Hornyák távozik Felcsútról

Szerző: objektív | 2026-06-02 08:35:00

Hét év után adja át a kispadot


Megerősítve: Hornyák 7 év után adja át a Puskás Akadémia kispadját - hivatalos - írja a csakfoci.hu



Beigazolódott, amit a Csakfoci korábban előre jelzett: a Puskás Akadémia közös megegyezéssel szerződést bontott Hornyák Zsolt vezetőedzővel - írta a klubhonlap.

Az 53 esztendős szakember 2019 nyarán érkezett a Puskás Akadémiához, irányításával a felcsúti gárda stabil élcsapattá vált az NB I-ben, kétszer volt ezüstérmes és háromszor bronzérmes. A nemrég véget ért idényben a 6. helyen zárt csapatával. Hornyák összesen 270 tétmérkőzésen vezette a csapatot, ezeken 128 győzelem mellett 67 döntetlent, valamint 75 vereséget ért el az együttessel. A klub szakmai stábjából Stanislav Macek asszisztens edző, Egon Kunzmann erőnléti edző és Bárdosi Balázs videóelemző is távozik.


Olvasd el a teljes cikket >>>


forrás: csakfoci.hu, fotó: pfla.hu


És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-02 19:39:45 Piros öves, Fanatikus tag

Amúgy szerintem mehetne győrbe...beleférne a magyaros edzőkeringőbe!

8. Győrikapu |Válasz erre: 7. vebgy
2026-06-02 19:36:11 Piros öves, Fanatikus tag

Furcsa is lett volna........

7. vebgy* |Válasz erre: 5. Győrikapu
2026-06-02 19:20:33 Fekete öves, Veterán

Nem is Hornyákot savaztam ezzel...

6. vebgy* |Válasz erre: 3. scs001
2026-06-02 19:19:47 Fekete öves, Veterán

Úgy-úgy...

5. Győrikapu |Válasz erre: 1. vebgy
2026-06-02 13:34:07 Piros öves, Fanatikus tag

Azért vmit tudhat, ha 7 év alatt 5 dobogót hozott a falunak!

Nálunk meg.....na hagyjuk is   :(

4. Győrikapu |Válasz erre: 2. Krapulax
2026-06-02 13:31:26 Piros öves, Fanatikus tag

Nalunk meg akkor sem volt party, amikor volt money :(

Na ez a fő bűne az itteni vezetőségnek!

3. scs001 |Válasz erre: 1. vebgy
2026-06-02 11:08:27 Fekete öves, Őstag

Meg legfőképpen a mi vezetőink/edzőink/játékosaink szégyene is!!!!

2026-06-02 09:37:20 Piros öves, Őstag

No money, no party.

2026-06-02 09:22:14 Fekete öves, Veterán

A világunk szégyene, hogy ezeknek -is- több bajnoki érme van, mint nekünk...

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...