Rémálom Manchesterben - Vardy csodagólja

Szerző: amigeleken.hu | 2020-09-29 12:42:00

Rémálommá vált a hazaiak számára a vasárnap lejátszott Manchester City - Leicester City Premier League bajnoki meccs. A harmadik fordulóban megvívott zárt kapus meccsen ugyanis a vendégek 5-2 arányban semmisítették meg Guardiola csapatát. A meccs hőse a klasszikus mesterhármast szerző Jamie Vardy volt, aki a 37., az 54., és az 58. percben is betalált.

Az első és a harmadik gólt büntetőből szerezte, a második gólja viszont igazán csodaszámba menő találat volt, amikor a jobb oldalról érkező beadást pazar mozdulattal juttatta a City kapujának hálójába.

A videón 0:42-től indul a támadás.

Három forduló után a Leicester pontveszteség nélkül, 12-4-es gólaránnyal vezeti a tabellát, Vardy pedig öt találattal a góllövőlsita éllovasa.

forrás: youtube.com