Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
Na ez a legdühítőbb, lenézett senkik vagyunk ?? Eltakarítva a felelősöket...az ott kezdődik, hogy elkezdjük a saját érdekeinket védeni, ha kell legalulról újrakezdve....
Annyit emlegetjük ezt, hogy azt mondom, ha lúd , legyen kövér...takarodjon innen mindenki, kezdjük a hetedosztályban... és SOHA ne engedjünk ide ilyen gyökereket, mint ezek...
Jogos a Setétvárról elengedett trióból Nagy Gergely Zimonyi kettős erősítés lenne Gergely 31 évesen egy ideig megoldaná kapusgondjainkat,Zimonyi megyei felfedezetként lehetett volna egy Bárány 2 valahol elsiklott jó kezekben sikeres lehetne!Más kérdés nem vagyunk egy álomklub most már főleg pénz nélkül marad az utánpótlás...
Magyar szinten Supka egy jó edző szerintem.Azt nem tudom mennyire fog innovatív, modern focit játszatni, de Kisvárdára nem is ez kell.
Védte magát a szarházi vezetőség, hogy Ózd-Sajóvölgye, Eger, Tarján.
Ugye a stabil és méltán híres DVTK piramis erről szólt, amikor magyarázták, azt a 7,5mrd-t költségvetést.
Supka A. Kisvárda,
Kicsit meglepődtem ezen
Várda kooperációt kötött a Barcikával. 7 játékost kap a szomszéd. Abból az NB3-as Várdából ami éppen bajnok lett.
Kicsit jónak ígérkezik a Barcika.
Nálunk se edző se igazolások. Ebből nb3 lesz.