Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Nézem a sajtót, elképesztő. Semmi biztos nincs. Továbbra sem értem hol a fő bűnös?
Egyébként nem kellett volna kiesni mert sose jutunk fel. Csak hát a Sántha féle szakértők nem léptek időben így Radenkovic kókler pályaedző és Kovács alkalmatlan a végletekig pusztíthatott. Itt az eredménye. Felelősök?
Majd jöhet jövőre a 12-14 csapatos nb2 meg a 10 csapatos nb1, ha nem bírják a klubok.
16 év nem volt elég ennek a moslék csúfosan megbukott kormánynak nem nevezhető börtönmenekülteknek, hogy egy átlátható stabil működést hozzanak létre. Erre komoly hátrányba hozza a bmlsz az NB2-es csapatokat, na nem mintha az idióta agyonszabályozásaival és csak 1 jut fel az NB1-be marhaságukkal nem tették volna már így is teljesen tönkre a focit. Lehetnek itt csili vili stadionok miközben agyhalottak fújják a passzát szelet.
Öltözőn túl szerint a mai kiküldött levélnek hála ezekben az órákban is zajlanak az egyeztetések a kluboknál a keretösszetételt illetően hiszen a della lefelezve. Itt az eredménye a 16 évnyi pusztításnak és légvárnak, a tartalommal meg nem töltésnek. Ehhez csak gratulálni lehet de tényleg.
Mondjuk én nem bánom legalább nem lesz ebben haveri pénz. Ha valaki el akar érni valamit dolgozzon meg érte. Jó lenne tudni az eddig ide ömlött milliárdok sorsa végül mi lett, hogy még egy nyamvadt új igazolás se tudott kezdésre befutni... Jó majd bejelentik Babinszkyt meg Borvetőt, na bumm.
Hol leszünk mi a feljutástól. :D :D Hatalmas csoda kell ki ne essünk... Főleg ha nem fognak játékosok érkezni...
Már erről is írtam. Mindent szétloptak Sántha és sleppje, semmire nincs pénz. Hogy hol a pénz? A kérdés költői, mindenki tudja. Igaz, ez sem elég, még még még, ennyi nem elég! Így irány Kassa amíg lehet. Egyértelmű, az igazságszolgáltatás rendezi majd ezen emberek sorsait. Diósgyőrben meghalt a foci. Ebből NB3 lehet. Talán annyi mentsvárban bízhatunk a többi NB2-es politika által felpumpált csapat is hasonló sorsra jut. Ami dönteni fog az a cinkos kisbusszal járó Vincze és az NB3-as edző Takács szakértelme. Ha ebben jobbak mint a konkurencia akkor talán bent tudunk maradni a másodosztályban egy lényegében NB3-as kerettel.
Na most hogy megfékezte az MLSZ az NB2 -s klubok támogatását..amire számítani lehetett, még kilátástalanabbb a helyzetünk....most fog csak igazán hiányozni amit S1G és haverjai elloptak....Nyílván a feljutás mint.olyan szóba se kerülhet..szerintem ismét a bentmaradásért fogunk küzdeni..csak egy osztállyal lentebb ..
Nagyon helyes. Remélem az adómentességet is elveszik a játékosoktól.
Vége a jól megélésnek nulla focival, a vegetálásnak és a 1,5-2-3milliós abszurd fizuknak az alacsonyabb osztályban.
Aki jól akar keresni küzdje fel magát az nb1-ig vagy irány külföld.
https://nb1.hu/hir/drasztikusan-csokkentheti-az-mlsz-az-nb-ii-es-klubok-tamogatasat/
Akkor új igazolás nem jött, Jurek megy. A keret, hu.