A diósgyőri birkózás hőseivel folytatódik a Nyitva van a pálya című beszélgetéssorozat

Szerző: amigeleken.hu | 2023-05-22 14:01:00

Az amigeleken.hu ezúttal a diósgyőri birkózás hőseinek a pályafutását bemutató beszélgetésre hívja az érdeklődőket.

Folytatódik a Nyitva van a pálya - Történetek a DVTK legendás évtizedeiből című beszélgetéssorozat.

A beszélgetés vendége lesz a DVTK egyetlen olimpiai bajnoka, Repka Attila, valamint három egykori sokszoros magyar bajnok birkózó: Szabó Lajos, Szalontai Imre és Deák-Bárdos Mihály.

Valamennyien sok-sok dicsőséget szereztek városunknak, mindannyian hosszú éveken keresztül voltak súlycsoportjuk koronázatlan királyai. Négyen összesen nem kevesebb, mint negyven egyéni bajnoki címmel rendelkeznek.

A 2023. május 24-én (szerdán) 17 órai kezdettel tartandó esemény helyszíne a Polgármesteri Hivatal Városház tér 8. szám alatti díszterme lesz.

A bal oldali képen Repka Attila, a jobb oldalin Szalontai Imre

A bal oldali képen Szabó Lajos, a jobb oldalin Deák-Bárdos Mihály

A meghívott vendégek sikerei:

Repka Attila: Olimpiai bajnok, Ifjúsági világbajnok, négyszeres Európa bajnok, tízszeres egyéni magyar bajnok, világbajnoki ezüst- és bronzérmes, Európa bajnoki ezüst- és bronzérmes

Szabó Lajos: Hétszeres egyéni magyar bajnok, olimpiai 4. helyezett, kétszeres Európa bajnoki ezüstérmes

Szalontai Imre: Nyolcszoros egyéni magyar bajnok, Európa bajnoki ezüstérmes

Deák-Bárdos Mihály: Európa bajnok, tizenötszörös egyéni magyar bajnok, hatszoros világbajnoki ezüstérmes, kétszeres Európa bajnoki ezüstérmes és háromszoros bronzérmes, négyszeres olimpikon.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni az info@amigeleken.hu e-mail címen vagy a +36 30 2283471-es telefonszámon lehet.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Idézzük fel együtt a négy remek sportoló pályafutását!