MTK Hungária FC - DVTK 2-1

Szerző: amigeleken.hu | 2020-10-30 15:58:00

Simple Női Liga 8. forduló

MTK Hungária FC - DVTK 2-1 (0-1)

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Nagy Petra, Bizderi Nikolett)

MTK Hungária FC: Szőcs - Németh L., Curless, Pinczi, Szemán-Tóth – Mayer, Bokor, Csányi, Kocsán - Pápai, Diószegi. Vezetőedző: Varga Attila

DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Sandu, Oláh A., Kongouli - Vachter, Bradić, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Mayer helyett Legendás a 46., Boros helyett Voila a 76., Balázs helyett Vig a 86., Diószegi helyett Kremer a 88., Csányi helyett Stefán a 90., Kocsán helyett Papp a 90+4. percben.

Sárga lap: Boros K. a 17., Csányi a 19., Szemán-Tóth a 28., Kocsán a 36., Bokor a 64., Sandu a 90+2. percben.

Gólszerző: Oláh (0-1) a 31., Pápai (1-1) az 50., Nagy F. (2-1 öngól) a 61.percben.

Vezetőedzői értékelés

Fórizs Sándor: - Az egész mérkőzésen hullámzó volt a teljesítményünk. Hol mi kerültünk fölénybe, hol az MTK. Összességében egy kiegyenlített meccset játszottunk, vereséget semmiképpen nem érdemeltünk. A 90+2. percben volt egy olyan eset, amiért tizenegyest kellett volna kapnunk. A mérkőzés igazságos eredménye 2-2-es döntetlen lett volna.

Fórizs Sándor:

Az MTK szerintem jelenleg a legjobb formában lévő magyar női labdarúgó csapat. Az eddig is bombaerős keretük a nyáron tovább erősödött, így ahhoz, hogy valaki legyőzze őket minden összetevőnek a helyén kell lennie, maximális koncentrációra és szerencsére is szükség van. Nem lesz könnyű dolgunk, de ezúttal is azon leszünk, hogy ponttal vagy pontokkal térjünk haza.