Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
Önbizalmad az van! Még a végén tanszéket kap a NB II a neveddel.
- "Mondjuk ezt mondhatod az ilyeneknek... "-
Én kimondottan élvezem, hogy vagyunk mi ilyenek és vagytok ti olyanok….
Ja és bocs, legközelebb mi ilyenek majd vizsgázunk NB2-ből, mielőtt kommentelünk!
Tökéletesen tárgyilagos, ugyanis én évtizedek óta követem a másodosztályt is, az összes csapatot. Amit írok, azt fejből írom, ebből a gyakorlati tapasztalatból. Ezek a szófordulatok nem azért vannak, mert nem tudom miről van szó, hanem pont abból, hogy ezekre visszamenőleg így emlékszem évek múltával is. Bárkivel leülök élőben bármelyik nb2-es csapatról beszélni, évekre visszamenőleg, ki volt az edző, volt és jelenlegi játékosok, stb., nem a netre megyek fel, hogy hol van Szentlőrinc, meg mit ír egy statisztikai oldal. (Pláne, ilyen oltári marhaságot). Értem, hogy ezt nem érted.
Sajnos el kell ismernünk, az NB2-es mezőny nem ismeretsége sokaknál kibukik. Így van ez most is, amivel nincs baj. Csak nem kellene okoskodni. Mondjuk ezt mondhatod az ilyeneknek... :/ Tényleg, Radenkovic jó edző, nem? Csak úgy kapkodnak érte a csapatok. :)))
Az nem tárgyilagos érvelés, amikor a mondandód tele van olyan kapaszkodókkal, mint a ‘szerintem’, ‘azt mondták’, ‘állítólag’ vagy ‘talán’!
A bizonytalan szófordulat nem érv - csak annak pótléka.
Egyikőtök sincs.
Ebből látszik, hogy aki ilyen statisztikát hoz ki, annak semmi köze a focihoz. Tudtál írni összesen három nevet, a netről, amiből szerintem kettőt sem ismer egy átlagos érdeklődő. Szivacski? Akiről azt mondták, állítólag iszik, ezért küldték el anno a Vasasból. Poór? Szerintem 30 felett van, s talán az MTK-ban ha volt egy jó szezonja 10 év alatt. Messze a leggyengébb keret volt az NB2-ben Szentlőrincen, még a két kiesőé is erősebb.
Szerencsére nem reagáltam, megtették helyettem :)
Ennyit arról, hogy ki mennyire van képben ..
Mártont elengedve csak úgy Táj-ul!
A Szentlőrinc keretértéke a 2,03 € millával a 7. volt a másodosztályban! Ugyan a legfiatalabb kerettel nyomultak, de a stabil NBII-es szinthez mérve bőven vonal feletti játékosokkal megspékelve, mint Poór, Szivacski, Szolgai stb…
Jól láthatóan fogalmad sincs, amiről írsz, de azért írsz. Oltári hülyeséget. Márton pár hete vette át a Szentlőrincet, mert Visinka tökutolsó csapatot csinált, s Márton benttartotta. Kb ő volt az egyetlen, aki ezt meg tudta csinálni. Ha kicsit is képben lennél, esetleg tudnád, hogy azzal a kerettel ez nagyobb eredmény, mintha valaki bajnokságot nyert volna.