Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

230. Krapulax |Válasz erre: 225. Szabó József
2026-06-07 22:46:24 Piros öves, Őstag

Milyen terv bukott el??? 

2026-06-07 22:39:42 Piros öves, Őstag
228. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 221. AK-47
2026-06-07 22:12:31 Fekete öves, Őstag

Pontosan. 

227. Krapulax |Válasz erre: 221. AK-47
2026-06-07 21:57:10 Piros öves, Őstag

Ezt a Bódog-sztorit most te dobtad be, senki nem szenved rajta, kár is volt reagálni rá bárkinek. Én el is felejtettem rég.

A fernandos dologra pedig megint nem tudtál úgy válaszolni, hogy ne moderálják ki, miután a múltkor már idióta agyhallottnak neveztél itt mindenkit, aki nem tapsol ennek a bagázsnak. 

Még mindig nem érzitek, hogy ez mennyire gáz... 

2026-06-07 20:12:41 Fekete öves, Tag

Gyirmót mellett a Nagykanizsa jutott fel a Cigánd ellen. Lesznek utazások ha már a hivatalos erről sem tesz említést ahogy a stáb tagokról sem...

225. Szabó József* |Válasz erre: 224. Pakito77
2026-06-07 20:03:48 Fekete öves, Veterán

Szia!
Az általad néhány hete optimistán várt Matyi-terv elbukott?  Azaz a mocskos slepp megint elkaszálta?
Az a slepp, élén azzal az Sg-vel, akiknek már lassan a börtön felé kellene néznie.




224. Pakito77 |Válasz erre: 218. AK-47
2026-06-07 18:37:54 Piros öves, Fanatikus tag
Xxxxxxx! Igazából teljesen mindegy, egy alom, abból is a legalja többszörösen bukott fajta.Egészen döbbenetes, hogy több éves megtörtént dolgokat próbáltok itt manipulálni. Nem szégyenlitek magatokat? Hogy van bőr a képeteken erre az oldalra jönni a top3-as büdzséből sikeresen kiejtett diósgyőri kudarc szezon után bomlasztani, terelni, dezinformálni? Hogy?Most sem toltok mást jó dolgotokban mint, hogy beszólogattok mindenkinek és okoskodtok olyan dolgokban ami nem úgy történt ahogy írjátok. Egy deka építő, konszenzus jellegű hozzászólást nem olvasni tőletek, csak a szokásos maszatolást, kötekedést, nagy lovon ülve. Lehet most ahogy az érdek kívánja bebújtok Ricsi szoknyája alá aki jóban van az ultrákkal és azt gondoljátok nincs mitől félni. Azonban szeretném jelezni, nem csak ultrák léteznek és a mezei szurkolók között is van olyan akivel nem szeretnétek találkozni. Nagyon sajnálom, hogy a moderátorok és az oldal szerkesztői akik veletek ellentétben valóban igazi diósgyőriek továbbra is teret engednek nektek és az oldal nívóját, közösségét romboljátok. Szégyenetekben el kellene bújnotok, azonban bennetek ennyi sincs. Egyszerűen nem vagytok erre az oldalra valók ahogy a klubba se. Megbuktatok, többszörösen.

Moderálva: 2026-06-07 18:59:37

223. guyfa |Válasz erre: 220. AK-47
2026-06-07 18:24:55 Citromsárga öves, Újonc

A mi szerencsétlenségünk, hogy ti nem az érettségin, hanem a Diósgyőrrel buktatok meg....

222. nordas |Válasz erre: 220. AK-47
2026-06-07 18:15:28 Fekete öves, Őstag

Hihetetlen ez a pökhendi pofátlanság amivel ide írogatsz, úgy, hogy 5 év alatt másodszor sikerült kiejteni a diósgyőrt az első osztályból. Ráadásul ezt úgy sikerült elérni, hogy egy elég nagy költségvetéssel működő klub vagyunk, közben a birkalegelős Kecskemét meg a Kisvárda is dobogón végzett, a Zete és Paks meg magyar kupát nyert. Ilyen nulla teljesítmény, sőt, rombolás után én inkább csendben lapítanék, de nektek tényleg nincs bőr a képeteken. 

221. AK-47 |Válasz erre: 219. nordas
2026-06-07 18:13:03 Lila öves, Tag

Az ilyen döntéseket mindig a tulajdonos hozza, vagyis akkor Leiszti. A közvetítést rábízta Sánthára, de mivel ő messze volt aznap csak telefonon tudta elintézni. Ennyi a “nagy” sztori amin évek óta szenvedtek.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...