Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A horvát kapus összesen 47 bajnoki és 2 kupamérkőzésen védte a DVTK kapuját, és több egyéni díjat is nyert diósgyőri játékosként.
Kedves DVTK-család!
Nehezen találok szavakat arra a két-két és fél évre, vagy még többre, amit Miskolcon töltöttem. Jól éreztem magam Miskolcon, és a barátnőmmel egy csodálatos időszakot töltöttünk itt. A megérkezésem első napjától éreztem a szereteteteket, soha senkitől nem hallottam egyetlen rossz szót sem. Szerettetek, támogattatok a városban, a pályán, a boltokban. Bárhol is jártam a városban, csak a szereteteteket éreztem.
Ez a klub kétszer is lehetőséget adott, amikor megakadt a karrierem, és remélem, legalább egy kis részét vissza tudtam adni. Sajnos idén ez is kevésnek bizonyult, de higgyétek el, ha választani lehetne, akkor az összes egyéni díjamat elcserélném a bentmaradásra. Egy pillanatig sem gondolkodnék rajta.
Nehéz most, de ilyen az élet, ilyen a futball. És semmit nem tehetünk ellene. Csak a fejünket felemelve mehetünk előre.
Ti vagytok a családom. Az eltelt két és fél évben több időt töltöttem veletek, mint a családommal, mint a barátnőmmel, a régi barátaimmal, de most ti voltatok a barátaim.
Holdi mindig megkérdezte, amikor átvettem a díjakat, hogy miért köszönöm meg nekik, a csapatnak. Azt válaszoltam, hogy azért, mert ha nem érezném itt jól magam, akkor nem tudnék ilyen teljesítményt nyújtani.
Úgy éreztem, hogy mindig mögöttem álltok, ezért könnyű játszani. A srácok az öltözőben, a szurkolók, és mindenki más a klubban. Könnyű dolgom volt, mert a megérkezésem első napjától támogattak, és tudtam, hogy mindenki mögöttem áll.
És igen, most eljött a búcsúzás ideje. Sajnos nem ilyen távozásra számítottam, de ahogy mondtam, ilyen a foci, és csak előre szabad tekinteni. Csak szép emlékeket viszek magammal, mert rengeteg szép pillanatot éltünk meg.
Egyrészről szomorú vagyok, mert ahogy mondtam nem erre számítottam, de tudom, hogy mindent megtettem ezért a klubért, amire képes voltam. Néha jobban ment, máskor rosszabbul, de mindig a legjobbra törekedtem.
Másrészt azzal is tisztában vagyok, hogy amikor külföldiként a nevedet éneklik a szurkolók a meccseken vagy utána, akkor jó munkát végeztél. Erre pedig büszke vagyok.
Egy hatalmas köszönömöt szeretnék mondani mindenkinek.
Minden edzőnek, a vezetőségnek, a szertárosoknak és a szurkolóinknak, akik minden meccsen velünk voltak.
Azt hittem, könnyebb lesz ez a nap, ha egyszer eljön, mert nem vagyok magyar, és semmi nem kötött ide. De nem könnyű. Ám ahogy mondtam, ti voltatok a családom az elmúlt két évben, és káprázatos időt töltöttünk együtt.
Ezért még egyszer szeretnék köszönetet mondani mindenkinek a klubnál, az edzőknek, Tusinak, mindenkinek. És azt is tudom, hogy ez nem végleges búcsú, csak egy viszlát a következő találkozásig.
Köszönöm!
Köszönjük és további sok sikert!
Köszönjük!
Tuska szépen elhagyja a süllyedő hajót. Elfogyott a pénz már megy is.
Lesz itt cidri.
Nem szoktam gyakran írogatni, de most..... .
Sentic? Ingyen? Akiért kaphattunk volna valamit? Egyetlen valamire való játékosunk, és csak úgy menj ha akarsz????
Semmi fellelőségre vonás? Nincs gazdája a hibának? A kiesésnek? Elpazarolt milliárdoknak? Ultrák hooligánok hallgatnak?
Mezei szurkoló is kussol, neten látszik az elkeseredés de ennyi.
Kiölték a szenvedélyt , és mindenki asszisztál hozzá.
Nem csak a vezetés hibás , hanem az ultrák, hoolok, napos , külföldön élők, és mindenki aki szereti a Diósgyőrt, hogy ide jutottunk.
Szerintem mindenki szégyellheti magát. Sikerült elérni a céljukat.
Vezetőséget , meg azonnal elszámoltatni!!!!
Mi is köszönjük szépen a hozzá állásod a meccsekhez+azért sok pontot hoztál nekünk sok bravúrt csináltál és SAJNÁLOM HOGY ELMÉSZ!!! kár hogy a csapat tudása nem volt meg az nb1-hez.
Kapusposzton NAGYON gyengültünk de meglátjuk hogy mik a célok....
Köszönjük mi is! Talán egyszer még visszatérsz.
Sajnálom.
Nem lefele lógott ki a brigádból de ugyan úgy a bukott csapat tagja volt.Konkrétan mindenkinek menni kellene.
Aki itt ebben a közegben megfertőződött annak még nem találták fel azt a vakcinát hogy helyre jöjjön tőle.
Van az a vírus amit csak tűzzel lehet eltüntettni és nálunk sajnos az van.Fel kell perzselni mindent magunk mögött és nagyon vigyázni ,hogy még egyszer nehogy bekerüljön közénk! PL: Olyan undorító bármikor alkalmazkodó kiirthatattlan virus mint a bacilusz sántakucki.
Sentic ingyen távozott. Hűtlen kezelés. Aki ilyen szerződést kötött egy ilyen képességű játékossal az szándékosan okozott kárt a klubnak.Aki így szerződik, hogy kb. az egyetlen értelmes játékos szabadon mehet ha kiesés van az hűtlen kezelés kategória. Mesébe nincs ilyen. Vidi kiesett többszáz eurót kerestek azzal, hogy eladták az értékes játékosait (Kovács Saponjic a rosszabbik játékosért fizetett) itt meg ingyen mehet. Akinek meg nulla értéke van csak költség annak meg van szerződése, sőt még a klubnak kell fizetni, hogy menjen el. Bűncselekmény.
Kösz mindent, Karlo!
Hú, ezt kemény volt végighallgatni! Sajnos mindig turbulens időkben hozták ide, Kuznyecov nem is igen komázta, de mindig odatette magát. Ha minden játékosunk így érzett volna a klub iránt, lehet nem itt tartanánk. A legjobbakat kívánom neki!