Egy álom megvalósult

Szerző: objektív | 2026-05-15 11:32:00

A Napos Oldal stábja forgatott Takács Péterrel


A szezon végéig az a Takács Péter lett a DVTK megbízott vezetőedzője, aki ezer szállal kötődik a DVTK-hoz. Annak idején a hangulat ragadta magával, labdarúgóként eljutott a felnőtt csapatig, és edzőként is az volt az álma, hogy egyszer a DVTK-t irányíthassa. Az álom megvalósult, a Napos Oldal stábja forgatott Takács Péterrel. Nézd meg, ha lemaradtál róla!



forrás, fotó: dvtk.eu


És ezt olvastad már?
Hozzászólások

4. vebgy* |Válasz erre: 2. user1984
2026-05-16 22:05:58 Fekete öves, Veterán

De egy mágus kellene ide...alighanem, vagy egy piszkos jó feljutásra esélyes keret, akkor meglátnánk Taki mire menne velük...

2026-05-16 17:17:31 Fekete öves, Veterán

Nagyon örülök, miskolci, diósgyőri az edzőnk, aki bevállalta ebben a helyzetben ezt a feladatot, amit megtiszteltetésnek és eredménynek érez! Sok sikert, Hajrá Diósgyőrt!


2026-05-16 10:05:02 Barna öves, Fanatikus tag

Szerintem hagyni kellene már valakit dolgozni... Ő legalább diósgyőri, a papírjai úgy tudom rendben, célok?? ... azokat tudja a csapata hozni... térjünk vissza majd 2027 januárban, addig meg hajrá!!!

2026-05-15 12:20:07 Lila öves, Tag

Gratulálok Taki !  Amit eddig már elértél az is szép. de remélem ez még csak az út eleje !   Rendszeresen kijártam az edzésekre és egy rendkívül szimpatikus embert ismertem meg benned  !! A gyakran külföldi és magyar pénzéhes középszíntű profik  között   Ő szerényen és tisztelettudóan tette a dolgát  , és mindene a csapat volt !!  Pályafutásodhoz további sok sikert kívánok  !!!  Hajrá FIÚK !!!    Hajrá DIÓSGYŐR  !!!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...