Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Te nem látod, hogy a szponzorok azért nem jönnek, mert a betolt pénzüket ellopja sántha és a slepp? Addig nem lesz semmilyen befektető, amíg ezek a senkiháziak itt lesznek.
Szép álom amit írtál! 1 normál világban talán ez lenne a természetes!
Ez annyira ördögtől való, nem? Utópisztikus egy ekkora cégtől! Egyszerűen elképzelhetetlen! Én azt nem értem, hogy egyáltalán miért szponzorálnak még minket. Elvégre csak a régió es az ország egyik legnagyobb cége. Miért vállalnának szerepet a régióban h nincs belőle hasznuk, nem igaz? A világ harmadik legnagyobb márkázott energiaitala, csak 60 országban van jelen, számos európai országban, valamint Indiában piacvezető az energiaitalok piacán. Leisztinger szintjén vannak Barabásék (kb) anyagilag bár nagyon titkolják valamilyen oknál fogva. Ha Leisztinger megvehet egy vagy akár két klubbot is-mégegyszer mondom-a régió talán legnagyobb cége ezt miért nem teheti meg? Nem valószínű tudom, mielőtt Szijjék megvették volna a klubot- Leisztingerhez nem is jöttek, mint szponzor, csak utána estek be nagy nehezen, amikor a főni is beletolta a zsét, tehát elhiszem, hogy magasról leszarják, hogy mi lesz a klubbal, ami borzalmas és gyomorforgató- szerintem, de lehetne ez másképp is ha akarnák. Mégegyszer-mint régiós szuper company. A Well PR ügynökséget kellene meggyőzni, hogy gyerekek-egy sikeres DVTK-val ti az égbe mehetnétek a POKOLBÓL. Valamiért nem látják ezt. Csak ősszehasonlítás képpen- A Révész transzfer pl miért tol pénzt a tirpák fociba - kevesebb pénzből is megvették és felfuttatták és képesek a projectet tolni évek óta- a Révész transzfer sehol sincs pl a HELL-hez képest anyagilag. Ha a DVTK nemzetközi meccseket játszana az nem lenne eszméletlen PR? Ha a pl a Paks helyett mi indulnánk a konfettiben évről évre? Lokálpatriotizmus, mi?
Videoelemzőnk mindenestre lesz, Simon László személyében.
Ha jól láttam még a színük is piros-fehér.
Kész vége. Ennyi volt. Út az NB3-ba. Gyalázat. Rohadt mocskos Sántha és a többi szarházi hova juttatta a klubot...
Csak nyugi, megmondta Szabó József, hogy jön a Hell.
Most már tényleg :)
Évek kérdése az egész :)
A főtitkárnak...neki lehet szegezni, nem csendben, a kérdéseket, csütörtökön fél héttől...
Gyönyörű kilátások. Akkor ennek annyi. Legalább mindenki csendben nézi és tűri. Ha ez elég ide akkor ámen.
A foci meghalt.