Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Ha a szurkolòk nem tudnak azonosulni a klub vezetésével, annak oka van és a jelen helyzetben igencsak érthető is. Ha azonban a klubházban lévők nem tudnak azonosulni a szurkolòkkak, akkor ott nagy baj van.
A szurkoló mondhatja, hogy "azok", egy klubvezető a szurkolòkra sosem .
- „Kezdőkörnek nem érdemes reagálni” – pedig az élet éppen attól szép, hogy a vélemények ütköznek. Nyilván nem véletlen ez a hozzáállásod hisz a c-közepes NZL haverod „stílusát” próbálod ide is átültetni!
- „Klubalkalmazott volnék” – érdekes, közel 90 percet beszélgettünk, mégsem került szóba ez a részlet.
- „Dezinformálni” – ebben talán te vagy a legaktívabb. Összegyűjtöttem néhány példát a #245-ös és #246-os hozzászólásokban.
- „Mesélhetnél a klub szétlopásáról is” - írod ezt úgy, hogy testközelből asszisztáltál hozzá, a „tulajdonos” barátjaként, egy kényelmes, bújtatott állásból szemlélve az eseményeket.
- „Hol a pénz?” – erre talán rákérdezhetnél a budai hegyvidék árnyas utcáiban sétálgatva dr. Magyarnál is.
;))))))))
Szerintem az lenne a legjobb, ha minden olyan tagot kib@sznának innen, aki klub alkalmazott vagy az volt, mert a fórumon hónapok óta csak az általuk vélt és valós sérelmeket lehet olvasni, mindenki a saját igazát / hazugságait tolja Akik ott ülnek a klubházjában, azok folyamatosan tolják a hülyeségeket és hazugságokat, akiket meg már kirúgták ők az ellenkezőjét,mert ők megmondják a frankot, pedig előtte ők is évekig ugyanazt csináltak, de most ők a "hősök".
Szóval első 2v2 mehetne is: AK, perec, vs pakito, zivatarlanc.
Hajrá :)
Csodálkozol, hogy elkattant nálunk valami? Ember…kiestünk, tönkrementünk, minden értelmes ember menekül a klubtól, és ti még mindig itt vagytok. De neked mindegy, cinikusan várod a bajnoki rajtot.
nem is oly rég még fiatal voltam és kellettem a nőknek.... pont ugyanannyit érdekel bárkit is, mint hogy a DVTK hol játszott... A játékosok ilyen téren nem hülyék (sőt) meg nyilván beszélnek egymással.
Megkereshetsz Te bárkit, aztán jön egy udvarias, de elutasító válasz. Értelmes focista nem fog egy null kilométeres szakmai igazgató, meg egy nullkilométeres edző alá jönni, csak ha az Isten pénzét megígéred neki. De azt sem tudod, mert mindenki tudja, hogy szar van a palacsintában.... Borzasztó károkat okoztak Sántháék a kopasz lilával az élen
Ugyanolyan pökhendi módon, magas lóról osztod az észt vízipisztollyal az élen, mint a bukott narancsos politikusok. ápr 12 óta.
Nem veszed észre, hogy a Diósgyőrnek is vége van?
Általad felszopott és védett vezetőség miatt.
Takarodjatok már erről a fórumról
Akkor megkérdezed nordast is, hogy mit vagy kit jelent az, hogy "nekik"?
Megkérdezed mondjuk zivatarláncot is, hogy mit vagy kit jelent az, hogy "tőletek"?
Vagy csak az veri ki a biztit nálad, ha én használok többesszámot?
És kik "azok" akikről te írtál a minap?
"Határozott véleményem, hogy igen jòt tenne a fòrumnak, ha azok a hozzászòlòk, akik hònapok òta ugyanazt nyomják, alpári és arrogáns mòdon.."
Szerintem arra gondol h meg kellene köszönnünk nekik az elmúlt évek áldásos tevékenységét. Bajnoki címek, dobogók, kupamenetelések, kupák, nemzetközi szereplés, kinevelt és külföldre eladott játékosok hada. Az elmúlt 16 év sikertörténete ez, a többi nb1-es csapat irigykedve tekint a diósgyőrre. Mindenhol ezt akarják, de szerencsére marad ez a klubvezetés, nem adjuk őket. Még egyszer köszönjük a sikereket! A holdról is látszanak.
Mit vagy kit jelent az, hogy "nálatok"?