Szekszárd - DVTK-Vénusz 4-2 (3-1)

Szerző: objektív | 2016-05-23 10:23:00

A női futsal NB I. harmadik helyéért zajló párharc első mérkőzésén szoros eredményt ért el a DVTK-Vénusz, így a visszavágón meglehet a bronzérem. A második meccs helyszíne és időpontja: Generali Aréna, május 29., vasárnap 19:00.

A bronzérem két mérkőzésen dől el. A visszavágót 2016. május 29., vasárnap játsszák a miskolci Generali Arénában.

Női futsal NB I. bronzmérkőzés, első mérkőzés

Szekszárdi UFC - DVTK-Vénusz 4-2 (3-1)

Szekszárd. Játékvezető: Szabó Péter (ifj. Hartung Vilmos, Dr. Sipos László).
Szekszárd: Hargas - Horváth K., Ganczer, Mausz, Szekér. Csere: Bogárdi, Klézli, Szabó V., Vidákovics.
DVTK-Vénusz: Almási - Bernáth, Boros, Miliczki, Váradi. Csere: Szőke, Kresák, Németh D., Kovács A. Vezetőedző: Thür Antal.

Sárga lap: Szabó V. az 5., Kovács A. a 23., Bogárdi a 29. percben.
Gólszerző: Horváth K. (0-1) az 1., Bernáth (1-1) a 3., Mausz (2-1) a 18., Ganczer (3-1) a 18., Szekér (4-1) a 29., Kovács A. (4-2) a 33. percben.

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.