A kisvárdaiak szerint a játékvezető az irháját mentette a tizenegyes megadásakor

Szerző: amigeleken.hu | 2023-12-11 12:29:00

Vitatják a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát is.


Forrnak az indulatok Kisvárdán a vasárnap elszenvedett vereség miatt. A Kisvárda Mester Good hivatalos honlapján az "Ennek nem így kellett volna eldőlnie" című írásban bírálják a mérkőzés játékvezetőjét, Dr. Csonka Bencét. Véleményük szerint vitatható ítéletek is kellettek az újabb nagyon fájdalmas hazai vereséghez. A hazaiak a tizenegyes jogosságát, valamint a második gólunkat megelőző szabadrúgás jogosságát egyaránt vitatják és számon kérnek egy elmaradt büntetőt is a diósgyőri tizenhatoson belüli kezezés után.

A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Feczkó Tamás, a kisvárdaiak vezetőedzője a meccs játékvezetőjére utalva azt nyilatkozta, hogy kék ruhás Mikulás járt vasárnap Kisvárdán, aki a mérkőzés végeredményét döntően befolyásoló hibákat vétett a DVTK javára.

A Kisvárda honlapján az alábbiakat olvashatjuk:


Nem hittünk a szemünknek, amikor az első félidő hajrájában a Godfrey Stephen-Branimir Cipetic találkozót nem kirúgás, hanem tizenegyes követte a vasárnap délutáni, Diósgyőr elleni bajnokin. Csonka Bence ítéletét azért jó sokáig nézegette a VAR, majd a bírót is kirendelte a monitorhoz, aki jóváhagyta a maga ítéletét. Igazán bölcs döntés volt, a maga irháját mentette, hogy ne váljon nevetség tárgyává azzal, hogy felülbírálja saját magát... (A jelent leírásából is kiderül, hogy a legutóbb sérült Cipetic vállalta a játékot, a kapuban ellenben váltani kellett, miután Kovács Marcell beteg lett, így Danijel Petkovics állt a gólvonalra.)

A második félidő derekán egy szöglet utáni szituációnál diósgyőri kézen csattant a labda, a játék ment tovább vagy öt percig, amikor kiment a labda, elmaradt a VAR-ozás. A második diósgyőri gól előtt pedig mindenki megesküdött, aki arra járt, hogy nem történt szabálytalanság, úgy kapott szabadrúgást a vendégcsapat.


A mérkőzés összefoglalója:


Tovább a Kisvárda Mater Good honlapjára >>>>>>>


forrás: kisvardafc.hu


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

10. wexeye* |Válasz erre: 3. dudik-attila
2023-12-11 17:24:34 Fekete öves, Veterán
Miért ? Hova tehette volna a kezét,a seggébe?
2023-12-11 17:00:54 Barna öves, Őstag
"...A JÁTÉKVEZETŐ AZ IRHÁJÁT MENTETTE A TIZENEGYES MEGADÁSAKOR.."
Ugyan ki a túró, és mivel veszélyeztette vagy fenyegette--volna...-- meg "AZT A BIZONYOS: IRHÁT"? Minekelőtte az ő--a Kisvárda--lesgólját NEM ADTA MEG jogosan Csonka Bence doktor úr.....Gondolnám, hogy talán inkább a kisvárdaiaktól kellet volna "félnie", már ha egyáltalán valakitől kellett...Szóval sehogyan sem "értem" ezt az "irhamentéses" várdai logikát.
2023-12-11 15:53:51 Fekete öves, Őstag
Feczkó nyugi van, jusson eszedbe mit üzent anno talán Hanacsek JB elnök sporttárs! A szezon végére a rossz és a kedvező ítéletek kiegyenlítődnek…. :) ennyi :):)
7. Rusty Nails |Válasz erre: 6. toki
2023-12-11 15:45:29 Piros öves, Őstag
Meg előtte ősszel is voltak érdekes ítéletek.
2023-12-11 15:01:10 Fekete öves, Veterán
A Zekic féle kiesési tavaszon, szinte minden meccsen volt olyan ítélet ellenünk, amiből pontokat vesztettünk, érdekes a piszok menő sajtó nem foglalkozott velünk, le se szartak minket. Most én is így állok ehhez.
2023-12-11 14:30:21 Fekete öves, Veterán
https://m4sport.hu/videok/otp-bank-liga-kisvarda-master-good-dvtk-merkozes

A Szeles vs. Klimovich eset 01:28:00-tol.
4. perecesi-diosgyor-szurkolo* |Válasz erre: 1. headhunterz
2023-12-11 14:19:05 Fekete öves, Veterán
Erre az esetre gondolhatsz. Nso tudositast idezve:

55.

PERC
Nem lesz tizenegyes.

55.

PERC
A videobíró is vizsgálódik. Úgy tűnt, Széles a tizenhatos előtt szabálytalankodott – vagy nem.

54.

PERC
Klimovics futott egyedül a tizenhatos felé, a nyomába szegődött Széles, és úgy tűnt, fel is lökte az ellenfelét. A bíró továbbot intett.

Az osszefoglaloban ez nincs benne, de ahogy en lattam Szeles Imi meg boven a buntetoteruleten kivul inditotta el a szabalytalansagot, es ugy zuhant be Klimo a teruleten belulre, igy semmikeppen sem kene, hogy bunteto legyen. A sarga buntetolap jart volna, piros nem, mert nem utolso ember volt, es meg egy masik vardai igyekezett keresztezni.
Sarga+szabadrugas ami a helyesebb itelet lett volna sztem.
2023-12-11 14:18:27 Fekete öves, Veterán
Azért valljuk be, a hiányolt Várdai tizi is jogos.
2. wexeye* |Válasz erre: 1. headhunterz
2023-12-11 13:52:52 Fekete öves, Veterán
A képen pedig az látható, ahogy az ifjú Winnetou ellenőrzi,hogy a másik törzsből származó barátja cipőfűzője rendesen be van e kötve,mert nem szeretné,hogy abban megbotolva elessen- mondhatná Pandacsöki Boborján. Egy kristálytiszta szerelést látunk,ja nem. Elmennek Feczkóval együtt a büdös picsába,kinyílt a csipa, hogy lehet ilyet egy hivatalos oldalon? Mintha a dvtk.eu azt írta volna,hogy a káprázatos győzelemmel löktünk egyet az ellenfélen,hogy oda kerüljön ahová való. Előbb nb2,aztán balmazi mintára villámgyorsan megye1ig! És ennek még lenne is valóságalapja
2023-12-11 12:59:46 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Amikor pedig Klimovichot utolsó emberként ellökték elmaradt a piros lap és a szabadrúgás. Ezt kifelejtették az összegzésből.
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...