DVTK Jegesmedvék - HC Slovan Bratislava 2-3 h.u.

Szerző: Jáborcsik András | 2020-10-09 14:38:00

Tipos Extraliga Alapszakasz - 3.forduló

DVTK Jegesmedvék - HC Slovan Bratislava h.u. 2-3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-1)

Miskolci Jégcsarnok, 885 néző, játékvezetők: Vladimir Snásel, Tomas Orolin, Ludivot Soltés, Andrej Bogdan

DVTK Jegesmedvék: Rajna (Kiss B.) - Pukka, Kiss D., Magosi, Galanisz, Rokaly - Wehrs, Wolff, Flick, Osterberg, Részegh - Vojtkó, Fazakas, Miskolczi, Csányi, Ritó - Farkas, Mattyasovszky, vezetőedző: Dave Allison

HC Slovan Bratislava: Durny- Sersen, Bacik, Ranford, Harris, O'Donnel, Meszáros, Alisauskas, Bucek, Zigo, Mráz, Maier, Valach, Jendek, Kytnar, Studenic, Beno, Petras, Bortnak, Rapác, vezetőedző: Roman Stantien

0-1 07:16 Mészáros (Aliauskas, Zigo)
1-1 23:48 Woff (Wehrs)
2-1 27:56 Flick
2-2 33:57 Sersen (Aliauskas, Rapác)
2-3 61:08 Bucek (Kytnar, Sersen)

Sok hiányzóval, de nagy lelkesedéssel kezdjük meg a mai napon a Tipos Extraliga 20/21-es szezonját.

Debütálhat a csapatban 18 esztendős hátvédünk, Fazakas Erik és második szlovák extraligás meccsét játszhatja a szintén 18 éves Mattyasovszky Gergely.

Ezekkel a sorokkal kezdünk 18:00-kor a HC Slovan Bratislava ellen.

Pénteken hazai pályán megkezdi a Tipos Extraliga 2020/2021-es bajnoki szezonját a DVTK Jegesmedvék csapata. A 18 órakor kezdődő mérkőzésen az ellenfél a HC Slovan Bratislava lesz. A belépőjegyek megvásárolhatók online és a helyszíni pénztárak is kinyitnak egy órával a találkozó kezdete előtt. A mérkőzést, ahogy a liga összes további találkozóját egyelőre kizárólag a Tipsport oldalán található stream-en keresztül lehet követni, regisztrációt követően. Szurkolóinkat ezúton is kérjük, hogy tartsák be az egészségügyi óvintézkedéseket és viseljenek maszkot.

Dave Allison a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője:

- Az egész csapat nagyon várta már ezt a napot. Most az a legfontosabb, hogy végre tétmeccset játszhatunk és felvehetjük a bajnoki meccsek ritmusát. Sajnos a körülmények nem ideálisak, az ismert okok miatt lesz pár hiányzónk, így nem tudunk teljes csapattal kiállni. Viszont azok a srácok, akik az elmúlt napokban velünk dolgoztak elképesztő munkát végeztek és nagyon koncentráltan edzettek. Mindenki fontos tagja ennek a csapatnak, így akik játszani tudnak pénteken, azok mindent meg fognak tenni a sikerért. Megvan a tervünk arra, hogy miként lehetünk jó csapat és hogyan érhetünk el arra a pontra, ahová el szeretnénk jutni. Arra törekszünk, hogy folyamatosan előre lépjünk, pénteken pedig egy nagy lépést tehetünk kezdésként - nyilatkozta

Egészségügyi óvintézkedések

A pénteki mérkőzésre is érvényesek lesznek a korábban meghírdetett egészségügyi óvintézkedések, így kérjük szurkolóinkat,

• a jégcsarnok területén, a mérkőzés teljes ideje alatt kötelezően viseljenek arcot eltakaró védőmaszkot
  • legyenek türelmesek, a beléptetésnél kontakt nélküli testhőmérést végzünk, ami mindössze pár másodpercet fog igénybe venni
  • használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket
  • a beléptetés során, a büfében és a mellékhelységben is tartsák a 1,5 méteres védőtávolságot
  • a mérkőzés után senki ne menjen a lelátó korlátjához pacsizni a játékosokkal, ne keressék a játékosok és a szakmai stáb társaságát
  • betegség tünetével (láz, torokfájás) érvényes jegy birtokában is inkább maradjanak otthon!

Érdemes kettőzött erővel szurkolni a hazai góloknak

Ezen a szezonnyitó mérkőzésen minden lőtt gólunk után +5 százalék kedvezményt adunk az új szezonra készült mezek rendelésénél. Várunk a meccs után a Jegesmedve Shopban, ahol választható színben, névvel és számmal megrendelheted az új mezt, a kedvezmény mértéke pedig a lőtt góljaink számán múlik.

A harmadok közti szünetekben

Az első harmadot követő szünetben a DVTK Jegesmedvék amatőr csapatát köszöntjük, akik a 2019/2020-as évadban bajnoki címet szereztek. A második harmad utáni szünetben a játéké és a nyereményeké lesz a főszerep. Érdemes lesz ezúttal is velünk játszani a szünetben, hiszen értékes ajándéktárgyak kerülnek átadásra.