A bronzcsata harmadik felvonása következik

Szerző: objektív | 2019-06-06 10:23:00

A harmadik helyért játszik a bajnokságban csütörtökön este a DVTK női labdarúgó csapata a szombathelyi Haladás-Viktória FC ellen. A két győztes meccsig tartó párharc állása 1-1. A harmadik, mindent eldöntő találkozónak - a DVTK Stadion éves gyepkarbantartási munkálatai miatt - ezúttal a klub edzőközpontja ad majd otthont. A belépés ingyenes.

Jet-Sol Liga rájátszás a 3. helyért

1. mérkőzés

2019. május 25., szombat
17:00 DVTK - Haladás-Viktória FC 2-2 (2-1) 11-esekkel: 3-2

2. mérkőzés

2019. június 2., vasárnap
16:00 Haladás-Viktória FC - DVTK 1-0 (0-0)

3. mérkőzés

2019. június 6., csütörtök
18:00 DVTK - Haladás-Viktória FC

A párharc két győztes mérkőzésig tart. A szabályok értelmében, amennyiben bármelyik mérkőzésen a rendes játékidő végén döntetlen az állás, akkor a lefújás után azonnal büntetőrúgások következnek.

Fórizs Sándor: - Ha a lányok úgy fognak játszani a harmadik meccsen is, mint az előző kettőn, és előrefelé kicsit többet fognak sprintelni, akkor nem lehet probléma. Hazai pályán, a saját közönségünk előtt teljesen más játszani. A szurkolók bele fognak minket hajszolni a győzelembe.

Jegyinfó

A belépés ingyenes.

Helyszín

A harmadik, mindent eldöntő találkozónak - a DVTK Stadion éves gyepkarbantartási munkálatai miatt - ezúttal a klub edzőközpontja ad majd otthont. A belépés ingyenes.

Cím: 3533 Miskolc, Andrássy út 61.

forrás, fotó: dvtk.eu