Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Am ez a topik nem az igazolásokról szólna? Köszönjük h pereccel, meg vízipisztollyal együtt teleszemeteled érdektelen trollkodással meg személyeskedéssel. Közben az egyik legtehetségesebb fiatalunk is eligazolt. Jó úton haladunk az nb 3 felé, de az gondolom szurkolóként téged nem zavar.
Lajcsik és Lichy majd megoldja. Gondolom ez a terv...
Demeterből nem lesz pénz, mivel lejárt a szerződése. Azaz a bevétel: 0
Azt hittem, erősebb lapjaid is vannak.
Ez a válaszod most inkább csak egy gyenge menekülésnek tűnik.
Mivel a „hazugozás” nálad már bevett fordulat, én viszont nem süllyednék le erre a szintre így maradnék a visszafogottabb megfogalmazásnál: a válaszodban erősen füllenteni szándékozol!!!
Macsó mint valódi értékünk elherdálása szintén ostoba döntés. Megint annak isszuk meg a levét, hogy a féreg Sántha és sleppje szétlopták a klubot és most a túlélés érdekében arra kényszerülünk, hogy egy Diósgyőrben felnövő saját gyereket elbasszunk miközben élete a Diósgyőr. Megint egy saját fiatal (Vajda, Illés, Jurek) után akik nem itt fogják kamatoztatni tudásukat. Szánalmas, vérlázító, dühítő.
Remélem akkor eladjuk Szakost és Demetert is.
Köszönjük meg ezt is Sánthának aki azóta is kussol mert egy gyáva pöcs.
Vignjevicnek valódi köszönöm jár amiért bemerte tenni Macsót. Nem egy kókler "fiatal párti" Beszarovics...
Nagyon rossz nyomon vagy ha azt hiszed Dusannal beszélgetsz...
Macsó távozott.
Demeter is követheti, az elmondottakkal ellentétben nem kapott ajánlatot a klubtól.
Azért ennek az NB2-nek is nekivágni úgy - hogy jelenleg a keret fele "üres", amit az NB3-as fiatalokkal tudsz feltölteni, úgy hogy kb egy támadójátékosod sincs... - egy kezdő sportigazgatóval és egy kezdő edzővel... jelenleg nem nagyon látom, melyik az két csapat, amit biztosan előznénk. Mert leginkább ellenünk majdnem mindenki bekkelni fog, szóval, ha nem a Kuznyecov féle támadófocit játszod, ahhoz való, a másodosztály tekintetében minőségi játékosokkal, akkor gyorsan pont nélkül maradhatsz az első pár fordulóban. Is..
Ezzel nem tudok vitatkozni, így van. Viszont én arra gondoltam amikor még "minden nyugis volt és voltak célok" (dehogy voltak) akkor simán kereshető lett volna. gbacsi többször írta pl. őt is mint opcionális bal védőt. Erre mondtam amit.
Igazából bárkit ki lehetne aki reagál nekik. Mert ebből van ez. Magas lóról, pökhendi módon ahogy birodalmi írja irkálnak. Persze, hogy nyílik a bicska az ember zsebében pláne, hogy tudja kik ők... Már többen beírták ki kicsoda. S mivel az embereket viszi a szívük a klub szeretete miatt ezért kapják is az ívet rendesen. Igen, hiba, mert reagálunk rájuk és ez a céljuk. Uszítani, hergelni, pusztítani. Megfogadtam már többször többet nem reagálok nekik. Ezen a felületen csak ennyi van. Élőben már foga nem lenne egyiknek sem. Pakitonak és Varzonak vagy Veritasnak (remélem jól van) meg inkább köszönjük meg amiért belsős infókat csöpögtetnek, bár látható őket is nyírni próbálják ezek a bohócok mert fáj az igazság. Az meg kényelmetlen ugye... Szóval első körben rugokát vissza kell engedni mert jogtalanul lett végleg tiltva, mérsékelni kell 1 hónapra, aztán lehet tiltani sorban azokat akik még mindig magas lóról ugatják a baromságot Sántha felelősségét védelmezve.
Én pedig sosem dolgoztam bent. Ez a szenvedés mindenkinek egyértelmű már több éve, nem kell ehhez ebben a fertőben "dolgozni".