Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fordulóról fordulóra közzé fogjuk tenni a három kölcsönvett fiatal játékperceit.
Akik olvasták a "Kutya legyek, ha értem" című írásokat, azok pontosan tudják, mennyire ellene vagyok a saját fiataljaink elkótyavetyélésének, elengedésének, elküldésének. És annak is ellene vagyok, hogy a helyükre más kluboktól hozzunk fiatalokat, ráadásul kölcsönben.
Ezt a fiatalszabály megerőszakolásának tartom egy kiemelt akadémiai státusszal rendelkező klub részéről. Az Akadémiánkon kinevelt játékos helyett idegent igazolunk, mégis kapunk százmilliókat az akadémia működtetésére. Normális, aki ezt engedi?
A másik rákfeném a kölcsönbiznisz. Ez az én szememben kizárólag a kölcsönadó klubnak jó, aki így meg tud szabadulni a neki nem kellő játékos bérköltségétől. Ha pedig jól teljesít, akkor meg úgy is visszarendeli a szerződés lejárta után. Mondhatják erre persze, hogy a két újpesti szerződésébe belefoglalták a vételi opciót is.
Teljességgel érthetetlen számomra, hogy például a Videoton miért enged el Diósgyőrbe kölcsönbe egy korosztályos válogatottat, ahelyett, hogy a saját nevelésű fiatalja náluk bontakoztatná ki szárnyait. Ha Ti értitek, magyarázzátok meg nekem!
A bajnokság folyamán szeretnék egy tükröt tartani Kovács Zoli elé, ezért fordulóról fordulóra közzé fogjuk tenni a három kölcsönvett fiatal játékperceit. Az élet majd úgy is igazolni fogja, hogy volt-e értelme ennek az egésznek?
Érdekelne a véleményetek! Ti másként goldoljátok ezt?
Írjátok meg kommentben!
Bandi a kérdés inkább az, hogy neked van -e értelme ezen dolgozni ? Itt most a poén miatt mosoly jel lenne a köszönetért, de tartok tőle rajtunk kívül a kutyát nem érdekli.
Kiváncsi vagyok mennyiért kaptuk kölcsön, lehet hogy Fehérvár két heti költsége meg van.