Banner

Licitálj diósgyőri relikviákra és segíts a beteg gyerekeknek

Szerző: dfcwolf | 2025-06-08 08:08:00

Folytatódik a jótékonysági akció

Kedves DVTK-szurkolók!

Ismét eljött az idő, hogy megmutassuk: a Diósgyőr-család ereje nemcsak a lelátón, hanem a szívekben is ott dobog! Egy korábbi jótékonysági akció folytatásaként most újabb értékes relikviákat ajánlunk fel árverésre, hogy beteg gyermekek életébe csempésszünk egy kis örömöt – együtt, közösen, ahogy azt már annyiszor megtettük.

A befolyt összeget gyermeknapi meglepetésekre fordítjuk, amelyeket olyan gyerekeknek szeretnénk eljuttatni, akik már elindultak a gyógyulás útján – többek között épp az előző, szurkolói összefogásnak is köszönhetően. Az ő örömük a mi büszkeségünk – és minden mosoly mögött ott vagytok Ti, a DVTK közössége!


Kikiáltási ár: 50 000 Forint

Licitlépcső: 10 000 Forint

Licitálni az info@amigeleken.hu címre küldött üzenetben lehet.

Licit zárása: 2025.06.10. 20:00 (Kedd)


Az alábbi egyedi, dedikált mezek és relikviák keresik új, elhivatott gazdájukat:

Miskolci Jegesmedvék - Berdnikov Top Scorer meze
Ár: 50.000 Ft

DVTK Hun-Therm - Miklós Melinda által aláírt, teljes csapatmezzel
Ár: 50.000 Ft

DVTK - Gera Dániel csapat által aláírt meze
Ár: 50.000 Ft

Magyar válogatott mez - Gera Dániel aláírásával
Ár: 50.000 Ft

Király Gábor által aláírt labda
Ár: 50.000 Ft


Minden egyes vásárlással nemcsak egy különleges ereklyét szerzel, hanem része leszel egy csodának is – segítesz, hogy a gyógyuló gyerekek gyermeknapja valódi ünnep lehessen!

A beérkező támogatásokat teljes egészében a gyerekek javára fordítjuk, és a gyermeknapon – meglepetés formájában – adjuk át nekik.

Legyünk most is egy csapat – a legfontosabb meccsre készülünk, ahol a győzelem egy mosolyban, egy boldog pillanatban, egy gyermeki kacajban mutatkozik meg.

Hajrá Diósgyőr!

És ezt olvastad már?
Hozzászólások

Még nem érkezett hozzászólás!

Banner
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...