A Karlsruhe elleni meccs összefoglalója

Szerző: amigeleken.hu | 2022-01-10 08:56:00

Felkészülési mérkőzés

Karlsruher SC - Diósgyőri VTK 2-1 (0-1)

Spanyolország, Estepona, Arroyo Enmedio, 50 néző. Játékvezető: Juan Manuel Viedma Callejón (Alberto Gómez Lozano, Antonio Francisco Pérez Molinero)

Karlsruher SC: Kuster (Heeger, 46.) - van Rhijn (Rabold, 62.), Kobald (Irorere, 78.), O'Shaughnessy (Gordon, 62.), Heise (Jakob, 62.) - Thiede (Kother, 62.), Wanitzek (Mirković, 78.), Gondorf (Breithaupt, 62.), Cueto (Lorenz, 46.) - Schleusener (Rossmann, 78.), Hofmann (Marino, 62.). Vezetőedző: Christian Eichner

DVTK I. félidő: Póser - Eperjesi, Hegedűs, Szatmári, Bárdos - Molnár, Oláh, Zsolnai – Kocsis D., Horváth Z., Jurek

DVTK II. félidő: Danilović - Polgár, Karan, Szűcs K. - Kispál, Zsemlye, Lukas, Németh M., Bárdos - Csatári, Hornyák. Vezetőedző: Kondás Elemér

Sárga lap: Zsolnai a 43., Danilović a 73., Schleusener a 73., Lucas a 89. percben.

Gólszerző: Molnár (0-1) a 41., Schleusener (1-1) az 59., Wanitzek (2-1 - tizenegyesből) a 77. percben.

Vezetőedzői értékelés

Kondás Elemér: - Egy teljesen más felkészültségi állapotban lévő csapattal találkoztunk, hiszen a Karlsruher jövő héten már bajnoki mérkőzést játszik. Ennek ellenére az első félidőben a kapusunknak egyet kellett védeni, mi több veszélyes és ígéretes támadást vezettünk, és meg is tudtuk szerezni a vezetést. A második félidőre Bárdos Bence kivételével kicseréltünk mindenkit, az a játékrész is jól indult, rögtön egy jó helyzettel nyitottunk, de utána sajnos belehibáztunk és ki tudott egyenlíteni az ellenfelünk. Ezt követően több helyzetet is kialakított a német csapat, a vezetést is megszerezték, a második félidő alapján pedig megérdemelten nyerték meg a találkozót. Ez volt az első edzőmérkőzésünk és a célnak tökéletesen megfelelt. Megy tovább a felkészülés, hétfőn edzünk, kedden pedig egy belga csapattal találkozunk.