Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Vincze noteszében biztos van már vagy 10 név...csak az a bibi, hogy még egy Demeter se akar aláírni ide.
Mire odajutunk, hogy igazolnánk az nb2-ből és még az nb3-ból is csak a zavarosban halászás marad, mert addig lerabolják azokat, akik tudnak egyenest rúgni a labdába.
De majd jönnek a hat gólt rúgott csatárok, meg az utoljára novemberben játszók, ezeket a típusokat különösen szeretjük.
Barcika igazolt Tiszaújból egy 10 gólos csatárt.
Ezt jelezd felé szerintem. Mára nem kaptatok meghívót vagy nem akartatok részt venni? Azt tudjuk hogy miert nem mondhatnak el dolgokat? Ha már Ricsi őszinteségről beszélt
Antal Botond lett a Honvéd kapusedzője.
A mi korosztályunk már bírja az erőset, s bár addig nem akarunk meghalni, míg egyszer bajnokok nem leszünk, elleszünk ezzel az embékettővel vasárnaponként, nagyobb lelki megterhelés nélkül. Csak azokat a fiatalokat sajnálom, akiknek nem adatik meg egy sikeres időszak, egy felemelő Diòsgyőri életérzés!
Engem keresett valóban, hogy dumáljunk de akkor éppen fertőző beteg voltam. Biztosan erre gondolt. Kértem is, hogy halasszuk ezt el. Ezután viszont már úgy gondoltam, hogy majd a kezdés előtt inkább lenne értelme.
Egy pillanatig sem vonom kétségbe a Ricsi és a Taki maximális elhivatottságát. A lényees dolgokat viszont nem mondhatják el.
Volt egy érdekes megjegyzése Ricsinek,miszerint kereste az egyik szurkolói oldal vezetőjét és azóta sem történt semmi...
Nem tudom, kik kérdeztek de amigeleken.hus nem volt köztük.
Végighallgattam őket, én nem kétlem,hogy a szándékaik tiszták és egyenesek, a képességeik, kompetnciájuk, hát azt meg sejtjük...
Bár kényesebb és konkrét dolgokat feszegető kérdéseket nem kapott de Vincze elég egyenesen beszélt. A miertekre nyilván nem tudna válaszolni akkor sem ha akarna.
Amit én megkérdeztem volna,az a költségvetés összetétele, tavalyi összehasonlítva az ideivel nagyságremd és arányok szerint. Klibvezetés személyi összetétele felől is érdeklődtem volna.
Nagyságrendileg mennyiért és miért kótyavetyéltük el Macsót és Jureket? Miért most kezdenek Holdampf és Demeter kapcsán kapálózni? Kapus posztot nem említették,ott stabil a helyzet szerintük?
Azért az milyen már, hogy ilyen futballzsenikért remegünk, hogy maradjanak... :D :D na takarodjon innen mind...!! De leginkább a tönkretevőink...az sem érdekel, ha hetedosztály ! Ha lúd, legyen kövér !
No úgy értettem az öt-hatot, hogy már az MTK-st, meg Borvetőt ideszámoltam...
Borvető jön két hét múlva, meg az MTK-tól is Jurek ellenében az a srác.
De még mindig kéne vagy 5 értelmes játékos.
Biztosra veszem, hogy lesz távozó az ex-nb1-eseink közül, illetve Holdi és Demeter is instant visszadobta az első szerződés tervezetet.