Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 20. forduló
Fizz liga 20. forduló
DVTK - Kisvárda
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.02.01 12:45
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Szalai Dániel és Rózsa Dávid. Tartalék játékvezető: Urbán Eszter
Közvetítés: M4 Sport, online m4sporthu
A magyar játékvezetői keret rendkívül gyenge, sőt a labdarúgásunk jelenlegi leggyengébb láncszeme. Nem is csodálkozok, hogy a VAR kocsiban is homály van hisz ugyan azok ücsörögnek ott, akik az előző vagy a következő fordulóban a pályán bénáznak! Fordulóról fordulóra láthatjuk, hogy egymás seggét védik, amihez meg Hanacsek mint JB elnök kiválóan asszisztál!
Aszondja : "jól játszottunk a 11ig". Az egész meccsen sem emlékszem egyetlen helyzetünkre sem, lüktető focira sem, de a számok... szóval 39% labdabirtoklás egy várda ellen itthon, de az összes többi meccsen 30% körül, a szerezhető gólok esélye, de kb. mindenben szarok és szarabbak vagyunk. Hivatkoznak itt egyesek a 11re, ha az nincs... De egy valamirevaló DVTK itthon már legalább 2 góllal kellett volna addigra üsse ezt a nihil csapatot, erre azok olykor tetszetősen lefocizták a DVTKt és hány, de hány meccs kell még idehaza ezzel a fossal, hogy észre térjen már mindenki kb.? Az állítással ellentétben a várda a 11es nélkül is vert volna egyet legalább (pl. ha nem 11es, akkor molnár beveri a szabit), annyira beszorította a csapatot, és a végén legalább két 100 %os helyzete volt. Úgyhogy takarodó van, meddig kell még ezt eltűrni!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
Nincs baj, csak ég a ház.
Egészen elképesztő volt hallgatni a mellé beszélését meg a makogását.
A pali teljesen fogalmatlan. Szenvedés minden megszólalása.
Jégtánc oktatóknak elmenne, de oda is csak felügyelettel.
Nagyobb gond, hogy ehhez asszisztálnak fentebb lévő szinteken.
Mióta tudtok menni sajtótájékoztatóra?
Akkor mit mondjak én? :)
Az egészet a helyszínen kellett végighallgatnom.
Feltettem három kérdést a sajtótájékoztatón, de választ nem kaptam egyikre sem, csak mellébeszélést.
Jó sztori, meg is mosolyogtatott :) De ha kicsit komolyabban nézzük, már ott bukik az állításod, miszerint a hősünk "felelős állampolgárként" viselkedik. Mondjuk lehet hogy ő pont igen, de a helyzet az h a többség nem racionális érvek mentén szavaz, ha így lenne, nem itt tartana az országunk. Bizony nagyon fontosak az impulzusok, aktuális érzelmek, érzetek, és ebbe benne lehet az is, hogy épp mi van a kedvenc focicsapatommal. Nem mondom hogy ez lesz a döntő, sose mondtam, de helyi szinten szoros versenynél az is számíthat, ha csak 100 ember meggondolja magát emiatt vagy épp el se megy szavazni azon a szép tavaszi vasárnapon. Lényeg a lényeg, ha az ultrák áprilisig szerveznének egy tüntetést Miskolc belvárosában, ahol megjelenne 5000 dühös ember és 1-2x elhangozna a "macskás fadísz" rigmus, akkor lehet felcsúton is elgondolkodnának végre a diósgyőri foci jövőjén. Április után ez persze senkit nem fog érdekelni, hisz van 4 év arra, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Igen, sajnos ilyen elb.szott módon működik ez az ország.
Attól függetlenül, hogy ezzel a meccsel vallatni lehetett volna, és rohadt szarul játszottunk, azért ennyire nem szabad lenne belenyúlnia a bíróknak a meccsbe??? A szabálytalanság fullra a 16-oson kívűl történt! Az még hagyján, hogy a bíró benézi - bár azért 1 rutinos bíró ezt meglátja normáis esetben IS - de ezt VAR-ozva, helyben hagyják ......???????? Ez vicc! Nem csak azlrt mert ellenünk történt, de úgy alapból vicc! Ezt azért nagyon nem szabadna hagyni!!! A meccset hagyjuk! Ez megint a futball megcsúfolása volt! Debrecenben sokkal jobban játszottunk szerintem, és ott IS cumi volt! 2 meccs, 1 ponty, -5 ponty! Ennyi.
Hová lett a híres,hírhedt miskolci,diósgyőri identitásunk,keménységünk???Nem szégyelljük,hogy a városunkban, az otthonunkban,a STADIONUNKBAN köp szembe,néz hülyének és aláz meg holmi pesti lila majom kovács,egy bajai fasz sántha,egy kispadnyi szerb buzi???HÁT TÉNYLEG EZ A SORSOD BORSOD???Semmi sem köti ezeket a csicskákat hozzánk Borsodiakhoz és mégis hagyjuk,hogy röhögve lehugyozzanak???Na ne már!!!Tényleg!!??
1. Ez tényleg ekkora idióta, hogy elhiszi amit mond. Inkább kikaparnám a szemem minthogy újra végignézzem a NAGYSZERŰ játékunkat.
2. Azt mondja amit a klubház elvár. Ez tűnik nekem a legreálisabbnak, de akkor sem kéne ilyen blődségeket állítani, mert már-már kinyílik a bicska az ember zsebében a sok faszságtól.
3. Direkt hergeli a szurkolókat. Szerintem egy kicsit ez is közrejátszhat, lehet hogy nem esik jól neki a sok "jóindulatú" hozzászólás a Facebookon.