MK: Érd - DVTK a 64 közé jutásért

Szerző: objektív | 2019-09-09 12:46:00

A Magyar Kupa 6. fordulójában az NB I.-es csapatok is csatlakoznak a mezőnyhöz. A DVTK az NB III. Nyugati csoportban szereplő Érdi VSE vendége lesz, a találkozót szemptember 21-én, szombaton vagy szeptember 22-én, vasárnap rendezik. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

A Magyar Kupa 6. fordulójában a tét a legjobb 64 csapat közé jutás. A sorsoláskor az NB I.-es és NB II.-es csapatok kiemeltek voltak, így nem találkozhattak egymással. A pályaválasztó minden esetben az alacsonyabb osztályú csapat.

Magyar Kupa 6. forduló

2019. szeptember 21., szombat/2019. szeptember 22., vasárnap
Érdi VSE - Diósgyőri VTK

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét sportszervezet azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, akkor a 11-es rúgások döntenek.