Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
A Kisvárda Facebook oldalán én nem láttam Gabikát az első edzésre érkezők között
De légyszi hagyd már ezt a Korbély, Fekete, Könyves sorozatot minden hozzászólásodban...
Jelenlegi helyzetben igen hisz van kötődésűk a klubhoz más kérdés hogy van bennük némi sértődöttség érthetően ...
Azért előre egy Korbély, Fekete bőven jó lenne még...
Molnár Gabi meg Szabó I felhozatalával aligha jön.
Ha belső védő távozik Mrva prioritás lenne nálam.
Könyvesben bízom. Kellene nagyon.
Szatmári és Bárdos biztos hogy marad Tamás és Kecskés más kérdés!Megyerit az egy lepkéje miatt azért ne savazzuk ne legyen egy új Rados sok lehetőséget nem kapott és debütálásakor büntetőt hárított! Persze kellene egy rutinos kapus például Nagy Gergely !Zimonyi is csapat nélkül van Zoli nagy kedvence jó kezekben a támadósorban újravirágozhatna!Persze ez mind pénzkérdés ....
Akkor a jelen állás szerint: Bánhegyi (Megyeri) - Szakos (Kiss) Szatmári (Kecskés) Tamás M (Bárdos) Demeter (Lajcsik) - Holdampf (Komlósi) Bényei (Bokros) Galántai (Szabó B, Kovalenko) - Babinszky (Krone) Borvető (Vass) Mucsányi (Sáreczki, Barna). Ha a bemondott 4-5 igazolásból Babinszky meg Borvető jön, akkor az 2-3 érkező lenne még. Leginkább előre, s rutinos játékosok kellenének egy jó kapus mellett. Én meglepődnék egyébként, ha pl Holdampf Bényei Kecskés Tamás M Mucsányi maradna. Megyeri meg minek, mert nem kapus... A mai infók alapján a központi fiatalpénz december 31-ig kitart, ami azt a paradox helyzetet is jelentheti, hogy az NB2 csapatai az MLSZ központi pénz esetén az eddigiek felét kapják mostantól már, lehet, jobb helyzetben leszünk hozzájuk képest, mert a fiatal pénz így fél év előnyt jelenthet...
Jogos az emberek nagy többsége elkeseredett és kiábrándult valahol érthető de egyben szomorú is!Váczi Béláról tudsz már valamit?A kedvencem volt remélem visszatért a teraszra!:)
Ezen a szurkolòi honlapon valò hozzászòlások szerint kb 12 embert érdekel a DVTK sorsa
Így van szerintem is megteszik Tuska már távozott a gyep dupla megterhelésnek lett kitéve a Barcika miatt némi gombásodás is felfedezhető!Talán ésszerűbb lett volna hibrid gyepet használni mint az Mtk esetében!Jurek esetében nagy a mismásolás de valószínűleg pénz plusz Babinszky lesz a valós opció!Vitelki kivárt mivel opció volt ő is a kispadra mivel nem így alakult visszatért Tiszaújvárosba hisz a fia is ott játszik!
Az biztos hogy Vincze és Takács megteszik amit tudnak, csak diósgyőriek, úgyhogy az esélyt megkapják az első hazain kint is leszek. Az más kérdés a tudásuk mire lesz elég. Remélem azért egy stabil teljesítményt tudnak alkotni. Sajnos tényleg be lettek tolva a kirakatba, igaz ezt ők vállalták. Nagyon mocskos dolog ez Sánthától meg a szagértőitől, hogy pénz nélkül kérdőjelek között alakítsanak valamit. Eddig a bohócok top büdzséből sem tudtak épkézláb csapatot építeni, pénz nélkül meg hát nem lesz egyszerű. Nehez felfogni, hogy legalább egy kis pénzt kapnának játékosra és nem hagyná ilyen nyíltan szarban. Vinczének azért pénz nélkül kukázni nem egyszerű. Jobban mondva fogalma sincs mennyi az annyi, így aztán lehet tervezni... No, hát alkalmas a bmlsz ugye...
Kérdésként engem nagyon érdekelt volna Tuska kapus helyzete, vele mizu? Tervezünk-e kapust igazolni lehetőleg rutinost ebben a helyzetben?
Jurek biznisz elmondása szerint még pluszosban jövünk ki. Ez mit jelent? Csak Babinszky vagy más is cserébe esetleg Babinszky + pénz? Az őszinteség jegyében alap hogy beszámolók erről ha már egy Jurek távozik a fos Kovács miatt.
Említette készül a centerpálya. Erről sem jött ki semmilyen infó. Azért érdekelne mi történt a rossz gyeppel mi vezetett idáig.
A próbázóról mit lehet tudni, hogy került képbe és miért pont ő miközben az NB3-ban szaladgál nem kevés gólgyáros...
Kötünk-e kooperációt valamelyik csapattal?
Holdampf és Demeter mennyivel kevesebb ajánlatot kapott ergó milyen szinten nincs pénzünk?
Könyvesre rákérdeztem volna hiszen rutinos támadót akarnak és Ádámmal nem sikerült egyelőre megegyezni.
A jegy és bérlet árak miként alakulnak egy ilyen csúfos szezon után?
Ki lesz a mezek gyártója,marad-e a rule vagy más lesz?
Vitelkit miért engedjük csak úgy el ha már az identitás számít? Miért nem ő (ha akart volna) lett a másodedző?
Az esetleges további magyar távozókról is lehetett volna szó.