Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

280. nordas |Válasz erre: 277. Kezdökör
2026-06-09 10:58:09 Fekete öves, Őstag

Am ez a topik nem az igazolásokról szólna? Köszönjük h pereccel, meg vízipisztollyal együtt teleszemeteled érdektelen trollkodással meg személyeskedéssel. Közben az egyik legtehetségesebb fiatalunk is eligazolt. Jó úton haladunk az nb 3 felé, de az gondolom szurkolóként téged nem zavar. 

279. gbacsi* |Válasz erre: 274. Pakito77
2026-06-09 10:50:16 Fekete öves, Veterán

Lajcsik és Lichy majd megoldja. Gondolom ez a terv...

2026-06-09 10:49:39 Fekete öves, Veterán

Demeterből nem lesz pénz, mivel lejárt a szerződése. Azaz a bevétel: 0

277. Kezdökör |Válasz erre: 275. Pakito77
2026-06-09 10:27:54 Fekete öves, Őstag

Azt hittem, erősebb lapjaid is vannak.

Ez a válaszod most inkább csak egy gyenge menekülésnek tűnik.

Mivel a „hazugozás” nálad már bevett fordulat, én viszont nem süllyednék le erre a szintre így maradnék a visszafogottabb megfogalmazásnál: a válaszodban erősen füllenteni szándékozol!!! 

2026-06-09 10:10:35 Fekete öves, Tag

Macsó mint valódi értékünk elherdálása szintén ostoba döntés. Megint annak isszuk meg a levét, hogy a féreg Sántha és sleppje szétlopták a klubot és most a túlélés érdekében arra kényszerülünk, hogy egy Diósgyőrben felnövő saját gyereket elbasszunk miközben élete a Diósgyőr. Megint egy saját fiatal (Vajda, Illés, Jurek) után akik nem itt fogják kamatoztatni tudásukat. Szánalmas, vérlázító, dühítő. 

Remélem akkor eladjuk Szakost és Demetert is. 

Köszönjük meg ezt is Sánthának aki azóta is kussol mert egy gyáva pöcs.

Vignjevicnek valódi köszönöm jár amiért bemerte tenni Macsót. Nem egy kókler "fiatal párti" Beszarovics...

275. Pakito77 |Válasz erre: 269. Kezdökör
2026-06-09 10:05:57 Piros öves, Fanatikus tag

Nagyon rossz nyomon vagy ha azt hiszed Dusannal beszélgetsz...

2026-06-09 10:05:02 Piros öves, Fanatikus tag

Macsó távozott. 

Demeter is követheti, az elmondottakkal ellentétben nem kapott ajánlatot a klubtól.

2026-06-09 09:36:55 Fekete öves, Veterán

Azért ennek az NB2-nek is nekivágni úgy - hogy jelenleg a keret fele "üres", amit az NB3-as fiatalokkal tudsz feltölteni, úgy hogy kb egy támadójátékosod sincs... - egy kezdő sportigazgatóval és egy kezdő edzővel... jelenleg nem nagyon látom, melyik az két csapat, amit biztosan előznénk. Mert leginkább ellenünk majdnem mindenki bekkelni fog, szóval, ha nem a Kuznyecov féle támadófocit játszod, ahhoz való, a másodosztály tekintetében minőségi játékosokkal, akkor gyorsan pont nélkül maradhatsz az első pár fordulóban. Is..

272. zivatarlanc |Válasz erre: 265. laca
2026-06-09 07:38:47 Fekete öves, Tag

Ezzel nem tudok vitatkozni, így van. Viszont én arra gondoltam amikor még "minden nyugis volt és voltak célok" (dehogy voltak) akkor simán kereshető lett volna. gbacsi többször írta pl. őt is mint opcionális bal védőt. Erre mondtam amit.

271. zivatarlanc |Válasz erre: 267. majbanana
2026-06-09 07:35:06 Fekete öves, Tag

Igazából bárkit ki lehetne aki reagál nekik. Mert ebből van ez. Magas lóról, pökhendi módon ahogy birodalmi írja irkálnak. Persze, hogy nyílik a bicska az ember zsebében pláne, hogy tudja kik ők... Már többen beírták ki kicsoda. S mivel az embereket viszi a szívük a klub szeretete miatt ezért kapják is az ívet rendesen. Igen, hiba, mert reagálunk rájuk és ez a céljuk. Uszítani, hergelni, pusztítani. Megfogadtam már többször többet nem reagálok nekik. Ezen a felületen csak ennyi van. Élőben már foga nem lenne egyiknek sem. Pakitonak és Varzonak vagy Veritasnak (remélem jól van) meg inkább köszönjük meg amiért belsős infókat csöpögtetnek, bár látható őket is nyírni próbálják ezek a bohócok mert fáj az igazság. Az meg kényelmetlen ugye... Szóval első körben rugokát vissza kell engedni mert jogtalanul lett végleg tiltva, mérsékelni kell 1 hónapra, aztán lehet tiltani sorban azokat akik még mindig magas lóról ugatják a baromságot Sántha felelősségét védelmezve.

Én pedig sosem dolgoztam bent. Ez a szenvedés mindenkinek egyértelmű már több éve, nem kell ehhez ebben a fertőben "dolgozni".

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...