Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Vitatják a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát is.
Forrnak az indulatok Kisvárdán a vasárnap elszenvedett vereség miatt. A Kisvárda Mester Good hivatalos honlapján az "Ennek nem így kellett volna eldőlnie" című írásban bírálják a mérkőzés játékvezetőjét, Dr. Csonka Bencét. Véleményük szerint vitatható ítéletek is kellettek az újabb nagyon fájdalmas hazai vereséghez. A hazaiak a tizenegyes jogosságát, valamint a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát egyaránt vitatják és számon kérnek egy elmaradt büntetőt is a diósgyőri tizenhatoson belüli kezezés után.
A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Feczkó Tamás, a kisvárdaiak vezetőedzője a meccs játékvezetőjére utalva azt nyilatkozta, hogy kék ruhás Mikulás járt vasárnap Kisvárdán, aki a mérkőzés végeredményét döntően befolyásoló hibákat vétett a DVTK javára.
A Kisvárda honlapján az alábbiakat olvashatjuk:
Nem hittünk a szemünknek, amikor az első félidő hajrájában a Godfrey Stephen-Branimir Cipetic találkozót nem kirúgás, hanem tizenegyes követte a vasárnap délutáni, Diósgyőr elleni bajnokin. Csonka Bence ítéletét azért jó sokáig nézegette a VAR, majd a bírót is kirendelte a monitorhoz, aki jóváhagyta a maga ítéletét. Igazán bölcs döntés volt, a maga irháját mentette, hogy ne váljon nevetség tárgyává azzal, hogy felülbírálja saját magát... (A jelent leírásából is kiderül, hogy a legutóbb sérült Cipetic vállalta a játékot, a kapuban ellenben váltani kellett, miután Kovács Marcell beteg lett, így Danijel Petkovics állt a gólvonalra.)
A második félidő derekán egy szöglet utáni szituációnál diósgyőri kézen csattant a labda, a játék ment tovább vagy öt percig, amikor kiment a labda, elmaradt a VAR-ozás. A második diósgyőri gól előtt pedig mindenki megesküdött, aki arra járt, hogy nem történt szabálytalanság, úgy kapott szabadrúgást a vendégcsapat.
A mérkőzés összefoglalója:
Tovább a Kisvárda Mater Good honlapjára >>>>>>>
forrás: kisvardafc.hu
Ugyan ki a túró, és mivel veszélyeztette vagy fenyegette--volna...-- meg "AZT A BIZONYOS: IRHÁT"? Minekelőtte az ő--a Kisvárda--lesgólját NEM ADTA MEG jogosan Csonka Bence doktor úr.....Gondolnám, hogy talán inkább a kisvárdaiaktól kellet volna "félnie", már ha egyáltalán valakitől kellett...Szóval sehogyan sem "értem" ezt az "irhamentéses" várdai logikát.
A Szeles vs. Klimovich eset 01:28:00-tol.
55.
PERC
Nem lesz tizenegyes.
55.
PERC
A videobíró is vizsgálódik. Úgy tűnt, Széles a tizenhatos előtt szabálytalankodott – vagy nem.
54.
PERC
Klimovics futott egyedül a tizenhatos felé, a nyomába szegődött Széles, és úgy tűnt, fel is lökte az ellenfelét. A bíró továbbot intett.
Az osszefoglaloban ez nincs benne, de ahogy en lattam Szeles Imi meg boven a buntetoteruleten kivul inditotta el a szabalytalansagot, es ugy zuhant be Klimo a teruleten belulre, igy semmikeppen sem kene, hogy bunteto legyen. A sarga buntetolap jart volna, piros nem, mert nem utolso ember volt, es meg egy masik vardai igyekezett keresztezni.
Sarga+szabadrugas ami a helyesebb itelet lett volna sztem.