Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Melyik csapat nincs szarban most Magyarorszagon a Fradi, Eto, Vasas, ZTE, DVSC, Paks, csapatokon kivul? NB2-rol ne is beszeljunk. Ha valasztani kell Tiszakecske, Kozarmisleny, Nagykanizsa stb csapatok meg a DVTK kozott, nehogy mar mi legyunk nagyobb szarban. En annyira nem vagyok depresszios meg beszari a jovo miatt, mert mindenkinek nyakig er a szar pillanatnyilag. Ha Demeter nem akar itt jatszani see you later. Azt mondjuk nem ertem, hogy kellett varni, amig kifut a szerzodesebol, a tobbieknek mar reg lefixaltak ezeket. Valakinek le akartak passzolni szerintem fu alatt. Balhatvedben ott van Lajcsik meg Bokros szoval megleszunk valahogy.
Az hagyján h Keller nem jön ide de sztem Demeter sem ír majd alá. A játékosok is érzik, látják h nagy sz.rban van a klub, ilyen körülmények között az összes épkézláb játékos menekülni fog.
Teljesen jogos, hogy az átigazolási cikk alatt nem csak a lehetséges távozókról vagy igazolásokról van szó. A mostani helyzet tényleg nem indokolja. Természetesen az egész országban van egyfajta átvilágítás, ehhez idő kell. Itt "sajnos csak" pár milliárd ment a levesbe. Így a listán nem szerepelhet elől az egyesület. Várni kell, de reméljük már nem sokat!
Játszhatunk a szavakkal, csak nem érdemes. Úgy tudom nem is oly rég még NB1-esek voltunk... Bitok óta nincs bal védőnk. Az NB1-es szezonban bizonyos célok lettek behazudva. Tehát felteszem a kérdést, ha van egy korábbi játékosod aki ráadásul magyarnak is számít és bőven van tapasztalata fiatal kora ellenére / meccs szám, továbbá évek óta többek között itt is ugatja mindenki bal védő! bal védő! akkor miért is nem lett már megkeresve? Ismétlem, amikor még voltak célok... Jó tudom, célok soha nem voltak, de mégse egy kilátástalan szarkupac mint most. Persze a kérdés költői, nyilván most sem lett megkeresve. És itt tudod nem az számít, hogy ő jönne-e vagy sem. Az majd ezután. Eljutottunk addig? Nem gondolnám.
Itt hány tehetségtelen gyökér keresett nulla munkával milliókat ??
Hát sajnos, de igaza van.
Neked mondta Keller, hogy minden vágya a jövőkép nélküli, nb2-es Diósgyőrben futballozni és inkább eldobja az izraeli első osztályú valamint a Debrecen ajánlatát, csak hogy a Nagykanizsa ellen pályára tudjon lépni?
Rotem Keller - Debrecen
Nekünk jó Bokros is...
Melyik az az elmeroggyant futballklub, amelyiknél "heti 1-2 óra munkával tehetségtelen teniszedzőként havi sok-sok milliót lehet keresni"? Micsoda felelőtlen vezetői lehetnek ennek a klubnak, ha így szórják a pénzt. Mindenki jobban járna, ha eltakarodnának. Nincs igazam? :)
Moderálva: 2026-06-08 21:33:43