DVTK - Haladás-Viktória FC 2-2 Büntetőkkel: 5-4

Szerző: Jáborcsik András | 2019-05-25 13:00:00

Jet-Sol Liga 3. helyért 1. forduló

DVTK - Haladás-Viktória FC 2-2 (2-1) Büntetőkkel: 5-4

Miskolc, DVTK Stadion. Játé-kvezető: Takács Ákos (Soós András, Kovács Zoltán)
DVTK: Szőke-Nagy - Balázs Cs., Kiamou, Ficzay, Sandu, Nagy F., Tóth A., Paul, Vachter, Bradić, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Haladás-Viktória FC: Bíró - Főrdős, Fábián, Siklér, Tóth A. I., Kiss Zs., Szakonyi, Balogh H., Öreg, Rácz Zs., Horti. Vezetőedző: Simon Attila

Csere: Fábián helyett Harsányi a 80., Nagy F. helyett vig a 82., Kiss Zs. helyett Sitku a 87. percben.
Sárga lap: Bradić az 5., Tóth Aa. I. az 55., Szakonyi a 62., Ficzay a 79. percben.
Gólszerző: Rácz Zs. (0-1) a 11., Barker (1-1) a 24., Barker (2-1) a 26., Fördős (2-2) a 84. percben.
Büntetők: hamarosan...

Vezetőedzői értékelés

Fórizs Sándor: Ugyanúgy készültünk, ahogy szoktunk, szerettünk volna győzni, hála Istennek sikerült. A pályán az történt, amit az öltözőben megbeszéltünk és amit az edzéseken is gyakoroltunk. A második félidőben tudatosan engedtük át a területet, kontrákból indultunk, több helyzetünk is volt, sajnálom, hogy az ellenfél szabadrúgásból szerzett egy nagyon szép gólt. Összességében elégedett vagyok a lányokkal. Szeretnénk a második mérkőzésen bebiztosítani a bronzérmet.