Mi lesz veled DVTK? - Horváth Csenger újra Miskolcon

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-10 11:19:00

Élő beszélgetésre várja olvasóit a Borsod24.


Mi lesz veled DVTK? címmel élő beszélgetésre várja olvasóit a Borsod24.


Ismét aktuális, sokakat érintő témát tárgyal Miskolcon a Borsod24 élő beszélgetéssorozata. A következő esemény középpontjában a diósgyőri futball jelenlegi helyzete és jövője áll, egy olyan kérdés, amely most talán fontosabb, mint az elmúlt években bármikor.


A „Mi lesz veled DVTK?” című rendezvényen a klub körüli történéseket, a kiesés okait és a lehetséges jövőképet járjuk körül szakértő vendégeinkkel.



Időpont: 2026. május 12. (kedd), 19:00

Helyszín: Tudomány és Technika Háza (3530 Miskolc, Görgey Artúr utca 5.)


Az est vendégei:

Kele János közgazdász, futballszakértő

Tompos Ádám újságíró, az Amíg élek én.... című könyv szerzője

Horváth Csenger, a DVTK korábbi sportigazgatója


Ide kattintva meg tudod vásárolni a jegyet az eseményre.


A téma sajnos nem véletlenül került napirendre. A DVTK az idei szezon végén már biztosan búcsúzik az NB I-től, ami nemcsak sportszakmai kudarc, de komoly kérdéseket is felvet a klub működésével kapcsolatban. Az elmúlt időszakot edzőváltások, gyenge eredmények és bizonytalan teljesítmény jellemezte, miközben a háttérben is egyre több a kérdőjel.

A szurkolók és a közvélemény számára különösen feltűnő volt, hogy a korábban meghatározó támogatóként jelen lévő Mészáros és Mészáros Kft. neve eltűnt a klub körüli kommunikációból. Bár hivatalos megerősítés nem minden részletre érkezett, az biztos, hogy a DVTK nemcsak a pályán, de szervezeti és gazdasági szempontból is fordulóponthoz érkezett.

Ebben a helyzetben különösen fontos, hogy őszintén beszéljünk arról: mi vezetett idáig, és van-e reális esély a kilábalásra.

A rendezvány során szó lesz a klub jövőjéről, a magyar futball rendszeréről, a szurkolói közeg szerepéről, és arról is, hogyan lehetne újra stabil alapokra helyezni a diósgyőri labdarúgást.

Ha fontos számodra a DVTK sorsa, és szeretnél tisztábban látni a klub jövőjével kapcsolatban, ott a helyed ezen az estén


Kattints ide és vedd meg a jegyedet az élő beszélgetésre >>>>>>


forrás: borsod24



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

20. Rézi13 |Válasz erre: 19. belepes
2026-05-12 04:33:40 Fehér öves, Újonc

Igen. Érdekes lessz.

2026-05-11 20:25:49 Fehér öves, Lelkes újonc

Készül innen valaki?

2026-05-11 18:55:11 Fehér öves, Újonc
Így igaz. A kérdés költői volt.
17. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 15. Rézi13
2026-05-11 17:41:19 Piros öves, Őstag

Azért, mert egyrészt a legtöbb dologról nincs vagy nem lehet nyilvános véleményük, másrészt és az első indokból fakadóan ugye- még mindig Sántha ott az atyaúristen, ő szabja meg ki mit csinál vagy ki miről beszélhet. Ő a tulajdonosok ügyvezetéssel megbízott tótumfaktuma. Az lett volna a meglepetés ha ezek az arcok most hirtelen odaállnak és elkezdik kianalizálni a szitut. Láttátok és olvastátok, hogy mennyire nincs realitás érzékük.

16. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 14. spanyol-vonal
2026-05-11 17:32:21 Piros öves, Őstag

Amit mindig érdemes figyelni, Horváth Csengerrel kapcsolatban, hogy  mindig  személyét piszkálják, támadják.Mivel, azt amiről beszél, azt nehéz. 

2026-05-11 17:29:29 Fehér öves, Újonc

A DVTK visszautasította a  beszélgetésre a meghívást! "DVTK válasza rövid volt, és nem hagyott kétséget: Köszönjük a megkeresést, de egyelőre a DVTK nem kíván élni ezzel a lehetőséggel!" Se Richi, se Taki, se más. Vajon miért???

14. spanyol-vonal |Válasz erre: 13. Geotic
2026-05-11 12:31:27 Lila öves, Tag

Nyilván AK ezt is tudja :⁠-⁠D

Maradjunk abba, hogy Csenger magasan képzett a labdarúgás területén, rengeteg dolgot előre megmondott és az idő őt igazolta! Érdemes megnézni, hogy jelenleg az általa hozni akart emberek, plusz a volt edzőnk hol tartanak, nyilván nem egy hajóban eveztek, de külön külön is rendkívül pozitív a mérleg.

A "kolléga" meg siratja az eltékozolt leánykorát, amikor még nyíltak a narancsligetek és a juice az égig ért :⁠-⁠D

13. Geotic |Válasz erre: 10. Lábilabda
2026-05-11 00:53:26 Piros öves, Őstag

Nem emlékszem szórol szóra, valami olyasmit, hogy Csengernek azóta sincs munkája, ezért kénytelen 3000 forintos belépőkért hakniznia.

12. betyarok* |Válasz erre: 10. Lábilabda
2026-05-10 20:09:58 Fekete öves, Veterán

Azt írta, hogy én vagyok a hibás mindenért. Ezt azért nem engedhetjük!

11. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 9. zivatarlanc
2026-05-10 19:20:10 Piros öves, Őstag

Én nem tudok.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...