Hazai pályán akár tovább is juthatnak a Jegesmedvék a legjobb négy közé

Szerző: Jáborcsik András | 2024-03-11 18:31:00

Kedden és szerdán a Brassó lesz az ellenfél.

A Corona Brasov elleni negyeddöntő első két meccsét megnyerték a Jegesmedvék, így 2-0-ra vezetnek a négy győzelemig tartó párharcban. A széria harmadik meccse kedden, a negyedik pedig szerdán lesz, ezúttal már a Miskolci Jégcsarnokban.

A belépőjegyek a harmadik és negyedik meccsre már megvásárolhatóak online:

A keddi és szerdai hazai rájátszás meccsek felvezetéseként csapatkapitányunkkal, Miskolczi Márkkal beszélgettek a Rádió M | MISKOLC hétfői napindító műsorában.

A DVTK Jegesmedvék másodedzője, Galanisz Nikandrosz foglalta össze a párharc eddig tapasztalatait és üzent a szurkolóknak.

forrás: DVTK Jegesmedvék facebook