Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Ez meglep. Èn tènyleg elhittem, hogy Bòdog Tamásnak sms- ben mondták fel.....hm....mindig is naiv voltam. Vègül is most már mindegy, felmondtak neki ès kèsz....aztán mi kiestünk, Ő meg benntartotta a tirpákokat.
Akik az NB2-ben kitünnek megérdemelnek egy esélyt egyel fentebb. Ugyanez az NB2-NB1 között.
Könyvest már sokszor leírtam, leírtuk. Az a szerb mentalitás és rutin/tapasztalat ami neki van rengeteget segíthet a fiatalok fejlődésében, tanításában. Ez kell ami átragadjon a gyerekekre. Továbbá azért benne van pár gól. Ha kevés bérért vállalná nagy fogás lenne.
Mind a két játékosnak érvényes szerződése van.
Ha lenne pénz és eszük Vallejo ha akarna (szerintem igen, Radek szarnál sokszor ő volt az edző, Vignjevicnél meg csk, hosszabbított edzői kéz) maradhatna a gyerekeknél edző.
Öltözőn túl cikk. Külön küldöm Kocsisnak és Világinak akik állandóan ontják ide a hazugságaikat.
"Egy NB I-es klub, amely költségvetésben előkelő helyen állt, kiesett a másodosztályba. Amikor pedig szóvá lett téve, milyen bizonytalan anyagi helyzetben van, azt egyből próbálták cáfolni.
Aztán mégis arról beszélnek, hogy nem tudni, mekkora költségvetéssel vágnak neki az NB II-nek, várják az MLSZ-támogatásokat, egyelőre bizonytalan a keret összetétele, és csak a támogatások ismeretében tudják megfogalmazni a következő idény céljait.
A szurkolókban jogosan merülhet fel a kérdés: ha valóban nincs probléma, akkor miért ekkora a bizonytalanság a keret és a következő szezon körül?
Lehet azt mondani, hogy minden csapatnál van bizonytalanság, de aki kinyitja a szemét, láthatja, hogy az NB II két legnagyobb favoritja, a KTE és a Videoton már erősített, és továbbra is erősíteni fog. Ráadásul ők képesek célokat megfogalmazni anélkül is, hogy folyamatosan az MLSZ-pénzekre hivatkoznának.
Mindez annak fényében különösen érdekes, hogy az elmúlt időszakban közel kétmillió euró érkezhetett játékoseladásokból. Ha ezt az összeget nem a keret megerősítésére szánják, akkor adja magát a kérdés: hova tűnt a pénz?
Lehet kifelé mutogatni, lehet cáfolgatni, lehet mindent szépen becsomagolni, de aki egy kicsit is figyel, az látja, hogy valami nagyon nincs rendben."
Egyébként Zétikét a Soroksár kispadjáról hozta ide az idióta lila majom...
Egyébként az is milyen fasza, hogy azt sem lehet tudni mennyi lé lesz az Nb2- re jelenleg. Majd megint megy a kapkodás mert ugye "tulajdonosi" pénz az nincs...lehet nem is volt csak az állam tartotta fenn ezt a klubot is mint annyi másikat.
Ha már a tulajdonosnak kellene zsebbe nyúlni akkor vége a történetnek..lásd vidi!
Felbontják a kölcsönszerződését vagy a Fraci visszahívja.
Én úgy láttam transfermarkton h Vallejonak lejár a szerződése június végén, vagy nem? Tiehinek nem tudom meddig van szerződése, de ő csak eladható valamennyiért, vagy legrosszabb esetben kölcsön adjuk. Azt nem tudom h Vinczét és Takácsot mennyire verték át, de ha nyitott szemmel járnak, csak láthatják a klub helyzetét. Sajnos van olyan rossz érzésem, h Vincze a jó pénzért így is vállalta ezt, pláne ha olyan fizetést kap, amit sehol nem fog kapni ilyen szerény tudással és tapasztalattal. Takács kapcsán megengedőbb vagyok, neki ez nagy lehetőség, nulla rutinnal megkapni egy diósgyőri kispadot motiváló lehet és szeretné megmutatni, hogy egy képességes edző. Sajnos vagy naív a kihívás miatt, vagy nem rosszul mérte fel a helyzetet, de a diósgyőri akadémistákkal még Ancelotti is megbukna. Tartok tőle h szomorú és méltatlan véget ér a két személy itteni pályafutása.
Kérdezném valamelyik bennfentest: Zétényt hogy adjuk vissza a fradinak?
Vincze azt mondja mivel még nem ismertek az MLSZ szabályok (amúgy ilyen máshol létezik, hogy indulás előtt fingod nincs mik a feltételek?) amennyiben esetleg lehetne külföldi az NB2-ben 2-3 db akkor Vallejonak és Tiehinek jövő szezonra is szerződése van tehát ők ergó játszhatnának, de csak akkor ha a bmlsz lehetővé teszi a minimális légiós számot és nem köti feltételhez mint eddig. Ha nem akkor a 2 játékos bontása kb csődbe is viszi a büdzsét ami így is szét lett lopva. Azért mondom ha ebből a fertő mocsokból full pénz nélkül Vincze meg Takács csinál egy valamire való csapatot az tényleg maga lesz a csoda. Ennek lehet szurkolni de látjuk őket is úgy baszták át (önként vállalták, volt lehetőség másként dönteni, csak hát a szív meg a presztízs) mint az összes többi itt már megbukott edzőt, sportiget.