Szerző: amigeleken.hu | 2020-10-20 06:00:00

Tipos Extraliga 9. forduló

Kassa, Steel Arena, 2020.10.20. 18:00

Zárt kapuk mögött

Ide kattintva élőben követheted a mérkőzés >>>>>

A koronavírus miatt teljesen összekuszálódott Tipos Extraliga keddi játéknapján a DVTK Jegesmedvék csapata Kassára látogat, ahol zárt kapus mérkőzésen méri össze az erejét a Steel Arénában a kassaiakkal. A hazaiak csak vasárnap játszották első meccsüket, amelyen 5-3 arányban maradtak alul Zólyomban. A hazai csapat az első két harmadban egyaránt 2-2 gólt szerzett, ennek köszönhetően 4 gólos előnnyel vonultak szünetre a második harmad után. A kassaiak csak 0-5-nél kezdtek bele a gólgyártásba, de nem tudták szorossá tenni a meccset, 3. találatukat nem sokkal a záró dudaszó előtt ütötték.

Dave Allison, a DVTK Jegesmedvék vezetőedzője meccsről meccsre jobb teljesítményre számít csapatától:

Kedden egy újabb komoly erőpróba következik a számunkra. Nem szeretném a meccs végkimenetelét taglalni, számunkra most az a legfontosabb, hogy jobbak legyünk, jobban játszunk, mint az előző meccsünkön. A csapat meglévő küzdőszellemére, karakterére tovább építhetünk, de az egyéni hibáknak a számát a minimálisra kell szorítanunk. Szombaton volt egy szabadnapunk, majd vasárnap és hétfőn már teljes erőbedobással készültünk az edzésen. A keddi meccs egy új lehetőség, hogy bizonyítsuk magunknak és mindenkinek, hogy egyre jobb csapat vagyunk, bármilyen összeállításban is megyünk fel a jégre.