Kosárlabda kibeszélő

Szerző: amigeleken.hu | 2025-06-04 17:02:00

A mai nappal útjára indul a kosárlabda kibeszélő, amelyben mindent megbeszélhettek, amit érdekesnek tartotok a honi és a nemzetközi kosárlabdával kapcsolatban


A kosárlabda fórumtalálkozón vetődött fel kérésként, hogy legyen egy kosaras kibeszélő cikk az amigeleken.hu-n, amely nem egy adott mérkőzéshez vagy interjúhoz kötődik. Egy olyan felület, ahol bármilyen kosaras témában kifejthetik véleményüket a szurkolók, ütköztethetik álláspontjukat, megvitathatják a magyar és a nemzetközi kosárlabda történéseit.


A mai nappal útjára indul a kosárlabda kibeszélő, amelyben mindent megbeszélhettek, amit érdekesnek tartotok a honi és a nemzetközi kosárlabdával kapcsolatban, legyen szó a saját csapatunkról, az ellenfelekről, a bajnokságról, a Magyar Kupáról, az Euroligáról, vagy a magyar válogatottról.


A 2026-2027-es bajnokság átigazolási hírei:


2026.06.19.

A Csata TKK a hivatalos felületein bejelentette, hogy szerződtette Laufer Gabriellát.


2026.06.19.

A Sopron Basket egy szurkolói ankét keretében pénteken este bemutatta keretét a 2026/2027-es évadra.


2026.06.16.

A Csata TKK a hivatalos felületein bejelentette, szerződtette Debora Carangelót a következő szezonra.

Nagy örömmel jelentjük be, hogy Debora Carangelo a következő szezonban a Csata TKK színeiben lép pályára. A rutinos olasz válogatott irányító hosszú évek óta meghatározó szereplője az európai kosárlabdának. Tapasztalata, játékintelligenciája és győztes mentalitása nagy segítséget jelenthet csapatunk számára az előttünk álló kihívások során.

Sok sikert kívánunk, Debora!


2026.06.02.

Tóth Franka után egy újabb meghatározó alapember, Dúl Terka is távozik a TFSE-ből.


2026.05.25.

A TARR KSC Szekszárd a hivatalos felületein bejelentette Jáhni Zsófi szerződtetését a Vasas Akadémiától.


2026.05.25.

A TARR KSC Szekszárd a hivatalos felületein bejelentette Tóth Orsi szerződtetését.


2026.05.23.

Baa Dominika hosszabbított a TARR KSC Szekszárddal


2026.05.19.

Dubei Debóra visszavonul a válogatottól


2026.05.14.

Rátkai Eszter Szekszárdon folytatja, Magyar Bianka hosszabbított.



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-23 22:58:10 Zöld öves, Lelkes újonc

Így, hogy a Pécs nem indul nemzetközi kupában, nekünk kell selejtezőt játszani az EL-ben, vagy Magyarország kapott egy helyet automatikusan?

8236. Elemér |Válasz erre: 8235. korxi
2026-06-23 21:57:13 Barna öves, Őstag

Én nem tudom, hogy volt-e konfliktusa vagy sem, egy volt támogatóval beszéltem, ő mondta ezt az infót. Ezidáig bejöttek amiket tőle hallottam, meglátjuk. 

8235. korxi* |Válasz erre: 8228. burritos
2026-06-23 21:02:15 Fekete öves, Veterán

Meg még én is így látom. Én gyakorlatilag semmit nem tudok az új edzőről, de azt kizárt dolognak tartom hogy azért nincs csúcslégiós igazolásunk, mert miatta nem akarnak idejönni.

Lehet hogy van valami konfliktusa a "zuhanyhíradós" emberrel, elméletileg lehet hogy abban a zuhanyhíradósnak van igaza, de az ebben az esetben is sokat ront a szavahihetőségén hogy hülyeséget terjeszt. (már ha tényleg mondott bárki bármi ilyesmit:))

2026-06-23 19:31:55 Barna öves, Fanatikus tag

Ha reálisan nézzük a dolgokat minőségileg csak Réka és Ginzo távozása mérvadó Ginzo extraklasszis játékos csak Völgyi nem igazán találta a "helyét"a bomlasztó Westbeld érkeztével pedig teljesen partvonalra került!Smudát sokan ekézték de idővel elég jól beilleszkedett én örülök,hogy marad!Egy Handanovics féle irányító kéne remélem jól emlékszem a nevére  valószínüleg nem:)volt hogy 25 -30   pontot átlagolt némelyik meccsén illetve minimum egy jó felépítéső center és lehetne bizakodni!

8233. joshi77 |Válasz erre: 8232. Gymate
2026-06-23 18:58:18 Barna öves, Fanatikus tag

Ez már a bajnokság megnyerése után kiderült és le is lett nyilatkozva,hogy az euroligában semmiképpen sem indulnak,ezek szerint az Európa kupában sem!Ez meglep,bár eddig is látható volt,hogy a következő bajnokságban a Sopron és talán a Szekszárd lesz kiemelkedő,a Győr és mi kérdésesek vagyunk!De nagy baj nem lesz se a kosárlabdában se a jégkorongban!A "tulaj"és a  Hell csak a fociból hátrált ki!Biztos vagyok benne,hogy érkezik még 2 légiós,hogy mennyire minőségi azt majd meglátjuk!

2026-06-23 18:38:35 Citromsárga öves, Tag

S ha már bejelentés. A Pécs, s mellesleg a BEAC sem indul nemzetközi kupában. Természetesen a két csapat közül nem a BEAC döntése a meglepő. 

2026-06-23 17:56:22 Barna öves, Őstag

Hát legyen igazatok azt kívánom, jelentik be a légiósokat a csapatok folyamatosan, nálunk egy bejelentés volt, akit az ankéton illetve a podcastben is úgy mondtak, hogy ha európai útlevele lesz, ehhez képest ez már nem volt feltétel. Én általában optimista vagyok, most nagyon nem sajnos. 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...