Wolfsberger AC - Diósgyőri VTK 0-2

Szerző: dfcwolf | 2026-01-15 18:07:00

Felkészülési mérkőzés


Wolfsberger AC - Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

Sotogrande, Santa Maria Polo Club. Játékvezető: Rafael GAVILÁN GARCÍA (Cristian José BOIX FIGUEREDO, Alfonso ROMERO TERRÓN).


Wolfsberger AC 1. félidő: Nikolas POLSTER - Fabian WOHLMUTH, Mamadou DIABATÉ, Nicolas WIMMER, Rene RENNER - Marco SULZNER, Florent HAJDINI, Dejan ZUKIĆ, Alessandro SCHÖPF - Erik KOJZEK, Angelo GATTERMAYER. Vezetőedző: Ismail ATALAN.

Wolfsberger AC 2. félidő: Lukas GÜTLBAUER - Tobias GRUBER, Adama DRAMÉ, Emmanuel CHUKWU, Boris MATIĆ - Mickael DOSSO, Austin HARRISON (Tochukwu RAYMOND, 70.), Simon PIESINGER, Emmanuel AGYEMANG - Donis AVDIJAJ, Markus PINK.

DVTK: MEGYERI Gábor - Lirim KASTRATI, BÁRDOS Bence, BOKROS Szilárd - SAJBÁN Máté, Ante ROGULJIĆ, BÉNYEI Ágoston, PETŐ Milán, MUCSÁNYI Márk - JUREK Gábor, Ivan ŠAPONJIĆ. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.

Csere: MEGYERI Gábor helyett TUSKA Bálint, JUREK Gábor helyett DEMETER Milán, Lirim KASTRATI helyett SZAKOS Bence és BÁRDOS Bence helyett HOLDAMPF Gergő mind a 60., Ivan ŠAPONJIĆ helyett VARGA Zétény és MUCSÁNYI Márk helyett BABOS Bence a 70., BÉNYEI Ágoston helyett KOMLÓSI Bence és BOKROS Szilárd helyett SZLIFKA Zsombor a 79., SAJBÁN Máté helyett KRONE Niklas, Ante ROGULJIĆ helyett MACSÓ Máté és PETŐ Milán helyett PURZSA Xavér mind a 85. percben.
Gólszerző: Ivan ŠAPONJIĆ (0-1) a 20., MACSÓ Máté (0-2) a 90+2. percben.


Kulcspillanatok

20. perc: Szép diósgyőri támadás végén Bényei középről balra tette a labdát Jureknek, aki ballal a hosszú kapufa felé rúgta azt. Ott Ivan Šaponjić érkezett, és közelről a hálóba lőtt, 0-1

90+2. perc: Babos kapott jó labdát a jobb oldalon, laposan beadta, Macsó Máté pedig egy higgadt cselt követően a kapu hosszú oldalába lőtt, 0-2



És ezt olvastad már?
Hozzászólások

30. vebgy* |Válasz erre: 17. rugoka
2026-01-17 13:28:09 Fekete öves, Veterán

Ott a pont ! 


2026-01-17 13:24:42 Fekete öves, Veterán

Látta valaki mindhárom meccset  ? Attól kérnék értő beszámolót...

28. rugoka |Válasz erre: 27. oreg70
2026-01-17 09:17:54 Fekete öves, Fanatikus tag

Azt, hogy mindenki hülye az a te véleményed, mert te írtad ki, Nálam hol olvastál ilyet??? Azt se Én írtam, hogy mindenki takarodjon! Olvasási vagy értelmezési gondjaid vannak? És hát mindenki leírhatja amit gondol, ki tiltja?

Én azt próbálom kb. egy éve leírni, hogy tök felesleges elemezgetni radenkovicot, hogy mit csinál, veszett fejsze nyele, semmi értelme, akár egy betűt is rá pazarolni, de majd most, hogy nem lesz Acolatse, biztosan megoldja ezt is, mivel uccsó felkészülési meccsünket nyertük ugye. Nohiszen! Lehet tovább kergetni a délibábot egyeseknek, meg hülyíteni a még maradékot, aki hisz benne.

Véleményem szerint tök felesleges egy olyan edzőre időt pazarolni írásban is ennyi idő elteltével, aki lehet, hogy gyakoroltatott valamit, de hótziher az eddigiek alapján, hogy semmit nem fog elérni vele, mert szakmailag  tudatlan, oktalan és következetlen. Mind a 3 meccs összevissza felállásokkal történt, egyik ember ott, másik amott, áhhhh, szóval hasztalan, kilátástalan az egész vele.

Ja, és ha az az indoka, hogy kovács tönkrebassza alatta a keretet, akkor miért nem áll fel? Persze jó a zsírosbödön!

27. oreg70 |Válasz erre: 15. rugoka
2026-01-17 09:08:15 Lila öves, Tag

Véleményed szerint aki próbálja elemezni a látottakat  és nem Radenkovicsot szidja az "cizellálja " , az mind hülye !!  Az hogy mindenki "takarodj  " még a takaró is takarodjon az rendben van .  !!!    Elismerve hogy vannak hibák, a fórum azért van ,hogy a csapat érdekében próbáljunk használható ötletekkel segíteni !! Véleményem szerint fórumtársunk ezt próbálta meg !! 

    HAJRÁ  DIÓSGYŐR !!!

26. oreg70 |Válasz erre: 10. user1984
2026-01-17 08:31:51 Lila öves, Tag

Azt hittem , hogy ez egy független fórum ahol nincs "önszerveződés " !!  Ha erre megy ki játék én köszönöm !!

25. mr-d* |Válasz erre: 23. S.Gábor
2026-01-16 20:52:03 Fekete öves, Veterán

azért volt annyi meccse, mert pont idevaló a döntési pozícióban lévők szerint. tavaly tavasszal a szurkolók többsége, az ultrák is az őt menesztő Horváth ellen fordultak, szóval a szurkolók jó részének is megfelelt.

24. buby64 |Válasz erre: 20. dvtk-3534
2026-01-16 20:02:24 Piros öves, Őstag

Most olvastam a minapon hogy jön holnap a nagyvezíír.

Idézek a cikkből:  "Megújultak, megújulnak régi, elhanyagolt épületek, ilyen például a Diósgyőri stadion is, vagy a főutcán az Avas szálló "

Bakkkeerrr, 2018-ban adták át a stadiont.

2026-ban kampányol azzal amit 8 , azaz nyolc évvel ezelőtt átadtak!

Gratulálok!

Befejeztem a politizálást, eddig sem hoztam be ide .


23. S.Gábor |Válasz erre: 22. mr-d
2026-01-16 19:41:05 Piros öves, Veterán

A számok tényleg nem hazudnak. Csak épp nem mondják meg, miért volt annyi meccse :)

22. mr-d* |Válasz erre: 19. S.Gábor
2026-01-16 18:36:57 Fekete öves, Veterán

a tények ezt bizonyítják, az egyik legtöbb meccsel rendelkező edző a Sántha érában. a számok nem hazudnak....

21. S.Gábor |Válasz erre: 20. dvtk-3534
2026-01-16 18:07:58 Piros öves, Veterán

A környékére nem engednek! Csak a meghívottak mehetnek oda. Mondjuk innen is lesz ott egy-két fórumtárs.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...