Tévés meccset játszik Győrött a DVTK női labdarúgó csapata ma este

Szerző: amigeleken.hu | 2022-09-24 13:50:00

A mérkőzést az M4 Sport televízió élőben közvetíti.

Simple Női Liga 6. forduló

ETO FC Győr - Diósgyőri VTK

Győr ETO Park, 2022. 09.24., szombat 20:00

Közvetítés: M4 Sport

Öt forduló után továbbra is veretlen a Simple Női Ligában a DVTK. A piros-fehérek szombaton este 20 órától az eddig még hibátlan ETO FC Győr vendégei lesznek. A mérkőzést az M4 Sport televízió élőben közvetíti.

Bém Gábor:

A nyáron átalakult csapatunk az utóbbi időben sokat fejlődött védekezésben és támadásban egyaránt, ezért határozott, önbizalommal teli játékot várok a lányoktól. Bízom benne, hogy mindenki kihozza magából a maximumot a Győr ellen.

forrás: dvtk.eu

Hozzászólások
3. Szilas
2022-09-26 18:10:49 Narancs öves, Tag
Középszerű szürke színtelen szagtalan csapat. Középmezőny valahol.
2. kétess
2022-09-25 08:47:22 Lila öves, Őstag
Női NB I: a Győr egy góllal nyert a DVTK elleni rangadón

A női labdarúgó NB I 6. fordulójában az ETO FC Győr 2–1-re nyert a Diósgyőr ellen.

A hazaiak már a félidőben két góllal vezettek – Süle Dóra a 15., Herczeg Andrea a 36. percben volt eredményes. A fordulást követően Oláh Adrienn szabadrúgásánál óriásit hibázott a győri kapus, az 50. percben így 2–1-re módosult az állás.

Sajnos a DVTK lányok tegnap este kikaptak!!!!!!!. Erötlen és gyenge támado játékuknak köszönhetöen sajnos. Más eredmény nem volt várhato!!!: _ = A Győrnek rengeteg helyzete volt, ám a hátralévő negyven percben nem tudott betalálni, de a DVTK sem, így a mérkőzés egygólos hazai sikerrel ért véget.

2022-09-24 19:49:33 Lila öves, Őstag
Simple Női Ligában e meccsre az én tippem): = ETO FC Győr - Diósgyőri VTK 2:5 !!!!!!!!):