Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Pontosan. Ami késik nem múlik.
Fb-n nagyon kapják az ívet. :D Nem olyan finomkodás megy mint itt az oldalon. Erről van szó.
A többi kérdésedre sosem fog válaszolni, mert nem tud. Hiába tagadja, teljesen nyilvánvaló, hogy köze van a vezetőkhöz, semmilyen más indoka nem lehet rá, hogy ennyire védje őket.
Ejnye Perec! KIhagytad kinek nem vagy a felesége:):)
A kérdéseim megszólítása folytatódott ugyan, de természetesen elfogadom, ha azt a részét már nem “vetted magadra”. :)
További szép napot.
"ha tényleg a klubhoz közel állók vagytok"
Sajnos ki kell ábrándítsalak.
1. Én csak vagyok, nem pedig "vagytok". Kiztárólag egyedül, a saját nevemben írom gondolataimat, véleményeimet, mint régi, sokat tapasztalt szurkoló.
2. Nem vagyok se klubhoz közel álló, se klub alkalmazott, se klubvezető. Így a te kérdéseid is célt tévesztettek.
Valamelyik zseni tavasszal azt fejtegette, hogy a Sántha éra 15 éve a Diósgyőr legsikeresebb időszakaként vonul be a történelemkönyvekbe.Sokáig voltunk nb1-ben és "csak "kétszer estünk ki és mennyi minden épült.
Na, így látja vízipisztoly és a vásári nassolnivaló a Diósgyőrt.
A legkíváncsibb és legkonstruktívabb énem kérdezi Tőled, Tőletek, hogy ami Kuznyecov, majd utána Csenger és Dambrauskas elküldése után történik a miskolci, diósgyőri focival, az hogyan szolgálja ennek a klubnak, régiónak, városnak az épülését?
Mitől, mivel lesz nekünk jó, hogyan fogunk felállni ebből, mi a stratégia, mi a vízió, mi ennek a klubnak a küldetése?
Hol szeretnénk pozicionálni magunkat 5-10-15-25 éves távlatban?
Tényleg érdekel a véleményetek, ha tényleg a klubhoz közel állók vagytok, vagy ha nem, de láttok ebben az évek óta tartó leépülésben bármi pozitívumot.
Várom és előre is köszönöm, ha megtisztelsz építő válaszoddal!
Persze már készülnek Pálinkás eladására aki természetesen szintén nem ide tart. A Kecskemét igen jó lesz a Vidivel együtt. Remélem azért nem esünk ki...
Vincze szerint meg igen... Na kinek lesz igaza? Ha marad akkor Vincéznek, ha távozik akkor az újságoknak. Ha utóbbi onnantól kezdve helyén kell kezelni Ricsit is...