Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Akkor Karcagon se sok terv lehet.
Nos az én érdekcsoportom szerint ezt a sleppet SG-vel az élen tollban kellene meghempergetni és elüldözni a környékről is...nos a Diósgyőr MI vagyunk, ezek jönnek-mennek, mi születéstől halálig maradunk, ennyi.
Szakály kókler a Karcag sportigazgatója lett. A nagy afrikai bulibáró.
Közben a női focicsapat megszűnik. Sebaj, Sántha szabadlábon van még? Csak kérdem.
Mivel már barátok lettünk, és a barátok ugye őszinték egymással, engedj meg egy apró észrevételt: legközelebb, mielőtt megírod a válaszodat, érdemes lenne elolvasni azt is, hogy mik voltak az eredeti kérdések, és én milyen válaszokat adtam rájuk.
A „hol a foci?” kérdésedből, valamint abból, hogy a válaszomat mellébeszélésnek minősítetted, arra következtetek, hogy a kommentfolyam figyelmes elolvasása és értelmezése ezúttal (is) elmaradt.
Egy hosszabb szövegnél ez még érthető, de a #312-es hozzászólásom talán nem támasztott különösebb szövegértelmezési kihívást. Ennek fényében pedig akár magadat is megkímélhetted volna attól, hogy a drága idődet egy olyan válasz bepötyögésére fordítsd, amely egy figyelmesebb olvasás után valószínűleg meg sem születik.
"Bulgárföld, DVTK Stadion. Lesz leszállò...?"
Pálinkás jòreggelt mindenkinek! Mielőtt elkezdődne a szokásos napi szitoközön, egy kis mosolyfakasztò idèzet diòsgyőriektől diòsgyőrieknek:
Drága barátom…egy futball klubnak futballt kellene csinálnia…sikeresnek lennie. A többi jöhetne utána. Még mindig mellé beszélsz. Hol a foci?
Az egyik játékos, akit Csengerék hoztak volna, Islam Chesnokov, ott ül most a kazah válogatott padján Debrecenben. Diósgyőr helyett skót ezüstérmes lett a Heartsszal és készülhet a BL selejtezőkre. Mennyivel jobban jártunk Varga Zétivel vagy Sajbán Mátéval, mázlisták vagyunk.
Viszont a magam részéről igyekszem következetes maradni, ezért ezt a témát (#293) most én el is engedtem. Főleg annak fényében, hogy ma már megkaptam nordas (#280 hsz-ben) fórumtárstól, hogy széttrollkodtam az átigazolási topikot!
Olyan szinten nincsen pénz a jelenlegi klubvezetés koldul minden vállalkozónál. Senki nem ad egy forintot se amíg Sántha és a sleppje itt vannak.
Vincze a Merci helyett (ami nagyon a szívéhez nőtt, lásd ezelőtti válogatott meccs a Puskásban) már kisbusszal furikázik a városban.