Átigazolási hírek, pletykák a 2025-26-os bajnokság téli szünetében

Szerző: Jáborcsik András | 2025-12-26 11:14:00

Lesz változás vajon a csapat keretében?


Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.

Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)


Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)


Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),


Lehetséges távozók:


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 11 Gera Dániel magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 93 Tamás Márk magyar

  • Lirim Kastrati olasz


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 23 Pető Milán magyar
  • 24 Ante Roguljić horvát
  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol

  • 88 Mucsányi Miron magyar

  • Galántai Tamás magyar


Csatárok:

  • 7 Elton Acolatse holland

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 10 Jurek Gábor magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

930. gbacsi* |Válasz erre: 929. Geotic
2026-05-13 10:36:03 Fekete öves, Veterán

De, válaszoltam az utolsó mondatban. (De azért írok egy tényt, mert ez az, még ha szerinted nem az: Ha szerinted a Kövesdnek a kerete sem annyival jobb, az olyan szintű hozzánemértést mutat, amire semmi értelme reagálni... nem mintha bármilyen érvelést tettél volna mögé... mert nem is lehet...). Egyébként meg tettem egy felajánlást, nem sikerült arra sem reagálnod. Még annyit sem, hogy: nem.

929. Geotic |Válasz erre: 928. gbacsi
2026-05-13 10:29:57 Piros öves, Őstag

Köszönöm az indoklást...

Teljesen szubjektív a véleményed, semmilyen tényeken alapuló érvelést nem teszel mögé.


928. gbacsi* |Válasz erre: 926. Geotic
2026-05-13 08:52:50 Fekete öves, Veterán

Segítek. Mindegyiké. Elég megnézni és összehasonlítani a kereteket és a játékosokat. Ha fogalkoznál vele, akkor talán tudnád. (a 927. kommented is ezt mutatja...) Nem tartom magam tudornak, de azért ne kelljen már elnézést kérnem, mert évek óta követem a másodosztály is, látom mi történik, s ha valaki, akinek fogalma sincs a dolgoktól, s ír valamit, arra reagálok. De látom, neked is ez - hogy valaki valamilyen témában elmerül mélyebben - teljesen felfoghatatlan skandallum. Ha meg valóban figyelnéd a másodosztályt, akkor tudnod kellett volna, hogy Márton mikor vette át a Szentlőrincet, s hogy ott mi történt, s akkor nem lett volna nettó hülyeség a 909. kommented. De ha annyira képben vagy, - s szerinted én ugye nem, mert "tudor vagyok", ami ha jól gondolom azt jelenti, hogy nincs mögöttem semmi tudás... - felajánlom, hogy személyesen - mások előtt, hogy legyenek tanúk - élőben beszélgessünk pár órát - igen órát, s nem percet - a másodosztály csapatairól, az elmúlt évekről, edzőkről,  játékosigazolásaikról, stb. s ott kiderül, ki a "tudor". De itt nem fogok oldalakat írni - mert kellene - a fél nb2-t felsoroló listádra reagálva, hogy miért erőssebb a keretük, játékosokra bontva, bemutatva az összefüggéseket. 

927. Geotic |Válasz erre: 926. Geotic
2026-05-12 21:42:14 Piros öves, Őstag

Sőt, még a Kövesdét sem tartom annyival jobbnak, hogy ennyit férjének rájuk.

926. Geotic |Válasz erre: 915. gbacsi
2026-05-12 21:40:42 Piros öves, Őstag

Akkor légyszi segíts: melyik csapat kerete jobb, mint a Szentlőrincé: Soroksár, Ajka, Karcag, BVSC, Csákvár, Kozármisleny?

Indoklást is elfogadom, főleg, hogy Te tényleg az NB-2 tudorának tartod magad, lehet, hogy el sem tudod képzelni, hogy más is folyamatosan figyeli...

925. gbacsi* |Válasz erre: 923. S.Gábor
2026-05-12 20:28:42 Fekete öves, Veterán

Igen, KTE és Videoton.. "Szerencsés" esetben ugye most Szegeden Kövesden Tiszakécskén "elfogyhat" a pénz, de pl Csákvárról is mehetnek vissza a játékosok Felcsútra. S mindig van 1-2 meglepetéscsapat, idén ez a Misleny meg a Karcag. Plusz, vajon mi lesz Barcikán a nyártól.

924. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 923. S.Gábor
2026-05-12 19:23:55 Fekete öves, Veterán

Fehérváron van már vmi tulaj, befektető, stróman?  
1-2 hónapja még azt írta a sajtó, hogy nincs megegyezés beszállókkal, marad a csóróság. 

Sokkal egyszerűbb lett volna bent maradni, mint megnyerni az nb2-t, osztályozó megint lutri

2026-05-12 18:10:52 Fekete öves, Veterán

Elnézve az NB2 mezőnyét én úgy gondolom,hogy Kecskemét és a Videoton lehet akik szeeetnének feljutni jövőre. Talán Sántha összeszedi magát és megpróbál feljutni. ( tudom bele lóg a kezem) szóval,ha most nem jutunk fel akkor utána nagyon nehéz lesz....

922. Pakito77 |Válasz erre: 921. gbacsi
2026-05-12 17:57:45 Piros öves, Fanatikus tag

Az korántsem biztos, hogy évekig az NB2-ben leszünk. Csoda lesz, ha nem zúgunk ki az NB3-ba.

921. gbacsi* |Válasz erre: 920. Kezdökör
2026-05-12 16:50:15 Fekete öves, Veterán

Értem, hogy nem érted, hogy valaki foglalkozik mélyebben egy adott témával és ezért abban a témában tájékozott, de ettől ez továbbra sem az én szegénységi bizonyítványom. (S még te írogatsz tárgyilagos(!) érvelésről(!) nekem a 916. kommentben, majd itt a 920. kommented, mikor nem tudsz mit írni, az jól láthatóan gondolom tárgyilagos komment lett a részedről... lol..). Javaslom kezd el a foglalkozást az NB2-vel, évekig ott leszünk, érdemes lenne kicsit képbe kerülni a többi csapattal.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...