Szerző: amigeleken.hu | 2021-10-09 12:23:00

Edzőmérkőzés a válogatott szünetben.

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd-Zsóry FC 1-4 (0-1)

Miskolc, DVTK Stadion, 137 néző. Játékvezető: Nagy Róbert (Punyi Gyula, Márkus Péter)

DVTK 1. félidő: Borsos - Polgár, Szeles, Szatmári, Bokros - Jurek, Zsemlye, Oláh B., Könyves - Molnár G., Hornyák.

DVTK 2. félidő: Borsos (Bánhegyi B., 79.) - Eperjesi, Hegedűs, Szatmári, Bárdos - Szeles (Kispál, 70.) - Kocsis D., Németh M., Bertus, Makrai - Horváth Z. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Mezőkövesd-Zsóry FC 1. félidő: Piscitelli - Pillár, Katanec, Farkas D., Martínez, Cseke, Karnitski, Cseri, Vutov, Nagy D., Jurina.

Mezőkövesd-Zsóry FC 2. félidő: Tordai - Baki, Kocsis G., Chrien, Lakvekhliani, Szépe, Dražić, Vojtuš, Madarász, Vadnai, Calcan. Vezetőedző: Supka Attila

Sárga lap: -

Gólszerző: Jurina (0-1) a 10., Németh M. (1-1) a 71., Dražić (1-2) a 72., Vojtuš (1-3) a 74., Kocsis G. (1-4) a 78. percben.

Vezetőedzői értékelés

Kondás Elemér: - Mindenkinek próbáltunk a mai napon lehetőséget adni, ezért volt két félidei csapat. Egyáltalán nem vagyok megelégedve a mai edzőmérkőzéssel, nem erre készültünk, nem ezt vártam a csapattól. Ellenfelünk letámadott minket, mi pedig rengeteg hibát követtünk el. Akkor tudtunk támadásokat kialakítani, amikor sikerült két-három passzt csinálni.

Hozzászólások

1 2 3 4 5 >  Utolsó

65. vebgy* |Válasz erre: 33. mr-d
2021-10-13 00:53:16 Fekete öves, Veterán
Ezt milyen gusztustalan olvasni...hogy egy Kövesd a magasabb osztályú...vérszégyen.
64. vebgy* |Válasz erre: 60. El Bandi
2021-10-13 00:49:18 Fekete öves, Veterán
Én is azt hittem... :D
63. toki* |Válasz erre: 58. sadab1
2021-10-11 19:38:00 Fekete öves, Veterán
Ez már az én időmben is így volt, de akkor munka és tanulás mellett fociztunk, plussz nem voltak menedzserek, vagy volt de azok a DVTK-n belül voltak, és nem ez volt a titulusuk. Most is ott van az egyik, a másik a múlt hónapban hunyt el - Isten nyugosztalja -.
62. toki* |Válasz erre: 61. Cs Attila
2021-10-11 19:34:06 Fekete öves, Veterán
Ez így van. Sajnos. Vannak jó menedzserek, de az kibaszott kevés.
61. Cs Attila |Válasz erre: 57. toki
2021-10-11 12:43:39 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Akinek az útját már menedzserek egyengetik, egyenes az útja a korosztályos válogatottba, sajnos a tehetség nem kicsit szorult háttérbe ezáltal. Tudnék neveket írni Diósgyőrből is, de senkit nem szeretnék megbántani.
60. El Bandi
2021-10-11 12:42:01 Piros öves, Őstag
Már azt hittem, de nem...

Sportigazgatóját, edzőjét és játékosát is elküldte az NB II-es klub – hazai átigazolási hírek
(Tiszakécske)
59. repohár |Válasz erre: 58. sadab1
2021-10-11 09:09:27 Piros öves, Őstag
Mintha elveszítenék ezek a srácok a motivációjukat, hogy ez azért van mert zsíros profiszerződéseket tolnak az orruk alá már 20 éves korukban, vagy azért mert az életben sosem kellett úgy isten igazán megküzdeniük semmiért, nem tudom, de legtöbbjükön azt látom, minden úgy jó, ahogy van. Ezek az albán gyerekek meg úgy hajtottak az elejétől a végéig mint a mérgezett egerek, az látszott rajtuk, mintha valami nagy lehetőség kapujában állnának. Engem nem tudnak becsapni a hitehagyottsággal meg a reményvesztettséggel, mert ez csak a következő bajnoki mérkőzésig tart, profi labdarúgókról lévén szó.
58. sadab1* |Válasz erre: 57. toki
2021-10-10 20:15:31 Fekete öves, Veterán
Én mindig várom, hogy jobb lesz /győzelem, öröm, jó játék, fasza magyar csapatok/, csak látom, hogy nem lesz az, mert pl. a belterjesség /apuci, stb./ ugyanaz maradt, "csak" töménytelen pénzt toltak bele, a szakma meg ugyanolyan szar maradt. Az infrastruktúra oké, a többi nem. A válogatott és a ratyika néminemű "jó" szereplése szemfényvesztés, /az a jó szereplés egy ilyen kis országnak is max középmezőny lehet, kivéve pl. ha nem kezdenénk a horvát filozófiába/ ami ideig óráig sok közpénzből, meg honosításból, stb. működőtt, de ennek finish, marad és jön vissza a régmúlt szar, csak modernebb változatban. Én magamban röhögtem amikor megkaptuk Albániát és sokan 6 pontot elkönyvelték, ide. Alias a magyar fociban kb. 10 éve be lett csomagolva a szar, de a szar, szar marad és a csomagolás kezd elrohadni. Sokan látták, látják ezt, de sztem kisebbségben vannak, voltak.
57. toki* |Válasz erre: 49. sadab1
2021-10-10 20:02:22 Fekete öves, Veterán
De mit vártunk, még most sem értem. Egyébként megint visszajött az mint régen, hogy az utolsó X percben kaptunk gólt. A mostani csapatból ha hiányzik 1-2, plussz formán kívül van, jönnek a ki-ki meccsek elvesztése. Az jobban bosszant, hogy a támadó játékunk egyenlő volt a nullával. Az up. meg elég érdekes dolog. Amíg jönnek-mennek a focisták az up. csapatokban, mert apuci először elviszi a közeli nagymúltú csapatba, onnan ha jól nyomja, komolyabb akadémia, ha nem elég tehetséges, apuci elviszi kisebb akadémiába, de ha az se, akkor még kisebb csapatba. Nem az van mint anno, hogy ha játszott a gyerek, ha nem, abban a csapatban játszott, amelyikben elkezdte. Nagy ritkán váltottunk. A magyar csapatok erőssége pedig az összeszokottságban rejlett.
2021-10-10 13:26:48 Fekete öves, Veterán
Megnéztem a tegnapi bohózat utolsó 10 percét meg a gólt. A gól az simán szándékos, 3-an nézték végig ahogy majdnem felpalyarol beviszi a kapuba a labdát az inas plusz a kapus.