Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Nagyon durva ahogy Vinczével és Takáccsal elvitetik a balhét. Nyilván ezt ők nem így fogják fel hanem életük lehetősége. De azért nagyon durva. Ilyen mocskos vezetése szerintem egy klubnak sincs. Én a magam részéről ez a 2 ember megkapja a lehetőséget, ki más ha nem ők, esküszöm az első hazaira ki is megyek megnézem mizu, de semmi jóra nem számítok és nem is feltétlen miattuk. Itt olyan szinten nem lesz pénz az már látszik.
Nagyon remélem a marketinges (mondjuk az itt Körmöndi óta kb nemlétező fogalom) kitalálra már, hogy a tavalyi bérletesek ingyen bérletet kapnak az egész szezonra míg a többiek egy jelképes 1000 forintért vehetnek bérletet. És akkor a két kezüket még össze is tehetik ha valaki még mindig kíváncsi lesz erre a kuplerájra és ez nem az új stáb és keret ellen szól. Engem meg pont nem érdekel milyen csőd van. Nem kellett volna mindent ellopni. Hajrá, virits marketinges! Valamit tegyetek jóvá mert ez így kurva gyenge.
Könyves holnap remélem befut.
No Szabó Balázs felkerült a tartalékból. Neki 8 gólja volt. Igazából akkor Tóth Borisz is jöhetne vissza.
Nem értem de elfogadom a moderálást, de az tény(!), hogy éveken át ezt csinálta....
Egyébként a diósgyőri hagyományok és identitás esetén milyen felállás lesz, marad a 4-3-3, vagy visszaállunk 4-4-2-re? Melyik játékrendszerhez keresünk játékosokat?
Befutott a felcsúti akiről beszéltem (igen, csak nem hiteles infókat írok be) Barna Dániel.
Ennyi erővel még Epert is vissza lehetne hozni. Mondjuk ő most a Megye1-ben pallérozódik.
A viditől ha mimdenigaz elengedték Tiefenbach-ot meg Bobált.
Te mikor fogsz bocsánatot kérni a fórumozók nagy részétől, amiért dobogót, szárnyalást vízionáltál tavaly szezonkezdéskor? Mindenki hülye volt, aki kiesést említett már akkor. Na ekkora szakemberek vagytok ti ott bent. És gőgösen folytatjátok. Merjél változtatni, lépj le a klubból… mindenhol ilyen szakembereket keresnek.
Moderálva: 2026-06-14 12:29:55