Iráni csapatától is távozhat Gera Dániel

Szerző: objektív | 2026-06-01 07:11:00

Sajtófigyelő - csakfoci.hu


A csakfoci.hu arról ír, hogy távozhat iráni klubjától Gera Dániel. A védő nem tudta stabilan beverekedni magát a csapatba, és a beszámolók szerint a klub már a jövőjét mérlegeli a poszton kialakult helyzet miatt.



Gera Dániel helyzete egyre bizonytalanabb az iráni Persepolis FC-nél, miután nem tudta stabilan beverekedni magát a kezdőbe, és a klub sem volt elégedett a teljesítményével. A perzsa élvonalban szereplő együttesnél komoly gondot jelentett a jobb oldali védő posztja, különösen azután, hogy Danial Esmaeilifar távozott.

Az elmúlt két szezonban a klub nem talált megfelelő pótlást erre a szerepkörre, ezért a téli átigazolási időszakban Gera érkezésétől várták a megoldást. A magyar válogatott védő azonban nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, így az iráni yjc.ir szerint távozik a csapattól.


A helyi sajtó és a szurkolói visszajelzések alapján Gera rövid iráni időszaka inkább fegyelmi szempontból maradt emlékezetes: a Persepolis drukkerei főként a mérkőzéseken kapott sárga lapjaira emlékeznek vele kapcsolatban.


Gera Dániel helyzete egyre bizonytalanabb az iráni Persepolis FC-nél, miután nem tudta stabilan beverekedni magát a kezdőbe, és a klub sem volt elégedett a teljesítményével. A perzsa élvonalban szereplő együttesnél komoly gondot jelentett a jobb oldali védő posztja, különösen azután, hogy Danial Esmaeilifar távozott.

Az elmúlt két szezonban a klub nem talált megfelelő pótlást erre a szerepkörre, ezért a téli átigazolási időszakban Gera érkezésétől várták a megoldást. A magyar válogatott védő azonban nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, így az iráni yjc.ir szerint távozik a csapattól.


A helyi sajtó és a szurkolói visszajelzések alapján Gera rövid iráni időszaka inkább fegyelmi szempontból maradt emlékezetes: a Persepolis drukkerei főként a mérkőzéseken kapott sárga lapjaira emlékeznek vele kapcsolatban.


A helyzetet tovább bonyolította, hogy az Eghtesad Online beszámolója alapján az Irán körüli amerikai-izraeli feszültségek miatt több külföldi játékos - köztük Gera is - elhagyta Teheránt és más iráni városokat. Egyelőre nem tudni, mikor tud visszatérni, ami tovább növeli a bizonytalanságot a magyar légiós jövőjét illetően.


Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>>


forrás: csakfoci.hu,


És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-02 12:06:32 Barna öves, Fanatikus tag

Vissza ne jöjjön!!

7. vebgy* |Válasz erre: 1. elzett
2026-06-02 09:13:23 Fekete öves, Veterán

Nem ő volt a legélesebb kés a fiókban...most persze amilyen helyzetben vagyunk bármilyen poszton kezdő lenne itt... :D :D  Sántha & slepp takarodjatok !

2026-06-02 06:56:10 Fekete öves, Veterán

  Jöhetne!

2026-06-01 19:31:56 Piros öves, Őstag

Nyugi. Diösgyőrbe majd Kozármislenyből vagy Tiszakécskéből jönnek tucat nb2-es játékosok. Az jó lesz ide! 

2026-06-01 18:33:22 Fekete öves, Veterán

Csak ide ne

2026-06-01 18:29:36 Barna öves, Tag

Azt gondolom mindent kihozott magából amit csak tudott.3 műszak,minimál bér helyett magyarorszagon.Abban dolgozott ami a hobbija,ezáltal kicsit vilag látott magyarorszagon biztos megélhetést biztosított magának családjának.A futballban semmi maradandót nem alkotott,tucat megélhető futballista volt.

2026-06-01 16:49:27 Fekete öves, Őstag

Gyere haza fiatal!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...