Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Vitatják a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát is.
Forrnak az indulatok Kisvárdán a vasárnap elszenvedett vereség miatt. A Kisvárda Mester Good hivatalos honlapján az "Ennek nem így kellett volna eldőlnie" című írásban bírálják a mérkőzés játékvezetőjét, Dr. Csonka Bencét. Véleményük szerint vitatható ítéletek is kellettek az újabb nagyon fájdalmas hazai vereséghez. A hazaiak a tizenegyes jogosságát, valamint a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát egyaránt vitatják és számon kérnek egy elmaradt büntetőt is a diósgyőri tizenhatoson belüli kezezés után.
A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Feczkó Tamás, a kisvárdaiak vezetőedzője a meccs játékvezetőjére utalva azt nyilatkozta, hogy kék ruhás Mikulás járt vasárnap Kisvárdán, aki a mérkőzés végeredményét döntően befolyásoló hibákat vétett a DVTK javára.
A Kisvárda honlapján az alábbiakat olvashatjuk:
Nem hittünk a szemünknek, amikor az első félidő hajrájában a Godfrey Stephen-Branimir Cipetic találkozót nem kirúgás, hanem tizenegyes követte a vasárnap délutáni, Diósgyőr elleni bajnokin. Csonka Bence ítéletét azért jó sokáig nézegette a VAR, majd a bírót is kirendelte a monitorhoz, aki jóváhagyta a maga ítéletét. Igazán bölcs döntés volt, a maga irháját mentette, hogy ne váljon nevetség tárgyává azzal, hogy felülbírálja saját magát... (A jelent leírásából is kiderül, hogy a legutóbb sérült Cipetic vállalta a játékot, a kapuban ellenben váltani kellett, miután Kovács Marcell beteg lett, így Danijel Petkovics állt a gólvonalra.)
A második félidő derekán egy szöglet utáni szituációnál diósgyőri kézen csattant a labda, a játék ment tovább vagy öt percig, amikor kiment a labda, elmaradt a VAR-ozás. A második diósgyőri gól előtt pedig mindenki megesküdött, aki arra járt, hogy nem történt szabálytalanság, úgy kapott szabadrúgást a vendégcsapat.
A mérkőzés összefoglalója:
Tovább a Kisvárda Mater Good honlapjára >>>>>>>
forrás: kisvardafc.hu
https://www.youtube.com/watch?v=XIqcdgNGyrk