Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

270. betyarok* |Válasz erre: 263. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-06-09 07:33:02 Fekete öves, Veterán

Ha a szurkolòk nem tudnak azonosulni a klub vezetésével, annak oka van és a jelen helyzetben igencsak érthető is. Ha azonban a klubházban lévők nem tudnak azonosulni a szurkolòkkak, akkor ott nagy baj van. 

A szurkoló mondhatja, hogy "azok", egy klubvezető a szurkolòkra sosem .


269. Kezdökör |Válasz erre: 250. Pakito77
2026-06-09 07:30:48 Fekete öves, Őstag

- „Kezdőkörnek nem érdemes reagálni” – pedig az élet éppen attól szép, hogy a vélemények ütköznek. Nyilván nem véletlen ez a hozzáállásod hisz a c-közepes NZL haverod „stílusát” próbálod ide is átültetni!

- „Klubalkalmazott volnék” – érdekes, közel 90 percet beszélgettünk, mégsem került szóba ez a részlet.

- „Dezinformálni” – ebben talán te vagy a legaktívabb. Összegyűjtöttem néhány példát a #245-ös és #246-os hozzászólásokban.

- „Mesélhetnél a klub szétlopásáról is” - írod ezt úgy, hogy testközelből asszisztáltál hozzá, a „tulajdonos” barátjaként, egy kényelmes, bújtatott állásból szemlélve az eseményeket.

- „Hol a pénz?” – erre talán rákérdezhetnél a budai hegyvidék árnyas utcáiban sétálgatva dr. Magyarnál is.

268. toki* |Válasz erre: 246. Kezdökör
2026-06-09 06:18:43 Fekete öves, Veterán

;))))))))

2026-06-09 00:07:03 Barna öves, Tag

Szerintem az lenne a legjobb, ha minden olyan tagot kib@sznának innen, aki klub alkalmazott vagy az volt, mert a fórumon hónapok óta csak az általuk vélt és valós sérelmeket lehet olvasni, mindenki a saját igazát / hazugságait tolja Akik ott ülnek a klubházjában, azok folyamatosan tolják a hülyeségeket és hazugságokat, akiket meg már kirúgták ők az ellenkezőjét,mert ők megmondják a frankot, pedig előtte ők is évekig ugyanazt csináltak, de most ők a "hősök".

Szóval első 2v2 mehetne is: AK, perec, vs pakito, zivatarlanc.

Hajrá :)

266. awas |Válasz erre: 260. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-06-08 23:12:39 Piros öves, Őstag

Csodálkozol, hogy elkattant nálunk valami? Ember…kiestünk, tönkrementünk, minden értelmes ember menekül a klubtól, és ti még mindig itt vagytok. De neked mindegy, cinikusan várod a bajnoki rajtot.

265. laca |Válasz erre: 237. zivatarlanc
2026-06-08 22:12:41 Barna öves, Őstag

nem is oly rég még fiatal voltam és kellettem a nőknek.... pont ugyanannyit érdekel bárkit is, mint hogy a DVTK hol játszott... A játékosok ilyen téren nem hülyék (sőt) meg nyilván beszélnek egymással. 

Megkereshetsz Te bárkit, aztán jön egy udvarias, de elutasító válasz. Értelmes focista nem fog egy null kilométeres szakmai igazgató, meg egy nullkilométeres edző alá jönni, csak ha az Isten pénzét megígéred neki. De azt sem tudod, mert mindenki tudja, hogy szar van a palacsintában.... Borzasztó károkat okoztak Sántháék a kopasz lilával az élen

264. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 260. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-06-08 22:03:32 Fekete öves, Veterán

Ugyanolyan pökhendi módon, magas lóról osztod az észt vízipisztollyal az élen, mint a bukott narancsos politikusok. ápr 12 óta.  
Nem veszed észre, hogy a Diósgyőrnek is vége van? 
 Általad felszopott és védett vezetőség miatt.
Takarodjatok már erről a fórumról

263. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 261. betyarok
2026-06-08 21:42:41 Fekete öves, Őstag

Akkor megkérdezed nordast is, hogy mit vagy kit jelent az, hogy "nekik"? 

Megkérdezed mondjuk zivatarláncot is, hogy mit vagy kit jelent az, hogy "tőletek"? 

Vagy csak az veri ki a biztit nálad, ha én használok többesszámot? 

És kik "azok" akikről te írtál a minap?

"Határozott véleményem, hogy igen jòt tenne a fòrumnak, ha azok a hozzászòlòk, akik hònapok òta ugyanazt nyomják, alpári és arrogáns mòdon.."


262. nordas |Válasz erre: 261. betyarok
2026-06-08 21:18:47 Fekete öves, Őstag

Szerintem arra gondol h meg kellene köszönnünk nekik az elmúlt évek áldásos tevékenységét. Bajnoki címek, dobogók, kupamenetelések, kupák, nemzetközi szereplés, kinevelt és külföldre eladott játékosok hada. Az elmúlt 16 év sikertörténete ez, a többi nb1-es csapat irigykedve tekint a diósgyőrre. Mindenhol ezt akarják, de szerencsére marad ez a klubvezetés, nem adjuk őket. Még egyszer köszönjük a sikereket! A holdról is látszanak. 

261. betyarok* |Válasz erre: 260. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-06-08 20:54:15 Fekete öves, Veterán

Mit vagy kit jelent az, hogy "nálatok"?

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...