Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - csakfoci.hu
A csakfoci.hu arról ír, hogy távozhat iráni klubjától Gera Dániel. A védő nem tudta stabilan beverekedni magát a csapatba, és a beszámolók szerint a klub már a jövőjét mérlegeli a poszton kialakult helyzet miatt.
Gera Dániel helyzete egyre bizonytalanabb az iráni Persepolis FC-nél, miután nem tudta stabilan beverekedni magát a kezdőbe, és a klub sem volt elégedett a teljesítményével. A perzsa élvonalban szereplő együttesnél komoly gondot jelentett a jobb oldali védő posztja, különösen azután, hogy Danial Esmaeilifar távozott.
Az elmúlt két szezonban a klub nem talált megfelelő pótlást erre a szerepkörre, ezért a téli átigazolási időszakban Gera érkezésétől várták a megoldást. A magyar válogatott védő azonban nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, így az iráni yjc.ir szerint távozik a csapattól.
A helyi sajtó és a szurkolói visszajelzések alapján Gera rövid iráni időszaka inkább fegyelmi szempontból maradt emlékezetes: a Persepolis drukkerei főként a mérkőzéseken kapott sárga lapjaira emlékeznek vele kapcsolatban.
Gera Dániel helyzete egyre bizonytalanabb az iráni Persepolis FC-nél, miután nem tudta stabilan beverekedni magát a kezdőbe, és a klub sem volt elégedett a teljesítményével. A perzsa élvonalban szereplő együttesnél komoly gondot jelentett a jobb oldali védő posztja, különösen azután, hogy Danial Esmaeilifar távozott.
Az elmúlt két szezonban a klub nem talált megfelelő pótlást erre a szerepkörre, ezért a téli átigazolási időszakban Gera érkezésétől várták a megoldást. A magyar válogatott védő azonban nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, így az iráni yjc.ir szerint távozik a csapattól.
A helyi sajtó és a szurkolói visszajelzések alapján Gera rövid iráni időszaka inkább fegyelmi szempontból maradt emlékezetes: a Persepolis drukkerei főként a mérkőzéseken kapott sárga lapjaira emlékeznek vele kapcsolatban.
A helyzetet tovább bonyolította, hogy az Eghtesad Online beszámolója alapján az Irán körüli amerikai-izraeli feszültségek miatt több külföldi játékos - köztük Gera is - elhagyta Teheránt és más iráni városokat. Egyelőre nem tudni, mikor tud visszatérni, ami tovább növeli a bizonytalanságot a magyar légiós jövőjét illetően.
Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>>
forrás: csakfoci.hu,
Vissza ne jöjjön!!
Nem ő volt a legélesebb kés a fiókban...most persze amilyen helyzetben vagyunk bármilyen poszton kezdő lenne itt... :D :D Sántha & slepp takarodjatok !
Jöhetne!
Nyugi. Diösgyőrbe majd Kozármislenyből vagy Tiszakécskéből jönnek tucat nb2-es játékosok. Az jó lesz ide!
Csak ide ne
Azt gondolom mindent kihozott magából amit csak tudott.3 műszak,minimál bér helyett magyarorszagon.Abban dolgozott ami a hobbija,ezáltal kicsit vilag látott magyarorszagon biztos megélhetést biztosított magának családjának.A futballban semmi maradandót nem alkotott,tucat megélhető futballista volt.
Gyere haza fiatal!
remek döntés volt...
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2026/01/29/mindig-a-megerzeseimre-hallgatok-gera-daniel-elarulta-miert-igazolt-iranba/