Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

110. awas |Válasz erre: 108. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-02 11:50:47 Piros öves, Őstag

Te nem látod, hogy a szponzorok azért nem jönnek, mert a betolt pénzüket ellopja sántha és a slepp? Addig nem lesz semmilyen befektető, amíg ezek a senkiháziak itt lesznek.

109. toki* |Válasz erre: 108. Ignacio-Sanchez-Mejias
2026-06-02 11:44:58 Fekete öves, Veterán

   Szép álom amit írtál! 1 normál világban talán ez lenne a természetes!

108. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 104. Krapulax
2026-06-02 11:30:15 Piros öves, Őstag

Ez annyira ördögtől való, nem? Utópisztikus egy ekkora cégtől! Egyszerűen elképzelhetetlen!  Én azt nem értem, hogy egyáltalán miért szponzorálnak még minket. Elvégre csak a régió es az ország egyik legnagyobb cége.  Miért vállalnának szerepet a régióban h nincs belőle hasznuk, nem igaz?  A világ harmadik legnagyobb márkázott energiaitala, csak 60 országban van jelen, számos európai országban, valamint Indiában piacvezető az energiaitalok piacán. Leisztinger szintjén vannak Barabásék (kb) anyagilag bár nagyon titkolják valamilyen oknál fogva. Ha Leisztinger megvehet egy vagy akár két klubbot is-mégegyszer mondom-a régió talán legnagyobb cége ezt miért nem teheti meg? Nem valószínű tudom, mielőtt Szijjék megvették volna a klubot- Leisztingerhez nem is jöttek, mint szponzor, csak utána estek be nagy nehezen, amikor a főni is beletolta a zsét,  tehát elhiszem, hogy magasról leszarják, hogy mi lesz a klubbal, ami borzalmas és gyomorforgató- szerintem, de lehetne ez másképp is ha akarnák. Mégegyszer-mint régiós szuper company. A Well PR ügynökséget kellene meggyőzni, hogy gyerekek-egy sikeres DVTK-val ti az égbe mehetnétek a POKOLBÓL. Valamiért nem látják ezt. Csak ősszehasonlítás képpen- A Révész transzfer pl miért tol pénzt a tirpák fociba - kevesebb pénzből is megvették és felfuttatták és képesek a projectet tolni évek óta- a Révész transzfer sehol sincs pl a HELL-hez képest anyagilag. Ha a DVTK nemzetközi meccseket játszana az nem lenne eszméletlen PR? Ha a pl a Paks helyett mi indulnánk a konfettiben évről évre? Lokálpatriotizmus, mi?


2026-06-02 11:30:10 Barna öves, Tag

Videoelemzőnk mindenestre lesz, Simon László személyében.

106. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 94. betyarok
2026-06-02 11:02:48 Fekete öves, Veterán

Ha jól láttam még a színük is piros-fehér. 

2026-06-02 10:48:58 Fekete öves, Tag

Kész vége. Ennyi volt. Út az NB3-ba. Gyalázat. Rohadt mocskos Sántha és a többi szarházi hova juttatta a klubot...

104. Krapulax |Válasz erre: 95. Pakito77
2026-06-02 09:54:30 Piros öves, Őstag

Csak nyugi, megmondta Szabó József, hogy jön a Hell.

Most már tényleg :)

Évek kérdése az egész :)

103. vebgy* |Válasz erre: 101. zivatarlanc
2026-06-02 09:39:14 Fekete öves, Veterán

A főtitkárnak...neki lehet szegezni, nem csendben, a kérdéseket, csütörtökön fél héttől...

2026-06-02 09:34:18 Fekete öves, Veterán
101. zivatarlanc |Válasz erre: 95. Pakito77
2026-06-02 09:29:28 Fekete öves, Tag

Gyönyörű kilátások. Akkor ennek annyi. Legalább mindenki csendben nézi és tűri. Ha ez elég ide akkor ámen.

A foci meghalt.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...