Szerző: Jáborcsik András | 2021-02-28 11:18:00

Killik László Női K&H Magyar Kupa Döntő, döntő

Budapest, Gabányi László Sportcsarnok, 2021.02.28. 19:30, zárt kapuk mögött

Közvetítés : M4Sport +

16:45: Szekszárd - PEAC Pécs a 3. helyért

19:10: Döntő

Vasárnap 19 óra 30 perctől a 2021-es Killik László Női K&H Magyar Kupa döntőjében az Aluinvent DVTK és a Sopron Basket méri össze az erejét.

A wbasket.hu összehasonlította a két döntős bajnoki csapatstatisztikáját. A női kosárlabdával foglalkozó oldalon a két csapat Magyar Kupa nyolcaddöntős történelméről is olvashatunk.

A bajnokságban a Sopron Basket 20 lejátszott mérkőzés után veretlen, az Aluinvent DVTK 21 találkozót követően 13 győzelemmel és 8 vereséggel rendelkezik. A két csapat november 21-én találkozott a 10. fordulóba kiírt összecsapáson, akkor hazai pályán 82-62-es győzelmet aratott a Sopron.

Tovább a wbasket.hu-ra >>>>>>>>

forrás: wbasket.hu

1 2 >

16. benji |Válasz erre: 15. Elemér
2021-03-01 20:21:58 Lila öves, Őstag
Ha ünnepelni kell, szeret ott lenni, szerencsére tud rá időt szakítani. Mint amikor mi nyertük meg a kupát hazai pályán, még azon a csapatképen is rajta van, ami az ultrák előtt készült.
A maszkot levehette volna, senki máson nincs a mostani csapatképen.
15. Elemér
2021-03-01 17:29:20 Kék öves, Fanatikus tag
Gratulálok a lányoknak és az edzői stábnak ezért a csodálatos eredményért! Mindenki maximálisan odatette magát, bravúros eredmény volt.
Külön öröm volt látni Sz. Tamást, hogy idén először kilátogatott a csapata mérkőzésére és büszkén átvette az érmet. Ja, nem.
14. Karpfen
2021-03-01 08:29:14 Barna öves, Veterán
Gratulálok, teljesen rendben volt a meccs. Itt is látszott, hogy előreléptünk védekezésben. Ahhoz képest, hogy mennyi rengeteg támadást vezettünk (és persze az ellenfél is), nem sok a kapott pont. Talán a 2. negyedben egy időkéréskor mondta Fóldi, hogy a festéket védjük, ha bedobják a hármast, akkor bedobják. Hát be is dobálták. Kíváncsi vagyok, a bajnokin tudunk-e előrelépni.
13. benji
2021-02-28 21:36:51 Lila öves, Őstag
Gratulálok a lányoknak!
A sorsolás után sokan Sopron-Győr döntőt vártak, ehhez képest a csapat megszerezte a Magyar Kupában a reálisan elérhető legjobb helyezést.
Bár a Sopron a 2. félidőben már nem tette oda magát annyira, de akkor sem számítottam rá, hogy az egyik félidőben több pontot szerzünk a Sopronnál. Ezúttal a lepattanókban sem maradtunk alul, 46-46 szerepel a statisztikában.
12. korxi |Válasz erre: 9. burritos
2021-02-28 21:36:46 Piros öves, Veterán
Tényleg Földi is jól nyomta le az egészet, és külön pluszpont azért hogy a végén beküldte a fiatalokat is.
11. Csabi K
2021-02-28 21:24:15 Kék öves, Tag
Elismerésem a csapatnak, köszönöm hogy megtettek minden tőlük telhetőt és helytálltak.
Azt gondolom hogy nagyszerű csapatunk van.
10. miskolci
2021-02-28 21:18:14 Barna öves, Fanatikus tag
Nagyon szépen csillog ez az ezüst! Szép volt lányok!
9. burritos
2021-02-28 21:17:15 Zöld öves, Fanatikus tag
2. félidő is szuper volt, gratulálok Lányok, és Földi is jelesre vizsgázott ezen a kupahetvegen! Bravo!