Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - nemzetisport.hu
Egyetlen lépésre áll a Paksi FC attól, hogy sorozatban harmadszor – összességében pedig negyedszer – dobogón zárja a bajnoki idényt: amennyiben szombaton három pontot szerez Diósgyőrben, mindenképpen bronzérmes. Hogy a Bognár György irányította együttes helyzetbe hozza magát, elengedhetetlenül szükség volt az akkor még harmadik DVSC 5–2-es legyőzésére az előző fordulóban, és persze arra is, hogy a negyedik ZTE hazai pályán ne nyerjen a Felcsút ellen – zalai részről 3–1-es vereség lett a vége.
Aki azt gondolja, könnyebb feladat nem is várhatna a Paksra, mint megszerezni a győzelmet a már hetekkel korábban kiesett DVTK-val szemben, nem biztos, hogy helyes úton jár. Való igaz, hogy a borsodi klubnál már több légióstól is elköszöntek, megkezdődött a keret átalakítása, ám aki lehetőséget kap, egészen biztosan bizonyítani akarja, Diósgyőrben lehet rá számítani a jövőben, esetleg más csapatok figyelmét próbálja felhívni magára. Érdekes adalék, hogy a paksi labdarúgóknak a mostani idényben nem jutott sikerélmény a diósgyőriekkel szemben, hiszen a bajnokság első és második körében is kikaptak (mind a kétszer 2–1-re), illetve a Magyar Kupában is a rivális jelentette a végállomást (6–2-es vereség hazai pályán).
A nemzetisport.hu a paksiak játékosát, Zeke Máriót kérdezte a záró forduló esélyeiről.
Mindenki tisztában van vele, mekkora tétje van az utolsó fordulónak. A helyzet egyértelmű: három pontot kell szereznünk Diósgyőrben. Az előző héten kicsit fújhattunk, mentálisan felfrissülhettünk, a napokban pedig a lehető legjobb állapotba kell hoznunk magunkat a szombati meccsre. Senkinek sem fordul meg a fejében, hogy egyszerű feladat a DVTK legyőzése, mert bár ellenfelünk kiesett, felszabadult, bizonyítani akaró játékosok lesznek a pályán. Diósgyőrben sohasem könnyű futballozni, és bár korábban a Budafokkal és a Kecskeméttel is sikerült a pontszerzés, az első győzelem még várat magára. Bízom benne, már csak a hétvégéig! Van miért törlesztenünk: tavaly ősszel úgy érkeztünk vendégségbe, hogy tíz forduló után veretlenek voltunk, aztán a találkozó nem az elképzeléseink szerint alakult, és vereség lett a vége. Rendben, minden sorozat megszakad egyszer, és talán nem tragédia, ha a tizenegyedik fellépés hozza az első vereséget, de jó lett volna, ha akkor kijön a lépés. Nagy pofont jelentett a kupavereség, ám a helyén kezeltük, abból is merítettünk, és bár három nappal később a bajnokságban újra legyőzött bennünket a DVTK, jó néhány lehetőséget kialakítottunk, megdolgoztunk a sikerért, ám még a tizenegyest is kihagytuk, ráadásul nagyon jó napot fogott ki az ellenfél kapusa. Felesleges tagadni, csalódást jelentene, ha nem szereznénk meg a bronzérmet, de pozitívak vagyunk: felkészülünk és mindent kiadunk magunkból!
- mondta csapata hétfői edzése után Zeke Márió, aki nyáron Kecskemétről igazolt Paksra, és eddig 23 bajnokin jutott szóhoz.
Ide kattintva elolvashatod a teljes cikket a nemzetisport.hu-n >>>>>>>
forrás: nemzetisport.hu
Most ezt komolyan kérdezed?Legyen igaza hisz ez mindenki érdeke de ha eddig nem támogatták ezután sem fognak a Veszprémmel nemzetközi színtéren vannak egy nb2-es csapat ugyan miilyen "előrelépést"jelentene?A bázis elfogyott tudjuk kinek köszönhetően!Ha lesz megújúlás az csakis külföldi befektető által jó esetben Fehérvár rossz esetben Szombathely!Erre kelll számítani!
Kivel képzelnék el a szakmát, mit hallani?
Ő úgy fogalmazott ,hogy ők nem akarnak jönni,korábban is jelezték,hogy ők inkább a technikai sportokat támogatják,bár ennek ellentmond a Veszprém kézilabdacsapatának a támogatása!Legyen így ahogy te mondod a próféta szóljon belőled ez mindannyiunk érdeke!
A slepp vagy Barabásék nem akarják a dolgot?
Szerintem jönni fognak, slepp pedig takarodik.
Találkoztam ma egy belsős ismerőssel Barabásékra várnak de nem igazán akarják a dolgot!A cseh befektető tudomása szerint kamu volt!Ha nem érkezik tőkeerős tulajdonos vagy Peti esetleg Vitya lesz az edző bár ezt eddig is sejtettük!Mondtam neki remélem Sántha is végre eltűnik és ténylegesen!Erre:"hát ő csak egy gazdasági szakember semmi ráhatása nincs a szakmai dolgokra!Mondom ugye ezt nem gondolod komolyan rengeteg más sara mellett jónéhány tenni akaró szakember elküldése szárad a lelkén erre persze a nagy csend volt a válasz....
hat fiatallal a pályán meglehet. de az a kormányzat is hülye, ami ezért pénzt ad...
Lehet moderálva leszek, de belőlem is k.....hatnák az utolsót is, csak nem vagyok ...zi. Amit itt tettek, katasztrófa. Sok klub tulaj volt már itt, de Kövi-Rónai után ők a legundorítóbbak. Atyavilág...28 éve semmi sem változott itt. Hogy lehet ezt engedni? Könyvelő? Főkönyvelő? Senki? Hol vannak? Élnek boldogan?
Amíg Sántha kutya itt van meg a sok csicskája köztük itt az oldalon én nem várnék változást, az utolsó cseppet is ki kell szívni a klubból.
Szerintem a kókler pályaedző Ratyirovics még mindig ezt mantrázná meg azt képes benntartani. :D
Egyetértek, még egyszer nem lehet elásni azt a bizonyos koporsót... aki ott volt tudja...