Átigazolási hírek, pletykák a 2025-26-os bajnokság téli szünetében

Szerző: Jáborcsik András | 2025-12-26 11:14:00

Lesz változás vajon a csapat keretében?


Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.

Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)


Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)


Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),


Lehetséges távozók:


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 11 Gera Dániel magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 93 Tamás Márk magyar

  • Lirim Kastrati olasz


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 23 Pető Milán magyar
  • 24 Ante Roguljić horvát
  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol

  • 88 Mucsányi Miron magyar

  • Galántai Tamás magyar


Csatárok:

  • 7 Elton Acolatse holland

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 10 Jurek Gábor magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

920. Kezdökör |Válasz erre: 918. gbacsi
2026-05-12 16:31:20 Fekete öves, Őstag

Önbizalmad az van! Még a végén tanszéket kap a NB II a neveddel. 

919. Kezdökör |Válasz erre: 917. zivatarlanc
2026-05-12 16:22:53 Fekete öves, Őstag

- "Mondjuk ezt mondhatod az ilyeneknek... "-

Én kimondottan élvezem, hogy vagyunk mi ilyenek és vagytok ti olyanok…. 

Ja és bocs, legközelebb mi ilyenek majd vizsgázunk NB2-ből, mielőtt kommentelünk! 

918. gbacsi* |Válasz erre: 916. Kezdökör
2026-05-12 16:19:13 Fekete öves, Veterán

Tökéletesen tárgyilagos, ugyanis én évtizedek óta követem a másodosztályt is, az összes csapatot. Amit írok, azt fejből írom, ebből a gyakorlati tapasztalatból.  Ezek a szófordulatok nem azért vannak, mert nem tudom miről van szó, hanem pont abból, hogy ezekre visszamenőleg így emlékszem évek múltával is. Bárkivel leülök élőben bármelyik nb2-es csapatról beszélni, évekre visszamenőleg, ki volt az edző, volt és jelenlegi játékosok, stb., nem a netre megyek fel, hogy hol van Szentlőrinc, meg mit ír egy statisztikai oldal. (Pláne, ilyen oltári marhaságot). Értem, hogy ezt nem érted.

917. zivatarlanc |Válasz erre: 914. gbacsi
2026-05-12 15:58:41 Fekete öves, Tag

Sajnos el kell ismernünk, az NB2-es mezőny nem ismeretsége sokaknál kibukik. Így van ez most is, amivel nincs baj. Csak nem kellene okoskodni. Mondjuk ezt mondhatod az ilyeneknek... :/ Tényleg, Radenkovic jó edző, nem? Csak úgy kapkodnak érte a csapatok. :)))

916. Kezdökör |Válasz erre: 914. gbacsi
2026-05-12 15:50:37 Fekete öves, Őstag

Az nem tárgyilagos érvelés, amikor a mondandód tele van olyan kapaszkodókkal, mint a ‘szerintem’, ‘azt mondták’, ‘állítólag’ vagy ‘talán’!

A bizonytalan szófordulat nem érv  -  csak annak pótléka.

915. gbacsi* |Válasz erre: 913. Geotic
2026-05-12 15:36:48 Fekete öves, Veterán

Egyikőtök sincs. 

914. gbacsi* |Válasz erre: 912. Kezdökör
2026-05-12 15:35:32 Fekete öves, Veterán

Ebből látszik, hogy aki ilyen statisztikát hoz ki, annak semmi köze a focihoz. Tudtál írni összesen három nevet, a netről, amiből szerintem kettőt sem ismer egy átlagos érdeklődő. Szivacski? Akiről azt mondták, állítólag iszik, ezért küldték el anno a Vasasból. Poór? Szerintem 30 felett van, s talán az MTK-ban ha volt egy jó szezonja 10 év alatt. Messze a leggyengébb keret volt az NB2-ben Szentlőrincen, még a két kiesőé is erősebb.

913. Geotic |Válasz erre: 911. gbacsi
2026-05-12 15:17:34 Piros öves, Őstag

Szerencsére nem reagáltam, megtették helyettem :)

Ennyit arról, hogy ki mennyire van képben ..

912. Kezdökör |Válasz erre: 911. gbacsi
2026-05-12 11:38:37 Fekete öves, Őstag

Mártont elengedve csak úgy Táj-ul!

A Szentlőrinc keretértéke a 2,03 € millával a 7. volt a másodosztályban! Ugyan a legfiatalabb kerettel nyomultak, de a stabil NBII-es szinthez mérve bőven vonal feletti játékosokkal megspékelve, mint Poór, Szivacski, Szolgai stb…

911. gbacsi* |Válasz erre: 909. Geotic
2026-05-12 08:51:15 Fekete öves, Veterán

Jól láthatóan fogalmad sincs, amiről írsz, de azért írsz. Oltári hülyeséget. Márton pár hete vette át a Szentlőrincet, mert Visinka tökutolsó csapatot csinált, s Márton benttartotta. Kb ő volt az egyetlen, aki ezt meg tudta csinálni. Ha kicsit is képben lennél, esetleg tudnád, hogy azzal a kerettel ez nagyobb eredmény, mintha valaki bajnokságot nyert volna.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...