Szerző: Jáborcsik András | 2023-01-24 22:17:00

Felkészülési mérkőzés

DVTK - FC Kosice

Miskolc, DVTK stadion, 2023.01.25. 13:00, zárt kapuk mögött

DVTK a 61. percig: Branislav Danilović - Csirmaz István, Szatmári Csaba, Bárdos Bence, Bokros Szilárd - Bertus Lajos, Bényei Ágoston, Lőrinczy Attila - Gera Dániel, Eppel Márton, Lukács Dániel. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.

DVTK a 61. perctől: Senkó Zsombor - Farkas Dániel, Viczián Ádám, Szűcs Kornél, Medgyes Sinan - Koman Vladimir, Cseke Benjámin, Illés Bálint - Jurek Gábor, Caio Da Cruz, Könyves Norbert. Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.

Holdampf Gergő műtét utáni rehabilitációja jól halad, de még nincs játékra készen

Sárga lap: Bárdos Bence a 26, Jan Mizerak a 32., Szűcs Kornél a 68., Landing Sagna a 90. percben.
Gólszerző: Eppel Márton (1-0) a 33., Könyves Norbert (2-0) a 63. percben.

Kuznyecov Szergej: - Jól sikerült a mai mérkőzést. Az első félidőben több helyzetet dolgoztunk ki, kicsit pontosabbnak kell lenni a befejezésnél, de elégedett vagyok a mutatott játékkal mind az első, mind a második játékrészben.
Eleve úgy terveztük, hogy hogy a srácok 60-30 perces elosztásban kapnak terhelést, mert ezen a héten már a vasárnapi meccs a legfontosabb számunkra.

1 2 3 >

29. sadab1* |Válasz erre: 26. dfcwolf
2023-01-27 16:38:56 Fekete öves, Veterán
Egyszerű: Kuznyecov érkezésénél ő volt a kezdő. A nyerő sorozat tagja volt, ezért maradt kezdő, persze voltak bravúrjai is az elenyésző ellentámadások során a védőink szerencsétlenkedései mellett. És hát Kuznyecov ugye győztes csapaton tényleg nem változtat...
28. toki* |Válasz erre: 27. dudik-attila
2023-01-27 14:02:17 Fekete öves, Veterán
Így van. Ha foglalkoztatva van, nekik az a jó.
27. dudik-attila |Válasz erre: 24. Joshi
2023-01-27 13:40:19 Piros öves, Őstag
Látszik, hogy nem voltál még kapus. Pont az a legrosszabb, ha nincs meccsben, fél óránként van dolga. Nehéz így a topon lenni. Ha ő is rendszeresen labdába ér, feladat van, koncentrálni kell, szóval az adrenalin szint is kellően magas, akkor sokkal jobb teljesítményt tud mutatni egy kapus.
Tudom, ok elvileg profik, de azért akkor is emberek :)
26. dfcwolf |Válasz erre: 24. Joshi
2023-01-27 08:26:37 Fekete öves, Őstag
Ezt inkább csak viccesen írtam. Én azt gondolom, hogy a srác tényleg tehetséges és legalább az edzőmeccsen kellene adni neki 45 percet. Nem értem miért van ez a Danilovic mánia a csapatnál.
25. Joshi |Válasz erre: 16. steve-curtis
2023-01-26 21:09:27 Lila öves, Fanatikus tag
Bocsáss meg nem éreztem az "iróniát"teljesen igazad van!:)
24. Joshi |Válasz erre: 19. dfcwolf
2023-01-26 20:34:24 Lila öves, Fanatikus tag
Miért tudtad rosszul ?tényleg vettünk egy kapustSteve beszél hülyeséget:)))!Egy "jogosan"sértődött Póser helyett egy"reménységet"veled ellentétben az én nagy kedvencem Danilovics volt már évek óta de teljesen igazad van ,hogy hiába nincs "foglalkoztatva "a mérkőzés nagy részében !Mégsem tud "toppon"lenni és akár 1 kapuralövés egy gól mutatóval "átlagol"!Zsombor talán megoldás bár nen szereted a Digóbajnokságot a Hamis kilences "nyilatkozataid"alapján:)))
23. Joshi
2023-01-26 20:20:04 Lila öves, Fanatikus tag
Természetesen Radónál a büntetőrúgásokkra gondoltam !,:)))
22. Joshi |Válasz erre: 10. Kezdökör
2023-01-26 20:14:33 Lila öves, Fanatikus tag
Nem vonom el az érdemeit mivel védőként kezdte rendkìvül jól érzi az "elmozgásokat"jól érkezik a labdákra rendszerint fejjel ,vagy büntetőrúgásbòl eredményes!De az Nb2 mem az ő terepe!Cáfoljon rá tavasszal én lennék a lagboldogabb!
21. Joshi |Válasz erre: 10. Kezdökör
2023-01-26 20:07:55 Lila öves, Fanatikus tag