Végre újra diósgyőriek a forduló válogatottjában

Szerző: Jáborcsik András | 2021-02-22 21:11:00

Sajtófigyelő - csakfoci.hu

A csakfoci.hu valamennyi bajnoki fordulót követően összeállítja a forduló válogatottját.

A 22. forduló legjobbjai közé két diósgyőri játékos, Alen Grgic és a mesterhármast jegyző Gheorghe Grozav került be. Gratulálunk nekik!

A 22. forduló válogatottja:

Dibusz (FTC) – Szolnoki (Puskás Akadémia), Batik (Honvéd), Katanec (Mezőkövesd) – Grgic (DVTK), Papp (Paks) , Bognár (Paks), Baluta (Puskás Akadémia), Szánthó (ZTE) – Uzuni (FTC), Grozav (DVTK)

Az értékelés szerint:

Alen Grgic (Diósgyőr)

Szélsőként azt tette, ami a feladata, sokat futott és általában pontosan adott középre. A második félidőben egy perc alatt két beadása is gólpasszt ért.

Gheorghe Grozav (Diósgyőr)

A második félidőben állt be, de egyértelműen helye van a kezdőcsapatunkban. Egy perc alatt fejelt két gólt, a hajrában pedig egy higgadt mozdulat után kialakította a 3-1-es végeredményt a Fehérvár ellen.