Banner

Aluinvent DVTK - Atomerőmű KSC Szekszárd

Szerző: Jáborcsik András | 2020-12-19 14:59:00

Női Kosárlabda NB I. A-csoport, 16. forduló

Aluinvent DVTK - Atomerőmű KSC Szekszárd

Miskolc, 2020.12.19. 18:30, zárt kapuk mögött

Játékvezetők: Praksch Péter, Nagy Viktor, Varga-Záray Katalin


Szombaton a 16. forduló öt mérkőzésével folytatódnak a bajnoki küzdelmek.

18 óra 30 perctől jön a játéknap rangadója, melyen az Aluinvent DVTK és az Atomerőmű KSC Szekszárd csap össze. A két gárda októberi meccsét magabiztosan nyerte a Szekszárd, de ezúttal más felállásban játszanak majd a csapatok. A DVTK-nál Kristine Vitolát Keyona Hayes váltotta. A szekszárdiakhoz visszatért Zala Friskovec, de legutóbb a fővárosban Sara Krnjic, Erica McCall, Cyesha Goree és Zele Dorina nélkül szerepelt Zeljko Djokic együttese. Óriási csatákat vívott az elmúlt években a két gárda és ezúttal is éles küzdelemre van kilátás. Jövő hét elején mindkét együttesre könnyebb feladat vár, a Szekszárd a ZTE, míg a DVTK a PINKK ellen folytatja, így ezúttal mindent kiadhatnak magukból a felek.


Ide kattintva nyomod követheted a mérkőzés alakulását >>>>>

Ide kattintva előfizethetsz a mindigtvgo-ra és élőben is nézheted a meccset >>>>>


MENETREND

16:30 Sopron Basket – Vasas Akadémia
17:00 Uni Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda
18:00 TFSE-MTK – PEAC-Pécs
18:30 Aluinvent DVTK – Atomerőmű KSC Szekszárd
19:00 ZTE Női Kosárlabda Klub – PINKK-Pécsi 424


forrás: wbasket.hu




És ezt olvastad már?
Hozzászólások

15. grosser |Válasz erre: 14. Csabi K
2020-12-20 13:33:27 Piros öves, Veterán
Én is úgy gondolom, hogy ez a 14 pontos vereség a belefér kategóriába tartozik egy olyan csapattól, aki bajnok nem lesz, de a döntőig el fognak jutni (sajnos).
A 79 dobott ponttal semmi probléma, viszont a 93 kapott pont a sok.
Ezt a szezont fejezzük be tisztességesen és a következőben, ha a csillagok állása kedvező lesz számunkra, akkor merészebb célokért is mehetnénk, nagyon remélem, hogy már nézők előtt, mert nekem is nagyon hiányzik a meccsre járás.
2020-12-19 22:10:04 Kék öves, Tag
Az első félidőben kaptunk közel ötven pontot.. a harmadik negyedet meg lehoztuk fault nélkül, úgy hogy az ellenfél kedvére dobálta a ziccereit.
Nálam ez nem fér bele...
Szerintem itt a jellem és a karakter kiütközik.. elsősorban a szakmai stábra gondolok.
Gratulálok a csapatnak, a mai meccsen győzelemmel felérő 14 pontos vereséghez.
2020-12-19 21:43:40 Lila öves, Fanatikus tag
Én se költenék, de bennünk van a kis ördög.
Egészség az első, 2. a Diósgyőr.
12. Karpfen |Válasz erre: 11. Attilatop41
2020-12-19 21:03:55 Piros öves, Veterán
A meccsre járás nagyon hiányzik. Én inkább realista vagyok. Elfogadom, hogy ez egy ilyen szezon, elengedtem, hogy a bajnoki címért játsszunk. Jövőre, ha összejönne egy jobb költségvetés, a hazaiak megtartásával, 4 jó légióssal (az egyik lehet Keyona) és egy jó edzővel feljöhetünk arra a szintre, ahol Cziczással voltunk, de erre a szezonra már nem költenék.
11. Attilatop41 |Válasz erre: 9. Karpfen
2020-12-19 20:53:38 Lila öves, Fanatikus tag
Te mindig optimista vagy.
A meccsre járás ami hiányzik, a társaság a flash.
A csapat most kevés ahoz amikor énekeltük hogy nem kell soproni csak a Borsodi...
Banner
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...