A kisvárdaiak szerint a játékvezető az irháját mentette a tizenegyes megadásakor

Szerző: amigeleken.hu | 2023-12-11 12:29:00

Vitatják a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát is.


Forrnak az indulatok Kisvárdán a vasárnap elszenvedett vereség miatt. A Kisvárda Mester Good hivatalos honlapján az "Ennek nem így kellett volna eldőlnie" című írásban bírálják a mérkőzés játékvezetőjét, Dr. Csonka Bencét. Véleményük szerint vitatható ítéletek is kellettek az újabb nagyon fájdalmas hazai vereséghez. A hazaiak a tizenegyes jogosságát, valamint a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát egyaránt vitatják és számon kérnek egy elmaradt büntetőt is a diósgyőri tizenhatoson belüli kezezés után.

A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Feczkó Tamás, a kisvárdaiak vezetőedzője a meccs játékvezetőjére utalva azt nyilatkozta, hogy kék ruhás Mikulás járt vasárnap Kisvárdán, aki a mérkőzés végeredményét döntően befolyásoló hibákat vétett a DVTK javára.

A Kisvárda honlapján az alábbiakat olvashatjuk:


Nem hittünk a szemünknek, amikor az első félidő hajrájában a Godfrey Stephen-Branimir Cipetic találkozót nem kirúgás, hanem tizenegyes követte a vasárnap délutáni, Diósgyőr elleni bajnokin. Csonka Bence ítéletét azért jó sokáig nézegette a VAR, majd a bírót is kirendelte a monitorhoz, aki jóváhagyta a maga ítéletét. Igazán bölcs döntés volt, a maga irháját mentette, hogy ne váljon nevetség tárgyává azzal, hogy felülbírálja saját magát... (A jelent leírásából is kiderül, hogy a legutóbb sérült Cipetic vállalta a játékot, a kapuban ellenben váltani kellett, miután Kovács Marcell beteg lett, így Danijel Petkovics állt a gólvonalra.)

A második félidő derekán egy szöglet utáni szituációnál diósgyőri kézen csattant a labda, a játék ment tovább vagy öt percig, amikor kiment a labda, elmaradt a VAR-ozás. A második diósgyőri gól előtt pedig mindenki megesküdött, aki arra járt, hogy nem történt szabálytalanság, úgy kapott szabadrúgást a vendégcsapat.


A mérkőzés összefoglalója:


Tovább a Kisvárda Mater Good honlapjára >>>>>>>


forrás: kisvardafc.hu


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2023-12-13 13:14:45 Barna öves, Fanatikus tag
Szivicset nem eltiltották anno hasonló játékvezetőkre szánt kijelentésért?
2023-12-13 11:01:57 Lila öves, Tag
A kékben jött Mikulás a bíróra nézve rendkívül sértő és pontatlan , mert a Mikulás ha egyáltalán jött akkor is pirosba /!/ jött !!! A tizenegyest megelőzően ugyanis a büntetőt érő , gyönyörű gólpaszt Stephen a várdai piros Mikulástól kapta !!!
18. Rusty Nails |Válasz erre: 17. scs001
2023-12-12 16:48:33 Piros öves, Őstag
Persze, sokkal több volt. Ez csak ami hirtelen eszembe jutott.
17. scs001 |Válasz erre: 14. Rusty Nails
2023-12-12 14:23:19 Fekete öves, Őstag
Elovastam, teljesen jó példák, de szerintem ettől még több is volt, amikor a kárunkra tévedett a kedves spori! Legalább 65 %-35 % arányban az utóbbi tízegynéhány évben, hogy csak a kupadöntőn említsem solymosi sporttárs ítéletét a hosszabbításban. Biztosan elfogultan látjuk a saját csapatunkat, de hogy nem mi vagyunk/voltunk a bírók kegyeltjei az 1000 %.
16. scs001 |Válasz erre: 15. Kezdökör
2023-12-12 14:16:42 Fekete öves, Őstag
Mondjuk ez is igaz! Révész legalább telesírja a sajtót, nem lapít, mint sza..r a fűben.
2023-12-12 13:01:44 Fekete öves, Őstag
Persze, hogy soha nem volt igazi médiavisszhangja a minket hátrányosan érintő bírói tévedéseknek! A DVTK érdekében melyik mindenkori tulajdonos vagy elnök hisztizte tele a sajtót? A mi „nagyembereink” évtizedek óta csak a homályban csöndben megbújva figyelték/figyelik az eseményeket!
14. Rusty Nails |Válasz erre: 13. scs001
2023-12-12 12:32:51 Piros öves, Őstag
Másik poszthoz írtam pár minket sújtó ítéletről. Rajtunk kívül senki nem foglalkozott velük.
2023-12-12 12:25:05 Fekete öves, Őstag
Azóta már Révész Úr is megszólalt, úgy látszik az egész ország foglalkozik ezzel a mesterségesen felpumpált kisvárosi csapattal! Bezzeg, amikor tőlünk szabályos gólt vett el a bíró a honvéd ellen az utolsó percben, akkor nem volt ekkora média visszhang. Pedig Mo. egyik legnépszerűbb, óriási tradíciókkal rendelkező csapatáról beszélünk, nem egy falusi tirpák kreálmányról... Ráadásul azzal a + két ponttal meg a honvéd minusz egyével teljesen másként is alakulhatott volna a kieséses szezonunk!
12. headhunterz |Válasz erre: 4. perecesi-diosgyor-szurkolo
2023-12-11 21:37:39 Citromsárga öves, Lelkes újonc
De ki beszélt itt büntetőről?
11. dudik-attila* |Válasz erre: 10. wexeye
2023-12-11 20:13:56 Fekete öves, Veterán
Ezen nem fogunk vitázni. Ne mondd, hogy nem kaptunk már korábban hasonlóért tizit. Lényeg, hogy nem fújtak be.
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...