, csak hogy a Nagykanizsa ellen pályára tudjon lépni?



2026-06-08 09:32:52 Fekete öves, Tag

Rotem Keller - Debrecen

Nekünk jó Bokros is...

232. lokal* |Válasz erre: 231. AK-47
2026-06-08 08:05:57 Fekete öves, Veterán

Melyik az az elmeroggyant futballklub, amelyiknél "heti 1-2 óra munkával tehetségtelen teniszedzőként havi sok-sok milliót lehet keresni"? Micsoda felelőtlen vezetői lehetnek ennek a klubnak, ha így szórják a pénzt. Mindenki jobban járna, ha eltakarodnának. Nincs igazam? :)


231. AK-47 |Válasz erre: 224. Pakito77
2026-06-08 06:56:01 Lila öves, Tag
Xxxxx

Moderálva: 2026-06-08 21:33:43

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...