DVTK tartalék - Tállya 2-1

Szerző: Jáborcsik András | 2020-10-18 17:40:00

NB III. Keleti-csoport 14. forduló

DVTK tartalék - Tállya KSE 2-1 (1-0)

MIskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Kovács Tamás (Deme Rajmund, Kovács Zoltán).

DVTK tartalék: Bukrán - Farkas M., Ivánka, Karan, Kalandadze - Gönczi, Max - Zsiga, Karika, Schildkraut - Zsemlye. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Tállya: Tarr - Ondó., Tóth Sz., Fazekas M., Nyitrai, Tóth L., Lavrik, Motkó, Szegedi B., Fenyőfalvi, Bihari. Vezetőedző: Uray Attila.

Csere: Motkó helyett Kelemen az 58., Zsiga helyett Csávás és Gönczi helyett Omarashvili a 64., Lavrik helyett Rubish a 78., Karika helyett Bartha R. a 79., Schildkraut helyett Sipos J. a 90. percben.

Gólszerző: Szegedi B. (1-0, öngól), Ondó J. (1-1) az 57., Omarashvili (2-1) a 76. percben.

41. perc: Zsiga Máté középre lőtt labdája Szegedi Bencéről pattant a kapuba, öngól, 1-0.

57. perc: Jobb oldali beadást követően Ondó János szerzett gólt, 1-1.

75. perc: Farkas Marcell beadását Giorgi Omarashvili fejelte a kapuba, 2-1.

Edzői értékelés

Zsivoczky Gyula: Egy nehéz mérkőzést vívtunk meg sikerrel. Dominálni tudtunk, de ellenfelünk kontrajátékában mindig benne volt a veszély. A kompakt, határozott játékunknak köszönhetően megérdemelten nyertük meg a számunkra ismét nagyon fontos mérkőzést. Az első csapatból játszó játékosokkal kiegészülve maximálisan meg voltam elégedve, csapatként működtünk. Ezt az értékes győzelmet is a helyén kezeljük és készülünk a Hatvan elleni mérkőzésre. Tudom, hogy jó úton haladunk.

Uray Attila: Gratulálok a Diósgyőrnek!